☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Matura 2012 > Temat Oficjalny
Prev
1
35
36
37
38
39
60
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 16441
Replies: 594
Track Topic
Msk
Member
Posts: 18,663
Joined: Mar 3 2009
Gold
:
0.36
#361
May 9 2012 02:40pm
Quote (Chilik @ May 9 2012 10:33pm)
58% rozsz here ale Matura 2009 ;o
Nie czaję jak można nie zdać matmy podstawy
Ta matura idzie na 15-20 min max
Ja w 7 minut zrobiłem podstawę. Rozszerzenie w 9.
This post was edited by Msk on May 9 2012 02:42pm
Chilik
Member
Posts: 1,189
Joined: Sep 5 2006
Gold
:
0.11
#362
May 9 2012 02:43pm
ofc ;'~) nawet jakbyś każde zadanie wiedział zrobić to z obliczeniami byś nie wyrobił w 9 min ;'~)
Msk
Member
Posts: 18,663
Joined: Mar 3 2009
Gold
:
0.36
#363
May 9 2012 02:45pm
Quote (Chilik @ May 9 2012 10:43pm)
ofc ;'~) nawet jakbyś każde zadanie wiedział zrobić to z obliczeniami byś nie wyrobił w 9 min ;'~)
Ty w 15 też nie xD
nakurwiator
Member
Posts: 5,683
Joined: Apr 16 2008
Gold
:
1,211.75
#364
May 9 2012 02:45pm
Quote (Msk @ May 9 2012 10:45pm)
Ty w 15 też nie xD
Wykonalne. Wystarczy improwizować.
WielkiBogaczNom
Member
Posts: 3,917
Joined: Apr 26 2012
Gold
:
52.19
#365
May 9 2012 02:46pm
ale dzisiaj rozwalilem rozszerzona matme, mysle, ze bedzie 92+ %
Chilik
Member
Posts: 1,189
Joined: Sep 5 2006
Gold
:
0.11
#366
May 9 2012 02:50pm
Zadanko z prawdopodobieństwa było jakieś fajne? Najlepszy dział
Strzelam że było równanko trygonometryczne jakieś 2sinkwadrat + 3cos etc?
WielkiBogaczNom
Member
Posts: 3,917
Joined: Apr 26 2012
Gold
:
52.19
#367
May 9 2012 02:50pm
Quote (Chilik @ May 9 2012 10:50pm)
Zadanko z prawdopodobieństwa było jakieś fajne? Najlepszy dział
Strzelam że było równanko trygonometryczne jakieś 2sinkwadrat + 3cos etc?
tak
Msk
Member
Posts: 18,663
Joined: Mar 3 2009
Gold
:
0.36
#368
May 9 2012 02:52pm
Quote (Chilik @ May 9 2012 10:50pm)
Zadanko z prawdopodobieństwa było jakieś fajne? Najlepszy dział
Strzelam że było równanko trygonometryczne jakieś 2sinkwadrat + 3cos etc?
Cos2alfa costamcostam.
Chilik
Member
Posts: 1,189
Joined: Sep 5 2006
Gold
:
0.11
#369
May 9 2012 02:55pm
takie równanie to standard, ja w 2009 też miałem. Trudne było z prawd? na n-ach czy takie zwykle?
nakurwiator
Member
Posts: 5,683
Joined: Apr 16 2008
Gold
:
1,211.75
#370
May 9 2012 02:55pm
Quote (Chilik @ May 9 2012 10:55pm)
takie równanie to standard, ja w 2009 też miałem. Trudne było z prawd? na n-ach czy takie zwykle?
na n-ach
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
35
36
37
38
39
60
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact