d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Xbox 360 > Temat Oficjalny
Prev13536373839207Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Jul 25 2010 09:28am
a i to jeszcze ten nowy klocek :D
mam halo odst i forz 3 bardzo fajne gry

nie chyba nie trzeba
ale jak przerobisz masz gry po 5-10 zlotych bo tylko plyty potrzebujesz a gry z neta scigasz
tak wtedy traci na gwarncji i nawet nie wiem czy ten nowy mozna juz przerabiac
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Jul 25 2010 09:28am
Quote (zYwi3c @ 25 Jul 2010 17:16)
/item1154628218_xbox_360_250gb_kinect_2pady_hdmi_3gry_wys24h.html

Forza 3 Motorsport, Halo 3 ODST, NHL2k8!

Ale pierwsze co, to biore PES'a 2010 + UFC 2010 ( Kumpel ma i sie napalilem :D )

e; Ofc rozumiem, ze nie warto przerabiac, zeby odtwarzalo pirackie gry nie ? cuz slyszalem, ze traci sie gwarancje + zajebisty fun z rozgrywek online i pobierania dem z xbox live czy cos


kto co lubi, jedni wola placic kilkadziesiat zl za gry, oraz za xbox live, a inni wola grac offline i miec gry za 5 zl.
Z pes 10 sie wstrzymaj, bo zapewne niedlugo bedzie juz 11 ;)
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Jul 25 2010 09:30am
Quote (markov @ 25 Jul 2010 17:28)
kto co lubi, jedni wola placic kilkadziesiat zl za gry, oraz za xbox live, a inni wola grac offline i miec gry za 5 zl.
Z pes 10 sie wstrzymaj, bo zapewne niedlugo bedzie juz 11 ;)


No tak jak myslalem, a grami zawsze mozna sie wymieniac ( orginalnymi ), ofc jestem za orginalem, a zapytalem z ciekawosci :)
Ogolnie to patrze, to nowe gry troche drogie ( UFC 2010 - 180 zl )
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Jul 25 2010 09:54am
ja gry za $59 (jak nowe wychodza) to kupuje 1-2 na rok tak to te po 20 lub nawet tansze :P
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Jul 25 2010 09:56am
Quote (Patryk1991 @ 25 Jul 2010 17:54)
ja gry za $59 (jak nowe wychodza) to  kupuje 1-2 na rok  tak to te po 20 lub nawet tansze :P


Ogolnie to siedze w pracy wlasnie i przegladam fora o xboxach i w ogole, to ludzie wymieniaja sie grami poprostu, slyszalem ze ten Alan Wake zajebista gra
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Jul 25 2010 10:05am
tez to slyszalem
sa strony co grami mozna sie wymieniac

crysis 2 na sexboxe wychodzi :D



This post was edited by Patryk1991 on Jul 25 2010 10:07am
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Jul 25 2010 01:27pm
Bleh, screen nie dziala ;/

Ogolnie pytanko o PES'a i Fife, warto kupic odrazu 2010 czy czekac na 2011 ?

This post was edited by zYwi3c on Jul 25 2010 01:28pm
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Jul 25 2010 02:06pm
pogtraj w dema i wtedy zdecyduj :)
ja bym poczekal 2011 kupil

wlsnie ncaa 2007 football sobie kupiel za dolara :P
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Jul 25 2010 11:18pm
fajny gadzet do windowsa znalazlem
http://benhollis.net/software/sidebargadgets/
wyswietla twoj gamecard :)
Member
Posts: 12,672
Joined: Apr 7 2007
Gold: 150.00
Jul 26 2010 02:13am
Quote (zYwi3c @ 25 Jul 2010 21:27)
Bleh, screen nie dziala ;/

Ogolnie pytanko o PES'a i Fife, warto kupic odrazu 2010 czy czekac na 2011 ?


Czekać, w fifie będzie nowy engine umiejętności i zachować. Pes też się zmieni

W sierpniu pojawi się wersja XBox 360 slim 4gb - bez dysku z pamięcią flash 4gb za 800zł. Ciekawa opcja
Go Back To Polska Topic List
Prev13536373839207Next
Add Reply New Topic New Poll