d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Piłka Nożna > Temat Oficjalny
Prev135363738395001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 5,417
Joined: Aug 19 2008
Gold: 0.00
Warn: 30%
Aug 29 2010 11:48am
Quote (zYwi3c @ 29 Aug 2010 19:47)
2-0 Iniesta i cos czuje, ze zaraz Villa strzeli :>


był karny z dupy dla racingu, ale los okazał się sprawiedliwy. oczywiście, przyda się więcej bramek ;]

szkoda, że nie uznali dla Villi :(

This post was edited by kr90 on Aug 29 2010 11:50am
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Aug 29 2010 11:51am
Ten sedzia linowy to kurwa z dupy wziety, dokladnie 4ta akcja Villi gdzie nie ma spalonego, a sedzia po 10 sekundach po akcji podnosi choragiewke i krzyczy ze spalony ... - ostatnia akcja z bramka ofc ...
Member
Posts: 23,497
Joined: Jun 19 2005
Gold: 28,575.00
Aug 29 2010 11:54am
Byl spalony minimalny, w poprzedniej tez, w dwoch pierwszych nie, troche obiektywizmu.
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Aug 29 2010 11:56am
Quote (RoGh @ 29 Aug 2010 19:54)
Byl spalony minimalny, w poprzedniej tez, w dwoch pierwszych nie, troche obiektywizmu.


ogladalem przed sec powtorki na jakims angielski streamie i pokazywali z dodanymi liniami ... i spalony byl tylko 1 akcji, gdzie villa wybiegal z lewego skrzydla jak mu Messi podawal ;<
Member
Posts: 2,900
Joined: Jun 27 2010
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 40%
Aug 29 2010 11:57am
ogólnie dobry mecz, ale szkoda tej bramki Villi :<
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Aug 29 2010 12:07pm
Jestem ciekawy jak Real dzisiaj sobie poradzi, tez obejrze :>
Member
Posts: 5,417
Joined: Aug 19 2008
Gold: 0.00
Warn: 30%
Aug 29 2010 12:09pm
Quote (zYwi3c @ 29 Aug 2010 20:07)
Jestem ciekawy jak Real dzisiaj sobie poradzi, tez obejrze :>


mam nadzieje, ze bedzie na sopcast po polsku. fcb musze po rumunsku ogladac :(
Member
Posts: 8,015
Joined: Oct 22 2008
Gold: 35.00
Aug 29 2010 12:09pm
Xavi kontuzjowany?
Quote (zYwi3c @ Aug 29 2010 06:07pm)
Jestem ciekawy jak Real dzisiaj sobie poradzi, tez obejrze :>


nie liczyłbym na fajerwerki :f Mourinho miał może ze 2 tygodnie pracy z całym zespołem to troche za mało :C (bo wiadomo ze w czasie okresu przygotowawczego część graczy przychodziła w różnym czasie). Czas jest naszym sprzymierzeńcem, mam nadzieję ze obrona zniszczona przez kontuzje da sobie radę bo i tak w mocno eksperymentalnym składzie będziemy grać ; /

This post was edited by Madrista on Aug 29 2010 12:11pm
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Aug 29 2010 12:13pm
Quote (Madrista @ 29 Aug 2010 20:09)
Xavi kontuzjowany?


Wlasnie nic nie mowia ;/ ...

Quote (kr90 @ 29 Aug 2010 20:09)
mam nadzieje, ze bedzie na sopcast po polsku. fcb musze po rumunsku ogladac :(


http://huckenbuschspace.dbv.pl/viewpage.php?page_id=72

lap
Member
Posts: 2,900
Joined: Jun 27 2010
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 40%
Aug 29 2010 12:14pm
macie może jakiś dobry link ? nn sopcast etc.
Go Back To Polska Topic List
Prev135363738395001Next
Closed New Topic New Poll