d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Tanks > Temat Oficjalny
Prev13536373839805Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Apr 16 2011 04:07pm
Quote (xxxRedxxx @ 16 Apr 2011 23:50)
To uczucie gdy heavy tank wyjeżdża na przeciw Ciebie z 100% hp czując się pewnie i ginie na shota.


to uczucie gdy heavy tank wyjzedza mi na przeciw majac 100% hp i rozwala mnie na hita :(

This post was edited by EustachyMotyka on Apr 16 2011 04:07pm
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold: 730.21
Apr 16 2011 04:18pm
Quote (EustachyMotyka @ Apr 16 2011 10:07pm)
to uczucie gdy heavy tank wyjzedza mi na przeciw majac 100% hp i rozwala mnie na hita :(




lubisz to suko : (
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Apr 16 2011 04:27pm
Quote (xxxRedxxx @ 17 Apr 2011 00:18)
http://i51.tinypic.com/1627cc8.png

lubisz to suko : (


amunicja za goldy?
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold: 730.21
Apr 16 2011 04:43pm
Quote (EustachyMotyka @ Apr 16 2011 10:27pm)
amunicja za goldy?


coś ty, zwykła. Dobra na krótkie dystanse ; d.
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Apr 16 2011 06:25pm
Quote (xxxRedxxx @ 17 Apr 2011 00:43)
coś ty, zwykła. Dobra na krótkie dystanse ; d.


powiedz mi dlaczego w t-28 jest 2 radiowcow a nie np 2 celowniczych? :(
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold: 730.21
Apr 16 2011 06:28pm
Quote (EustachyMotyka @ Apr 17 2011 12:25am)
powiedz mi dlaczego w t-28 jest 2 radiowcow a nie np 2 celowniczych? :(


A jak sobie wyobrażasz w życiu 2 ludzi sterujących działem? : < A przy panelu radiowym może siedzieć x osób.
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Apr 16 2011 06:31pm
Quote (xxxRedxxx @ 17 Apr 2011 02:28)
A jak sobie wyobrażasz w życiu 2 ludzi sterujących działem? : < A przy panelu radiowym może siedzieć x osób.


no chodzi o to ze jak mi zajebia jednego celowniczego to ten 2 by zajmowal jego miejsce ~~
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold: 730.21
Apr 16 2011 07:05pm
Quote (EustachyMotyka @ Apr 17 2011 12:31am)
no chodzi o to ze jak mi zajebia jednego celowniczego to ten 2 by zajmowal jego miejsce ~~


no przydałoby się.
Właśnie jakiegoś KW zoneshotowałem : D Ale miałem gre, zostałem sam na 4 typów i jeszcze 2 zajebałem.
Member
Posts: 14,619
Joined: May 24 2008
Gold: 103.00
Warn: 10%
Apr 17 2011 12:12am
Quote (EustachyMotyka @ 16 Apr 2011 20:44)
kw i tyle.


Bo masz polską wersję to pokazuje KW, w angielskiej KV, a w rosyjskiej KB. Dziękuje dobranoc.

Quote (EustachyMotyka @ 17 Apr 2011 02:31)
no chodzi o to ze jak mi zajebia jednego celowniczego to ten 2 by zajmowal jego miejsce ~~


To kup med pack :o
Dalsze czołgi mają dwóch ładowniczych. Jeśli jeden padnie to jest wolniejszy reload :D

This post was edited by Phrarr on Apr 17 2011 12:15am
Member
Posts: 8,967
Joined: Dec 27 2008
Gold: 1.00
Apr 17 2011 12:54am
Stugiem lepiej walic z normalnej amunicji czy HE? Czytalem na forum wot'a, ze ludzie wala HE, a co wy o tym myslicie?
Go Back To Polska Topic List
Prev13536373839805Next
Add Reply New Topic New Poll