Quote (rexxer @ 3 Dec 2011 17:40)
jeszcze nie przegralem gry ns'em

http://i43.tinypic.com/24bu93q.jpg
Dobra typie, mialem tego nie pisac, ale juz tyle gówna nawrzucales w moj temat, ze nie moge wytrzymac.
W CHUJU MAM TWOJE SCREENIKI Z WYGRANYCH GIEREK, TAKIE BOTY JAK TY KOPALEM 3 LATA TEMU NA BATTLENET W GRACH DOTA APEM NO RUS, IDZ SZUKAC POKLASKU GDZIE INDZIEJ, dzieki.
Reportuj, sraj, liz dupe, mam wyjebane.
Quote (blejdowy @ 3 Dec 2011 18:39)
on gra na moim koncie steam :c
Zmien haslo, blagam.
This post was edited by jodum on Dec 3 2011 10:40am