Quote (Promote @ 1 Sep 2010 13:53)
mialem goscia z kilometr dalej, ledwo go widzialem, to pojechalem i sie przekonalem jak na egzaminach hamuja

jak na ch*ja trafisz, to cie na takich pierdołach udupi

też tak miałem ;/
Raz sie zaczął czepiać znaków, drugi raz inny twierdził, że komus tam wymusiłem na skrzyżowaniu ... zdałem za 3 razem, już bez problemów.
Quote (Last_Hope @ 1 Sep 2010 13:57)
nom tak to jest. Zdawalem 5 lat temu.
Ja 12 lat temu, ale jeśli chodzi o takie kurestwo, to ich nie ubywa :/
This post was edited by Tomek25 on Sep 1 2010 05:59am