jedna bramka i byłoby cacy

Kometa Brno - Sparta Praga X, a dałem 1

Quote (cesasz @ 25 Sep 2011 21:21)
ło kurwa, nie wiem jak to mozliwe, ze tychy wygraly a krakow przegral, myslalem, ze bedzie odwrotnie
jestem zaskoczony
no widzisz, to samo HPK- Karpat kilak dni temu

Quote (cesasz @ 25 Sep 2011 21:21)
ja jeszcze poczekam kilka tygodni

oj tam, oj tam
