d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Dota 2 > Temat Oficjalny
Prev13536373839672Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Dec 3 2011 10:08am
Quote (rexxer @ Dec 3 2011 03:40pm)
jeszcze nie przegralem gry ns'em <3

http://i43.tinypic.com/24bu93q.jpg


1 danied?
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Dec 3 2011 10:33am
Quote (kefir @ Dec 3 2011 05:08pm)
1 danied?


denied.
Member
Posts: 22,560
Joined: Oct 28 2005
Gold: 530.00
Dec 3 2011 10:38am
Quote (rexxer @ 3 Dec 2011 17:40)
jeszcze nie przegralem gry ns'em <3

http://i43.tinypic.com/24bu93q.jpg
Dobra typie, mialem tego nie pisac, ale juz tyle gówna nawrzucales w moj temat, ze nie moge wytrzymac.
W CHUJU MAM TWOJE SCREENIKI Z WYGRANYCH GIEREK, TAKIE BOTY JAK TY KOPALEM 3 LATA TEMU NA BATTLENET W GRACH DOTA APEM NO RUS, IDZ SZUKAC POKLASKU GDZIE INDZIEJ, dzieki.
Reportuj, sraj, liz dupe, mam wyjebane.
Quote (blejdowy @ 3 Dec 2011 18:39)
on gra na moim koncie steam :c
Zmien haslo, blagam.

This post was edited by jodum on Dec 3 2011 10:40am
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Dec 3 2011 10:39am
Quote (jodum @ Dec 3 2011 05:38pm)
Dobra typie, mialem tego nie pisac, ale juz tyle gówna nawrzucales w moj temat, ze nie moge wytrzymac.
W CHUJU MAM TWOJE SCREENIKI Z WYGRANYCH GIEREK, TAKIE BOTY JAK TY KOPALEM 3 LATA TEMU NA BATTLENET W GRACH DOTA APEM NO RUS, IDZ SZUKAC POKLASKU GDZIE INDZIEJ, dzieki.
Reportuj, sraj, liz dupe, mam wyjebane.


on gra na moim koncie steam :c
Banned
Posts: 1,370
Joined: Dec 31 2009
Gold: 0.00
Warn: 30%
Dec 3 2011 11:58am
Quote (jodum @ Dec 3 2011 05:38pm)
Dobra typie, mialem tego nie pisac, ale juz tyle gówna nawrzucales w moj temat, ze nie moge wytrzymac.
W CHUJU MAM TWOJE SCREENIKI Z WYGRANYCH GIEREK, TAKIE BOTY JAK TY KOPALEM 3 LATA TEMU NA BATTLENET W GRACH DOTA APEM NO RUS, IDZ SZUKAC POKLASKU GDZIE INDZIEJ, dzieki.
Reportuj, sraj, liz dupe, mam wyjebane.
Zmien haslo, blagam.


nie czytaj jak nie pasi, wrzucam screeny bo sie jaram dwujka, i chce wywolac zazdrosc u ludzi ktorzy nie maja klucza
Banned
Posts: 4,418
Joined: Jun 27 2011
Gold: 3.56
Warn: 70%
Dec 3 2011 12:08pm
Quote (rexxer @ Dec 3 2011 07:58pm)
nie czytaj jak nie pasi, wrzucam screeny bo sie jaram dwujka, i chce wywolac zazdrosc u ludzi ktorzy nie maja klucza


ale mamy rece ;DD
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Dec 3 2011 12:45pm
Quote (rexxer @ 3 Dec 2011 18:58)
nie czytaj jak nie pasi, wrzucam screeny bo sie jaram dwujka, i chce wywolac zazdrosc u ludzi ktorzy nie maja klucza


Mysle, ze wlasciciele slownika ortograficznego powinni wywolywac w tobie zazdrosc.
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Dec 4 2011 04:22pm
Quote (Latwiak @ 3 Dec 2011 20:08)
ale mamy rece ;DD


od kiedy masz rece? :O

dawajcie panowie swoje steamy, mozna bedzie cos pograc razem
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Dec 4 2011 05:16pm
Quote (fro5tbite @ 5 Dec 2011 00:22)
od kiedy masz rece? :O

dawajcie panowie swoje steamy, mozna bedzie cos pograc razem


http://steamcommunity.com/id/mark0v/
Banned
Posts: 4,418
Joined: Jun 27 2011
Gold: 3.56
Warn: 70%
Dec 5 2011 03:10am
Quote (fro5tbite @ Dec 5 2011 12:22am)
od kiedy masz rece? :O

dawajcie panowie swoje steamy, mozna bedzie cos pograc razem


id latwizna dawaj inva kolego :)))
Go Back To Polska Topic List
Prev13536373839672Next
Add Reply New Topic New Poll