☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> __ Siatkówka > Temt Oficjalny
Prev
1
35
36
37
38
39
75
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 20404
Replies: 741
Track Topic
Patryk1991
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold
:
0.64
#361
Sep 18 2011 11:05am
Quote (Tomeczek @ Sep 18 2011 12:59pm)
oby wkoncu cos wygrali
wole zeby za rok na olimpiadzie wygrali zloto niz teraz zloto a za rok bronz ^^
Tomeczek
Member
Posts: 5,546
Joined: Aug 2 2009
Gold
:
260.30
Warn: 100%
#362
Sep 18 2011 11:11am
Quote (Patryk1991 @ Sep 18 2011 07:05pm)
wole zeby za rok na olimpiadzie wygrali zloto niz teraz zloto a za rok bronz ^^
tez bym tak chcial, tylko ta jebana brazylia
btw serbia wygra zloto
XoXOMEGAXoX
Member
Posts: 19,920
Joined: Oct 14 2008
Gold
:
977.51
Warn: 100%
#363
Sep 18 2011 12:01pm
Serbia ma zloto
Patryk1991
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold
:
0.64
#364
Nov 21 2011 04:32am
Puchar swiata sie zaczal ,zaczelismy od 2 zwyciestw z kuba i serbia
Ray_Allen
Member
Posts: 4,745
Joined: Nov 23 2009
Gold
:
0.00
#365
Nov 21 2011 04:39am
sport dla ciot
Patryk1991
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold
:
0.64
#366
Nov 21 2011 04:40am
Quote (Ray_Allen @ Nov 21 2011 06:39am)
sport dla ciot
Dlatego jest lockout
Ray_Allen
Member
Posts: 4,745
Joined: Nov 23 2009
Gold
:
0.00
#367
Nov 21 2011 04:52am
Quote (Patryk1991 @ Nov 21 2011 12:40pm)
Dlatego jest lockout
nie rozumiem Ciebie
xXFuturamaXx
Member
Posts: 16,529
Joined: Apr 11 2006
Gold
:
63,960.00
#368
Nov 21 2011 09:57am
Quote (Patryk1991 @ 21 Nov 2011 12:40)
Dlatego jest lockout
Łatwo w chuj ;D
Sejko1711
Member
Posts: 18,319
Joined: Jun 11 2008
Gold
:
24,735.00
#369
Nov 22 2011 01:57am
3:1 z Argentyną
KRULIK
Member
Posts: 7,651
Joined: Nov 26 2006
Gold
:
2.83
#370
Nov 22 2011 08:57am
Nie mogę oglądać meczyków na żywo przez tą jebaną porę... a powtórki na polsat sport są zjebane - wczoraj od pierwszej przerwy technicznej każdego seta puszczali, a dziś dopiero jakoś koło 21 puszczą, zamiast teraz na przykład. Muszę tv do auta zamontować chyba
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
35
36
37
38
39
75
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact