d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Battlefield 3 > Temat Oficjalny
Prev13536373839211Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 20,547
Joined: Aug 31 2007
Gold: 16,966.51
Oct 17 2011 03:58pm
w bete pograłem godzine i wyjebałem, syf jakich na prawde mało. Aczkolwiek czekam na oficjalną wersje strasznie już długo długo
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Oct 17 2011 04:07pm
Patryku, a ty jakis rok temu nie byles przypadkiem fanbojem coda? :P
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Oct 17 2011 04:21pm
bylem zanim bo wyszlo :P

to ten najdluzszy headshot pewnie :)

Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Oct 18 2011 03:35pm


no co tam chlopaki?
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Oct 19 2011 07:42am
Member
Posts: 6,053
Joined: Nov 3 2006
Gold: 7.37
Oct 19 2011 07:48am
po becie mam chujowe wrażenie o bf3
Member
Posts: 27,889
Joined: Aug 7 2008
Gold: 100.00
Oct 19 2011 07:50am
Quote (CrazyHunter @ Oct 19 2011 03:48pm)
po becie mam chujowe wrażenie o bf3


zamawiam w tym tygodniu :drool:
Member
Posts: 12,764
Joined: Mar 29 2008
Gold: 2.00
Oct 19 2011 08:48am
Quote (CrazyHunter @ 19 Oct 2011 15:48)
po becie mam chujowe wrażenie o bf3


Mam tak samo ale chyba mimo to zamówię bo nowy COD wygląda strasznie..
Banned
Posts: 282
Joined: Oct 5 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Oct 19 2011 08:48am
Quote (Patryk1991 @ Oct 19 2011 03:42pm)
http://www.youtube.com/watch?v=FRqfFfuVuNE


:drool:
Member
Posts: 9,485
Joined: Sep 20 2008
Gold: 0.00
Oct 20 2011 08:50am
podbijam
Go Back To Polska Topic List
Prev13536373839211Next
Add Reply New Topic New Poll