Quote (zYwi3c @ 25 Jul 2010 17:16)
/item1154628218_xbox_360_250gb_kinect_2pady_hdmi_3gry_wys24h.html
Forza 3 Motorsport, Halo 3 ODST, NHL2k8!
Ale pierwsze co, to biore PES'a 2010 + UFC 2010 ( Kumpel ma i sie napalilem

)
e; Ofc rozumiem, ze nie warto przerabiac, zeby odtwarzalo pirackie gry nie ? cuz slyszalem, ze traci sie gwarancje + zajebisty fun z rozgrywek online i pobierania dem z xbox live czy cos
kto co lubi, jedni wola placic kilkadziesiat zl za gry, oraz za xbox live, a inni wola grac offline i miec gry za 5 zl.
Z pes 10 sie wstrzymaj, bo zapewne niedlugo bedzie juz 11