Quote (zYwi3c @ 29 Aug 2010 19:47)
2-0 Iniesta i cos czuje, ze zaraz Villa strzeli :>
był karny z dupy dla racingu, ale los okazał się sprawiedliwy. oczywiście, przyda się więcej bramek ;]
szkoda, że nie uznali dla Villi
This post was edited by kr90 on Aug 29 2010 11:50am