d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Prawo Jazdy > Temat Oficjalny
Prev13536373839125Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,030
Joined: Mar 11 2008
Gold: 6.83
Sep 1 2010 05:51am
Quote (Promote @ 1 Sep 2010 13:50)
nie ustapienie pierwszenstwa przejazdu :cry:


uuu, w której minucie?
Member
Posts: 9,910
Joined: Aug 31 2007
Gold: 0.00
Sep 1 2010 05:52am
Quote (Promote @ Sep 1 2010 01:50pm)
nie ustapienie pierwszenstwa przejazdu :cry:


Na egzaminie trzeba jednak bardzo dużo miejsca mieć żeby wyjeżdżać. Normalnie na drodze jak da sie jechać to na egzaminie zazwyczaj musi być czysto.
Member
Posts: 46,500
Joined: Jan 25 2006
Gold: 22,175.00
Sep 1 2010 05:53am
Quote (Tomek25 @ 1 Sep 2010 13:50)
oblałeś?/ :o komu żeś wymusił? :D


mialem goscia z kilometr dalej, ledwo go widzialem, to pojechalem i sie przekonalem jak na egzaminach hamuja :D

Quote (kostuch102 @ 1 Sep 2010 13:51)
uuu, w której minucie?


po 11 minutach mialem juz prawie wszystko zrobione...

This post was edited by Promote on Sep 1 2010 05:54am
Member
Posts: 37,698
Joined: Mar 22 2009
Gold: 1.00
Sep 1 2010 05:55am
Quote (Promote @ 1 Sep 2010 13:50)
nie ustapienie pierwszenstwa przejazdu :cry:


czules stresik? ^^

Quote (Promote @ 1 Sep 2010 13:53)
mialem goscia z kilometr dalej, ledwo go widzialem, to pojechalem i sie przekonalem jak na egzaminach hamuja :D


kilometr? :huh:
Member
Posts: 20,524
Joined: May 9 2007
Gold: 13.37
Sep 1 2010 05:56am
Quote (Promote @ 1 Sep 2010 13:53)
mialem goscia z kilometr dalej, ledwo go widzialem, to pojechalem i sie przekonalem jak na egzaminach hamuja :D


jak na ch*ja trafisz, to cie na takich pierdołach udupi <_< też tak miałem ;/
Raz sie zaczął czepiać znaków, drugi raz inny twierdził, że komus tam wymusiłem na skrzyżowaniu ... zdałem za 3 razem, już bez problemów.

Quote (Last_Hope @ 1 Sep 2010 13:57)
nom tak to jest. Zdawalem 5 lat temu.


Ja 12 lat temu, ale jeśli chodzi o takie kurestwo, to ich nie ubywa :/

This post was edited by Tomek25 on Sep 1 2010 05:59am
Member
Posts: 27,383
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Sep 1 2010 05:57am
Quote (Tomek25 @ Sep 1 2010 01:56pm)
jak na ch*ja trafisz, to cie na takich pierdołach udupi <_< też tak miałem ;/
Raz sie zaczął czepiać znaków, drugi raz inny twierdził, że komus tam wymusiłem na skrzyżowaniu ... zdałem za 3 razem, już bez problemów.


nom tak to jest. Zdawalem 5 lat temu.
Member
Posts: 5,209
Joined: Jul 8 2010
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 50%
Sep 1 2010 05:59am
Quote (Promote @ Sep 1 2010 01:50pm)
nie ustapienie pierwszenstwa przejazdu :cry:


Prawdziwi kierowcy zdaja za drugim razem :ph34r:
Na egzaminie pierwszy raz jechalem jak bylo ciemno, kolo 21 we wrzesniu rok temu, juz mielismy jechac z powrotem i mi powiedzial, ze mam wjechac w osiedle, no to wjechalem na lajcie juz caly ucieszony bo kazal mi zaparkowac i wycofac, wiec to zrobilem i nagle slysze ' przepraszam, nie zdal pan '. Kto wie dlaczego oblalem? :<
Member
Posts: 9,910
Joined: Aug 31 2007
Gold: 0.00
Sep 1 2010 06:00am
Quote (Cr0ss @ Sep 1 2010 01:59pm)
Prawdziwi kierowcy zdaja za drugim razem :ph34r:
Na egzaminie pierwszy raz jechalem jak bylo ciemno, kolo 21 we wrzesniu rok temu, juz mielismy jechac z powrotem i mi powiedzial, ze mam wjechac w osiedle, no to wjechalem na lajcie juz caly ucieszony bo kazal mi zaparkowac i wycofac, wiec to zrobilem i nagle slysze ' przepraszam, nie zdal pan '. Kto wie dlaczego oblalem? :<


Brak kierunku? Za szybko po osiedlu?
Member
Posts: 37,698
Joined: Mar 22 2009
Gold: 1.00
Sep 1 2010 06:00am
Quote (Cr0ss @ 1 Sep 2010 13:59)
Prawdziwi kierowcy zdaja za drugim razem :ph34r:
Na egzaminie pierwszy raz jechalem jak bylo ciemno, kolo 21 we wrzesniu rok temu, juz mielismy jechac z powrotem i mi powiedzial, ze mam wjechac w osiedle, no to wjechalem na lajcie juz caly ucieszony bo kazal mi zaparkowac i wycofac, wiec to zrobilem i nagle slysze ' przepraszam, nie zdal pan '. Kto wie dlaczego oblalem? :<


juz raz slyszalem jak ktos tak powiedzial, a tydzien pozniej rozbil samochod ojca :D

jednak jestem pelen nadzieji, ze 2 raz bedzie szczesliwy

This post was edited by kabzel on Sep 1 2010 06:00am
Member
Posts: 3,689
Joined: Jul 30 2010
Gold: 0.00
Sep 1 2010 06:00am
Czekam na odbiór.
Go Back To Polska Topic List
Prev13536373839125Next
Add Reply New Topic New Poll