d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Zakłady Bukmacherskie > Temat Oficjalny
Prev1353637383986Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 21,831
Joined: Apr 23 2008
Gold: 178.33
Sep 24 2011 03:16pm
Quote (Rzoolberd @ 24 Sep 2011 22:53)
Mam nadzieje że postawiłeś :wub:


no co Ty :)
odkułem się na hokeju za wczoraj :wacko:

e/ piłki to ja w ogóle nie zamierzam grać

This post was edited by tamburyn on Sep 24 2011 03:16pm
Member
Posts: 2,138
Joined: May 28 2011
Gold: 0.00
Warn: 80%
Sep 25 2011 01:45am
Quote (tamburyn @ Sep 24 2011 11:16pm)
no co Ty :)
odkułem się na hokeju za wczoraj :wacko:

e/ piłki to ja w ogóle nie zamierzam grać


postawiles na karpat?
Member
Posts: 21,831
Joined: Apr 23 2008
Gold: 178.33
Sep 25 2011 03:52am
Quote (cesasz @ 25 Sep 2011 09:45)
postawiles na karpat?


ta, w piątek miałem Jokerit i Karpat i się poszło jebać -_-
kurwa jakim cudem HPK zagrał taki mecz to nie mam pojęcia, bo w sobotę znowu wpierdol i to od Assat :wacko:

wczoraj Karpat był po kursie 2,45 :)
do tego Bern po kursie 2,00 i całkiem fajne ako weszło ^_^
szkoda, że stawka niska, ale już nie było z czego grać po "pewnym" piątku <_<
Member
Posts: 2,138
Joined: May 28 2011
Gold: 0.00
Warn: 80%
Sep 25 2011 04:07am
Quote (tamburyn @ Sep 25 2011 11:52am)
ta, w piątek miałem Jokerit i Karpat i się poszło jebać -_-
kurwa jakim cudem HPK zagrał taki mecz to nie mam pojęcia, bo w sobotę znowu wpierdol i to od Assat :wacko:

wczoraj Karpat był po kursie 2,45 :)
do tego Bern po kursie 2,00 i całkiem fajne ako weszło ^_^
szkoda, że stawka niska, ale już nie było z czego grać po "pewnym" piątku <_<


jeszcze to wszystko niepewne jest, ja poki co tylko obserwuje i nic nie obstawiam jeszcze
dzisiaj obstawilbym jastrzebie-krakow 2
Member
Posts: 21,831
Joined: Apr 23 2008
Gold: 178.33
Sep 25 2011 08:31am
Quote (cesasz @ 25 Sep 2011 12:07)
jeszcze to wszystko niepewne jest, ja poki co tylko obserwuje i nic nie obstawiam jeszcze
dzisiaj obstawilbym jastrzebie-krakow 2


w przyszłym tygodniu będą śliczne mecze- wreszcie Karpat i Jokerit spykną się z KalPa :)

e/ kurde dopiero we wtorek/środę mecze w Finlandii :(

This post was edited by tamburyn on Sep 25 2011 08:37am
Member
Posts: 2,138
Joined: May 28 2011
Gold: 0.00
Warn: 80%
Sep 25 2011 01:21pm
ło kurwa, nie wiem jak to mozliwe, ze tychy wygraly a krakow przegral, myslalem, ze bedzie odwrotnie
jestem zaskoczony

Quote (tamburyn @ Sep 25 2011 04:31pm)
w przyszłym tygodniu będą śliczne mecze- wreszcie Karpat i Jokerit spykną się z KalPa :)

e/ kurde dopiero we wtorek/środę mecze w Finlandii :(


ja jeszcze poczekam kilka tygodni :rolleyes:

This post was edited by cesasz on Sep 25 2011 01:21pm
Member
Posts: 21,831
Joined: Apr 23 2008
Gold: 178.33
Sep 25 2011 01:31pm
jedna bramka i byłoby cacy :(
Kometa Brno - Sparta Praga X, a dałem 1 :cry:

Quote (cesasz @ 25 Sep 2011 21:21)
ło kurwa, nie wiem jak to mozliwe, ze tychy wygraly a krakow przegral, myslalem, ze bedzie odwrotnie
jestem zaskoczony

no widzisz, to samo HPK- Karpat kilak dni temu -_-

Quote (cesasz @ 25 Sep 2011 21:21)
ja jeszcze poczekam kilka tygodni  :rolleyes:

oj tam, oj tam ;)
Member
Posts: 2,138
Joined: May 28 2011
Gold: 0.00
Warn: 80%
Sep 25 2011 01:44pm
Quote (tamburyn @ Sep 25 2011 09:31pm)
jedna bramka i byłoby cacy :(
Kometa Brno - Sparta Praga  X, a dałem 1 :cry:



kurwa, tez myslalem, ze sparta znowu wjebie, no i wjebala, ale znow nie w regulaminowym czasie
Member
Posts: 2,138
Joined: May 28 2011
Gold: 0.00
Warn: 80%
Sep 26 2011 05:18am
linkopings - aik 2 3.1
obstawilem dzisiaj oldskulowo a nie przez internet, bo po drodze mijalem buka :ph34r:
moze przegraja 3 mecz z rzedu, zobaczymy
Member
Posts: 21,831
Joined: Apr 23 2008
Gold: 178.33
Sep 26 2011 05:28am
Quote (cesasz @ 26 Sep 2011 13:18)
linkopings - aik 2 3.1
obstawilem dzisiaj oldskulowo a nie przez internet, bo po drodze mijalem buka  :ph34r:
moze przegraja 3 mecz z rzedu, zobaczymy


ja nie mogę nic ciekawego znaleźć na dzisiaj -_-
AIK co prawda położył Frolundę, ale...

e/
zagrałem na Magnitogorsk i Severstal Czerepowiec
Linkopings nie dotykam ;)

This post was edited by tamburyn on Sep 26 2011 05:33am
Go Back To Polska Topic List
Prev1353637383986Next
Add Reply New Topic New Poll