Quote (EustachyMotyka @ 16 Apr 2011 20:44)
kw i tyle.
Bo masz polską wersję to pokazuje KW, w angielskiej KV, a w rosyjskiej KB. Dziękuje dobranoc.
Quote (EustachyMotyka @ 17 Apr 2011 02:31)
no chodzi o to ze jak mi zajebia jednego celowniczego to ten 2 by zajmowal jego miejsce ~~
To kup med pack

Dalsze czołgi mają dwóch ładowniczych. Jeśli jeden padnie to jest wolniejszy reload
This post was edited by Phrarr on Apr 17 2011 12:15am