d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > __ Siatkówka > Temt Oficjalny
Prev1353637383975Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Sep 18 2011 11:05am
Quote (Tomeczek @ Sep 18 2011 12:59pm)
oby wkoncu cos wygrali :D


wole zeby za rok na olimpiadzie wygrali zloto niz teraz zloto a za rok bronz ^^
Member
Posts: 5,546
Joined: Aug 2 2009
Gold: 260.30
Warn: 100%
Sep 18 2011 11:11am
Quote (Patryk1991 @ Sep 18 2011 07:05pm)
wole zeby za rok na olimpiadzie wygrali zloto niz teraz zloto a za rok bronz ^^


tez bym tak chcial, tylko ta jebana brazylia :(
btw serbia wygra zloto :P
Member
Posts: 19,920
Joined: Oct 14 2008
Gold: 977.51
Warn: 100%
Sep 18 2011 12:01pm
Serbia ma zloto
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Nov 21 2011 04:32am
Puchar swiata sie zaczal ,zaczelismy od 2 zwyciestw z kuba i serbia :)
Member
Posts: 4,745
Joined: Nov 23 2009
Gold: 0.00
Nov 21 2011 04:39am
sport dla ciot
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Nov 21 2011 04:40am
Quote (Ray_Allen @ Nov 21 2011 06:39am)
sport dla ciot


Dlatego jest lockout :rofl:
Member
Posts: 4,745
Joined: Nov 23 2009
Gold: 0.00
Nov 21 2011 04:52am
Quote (Patryk1991 @ Nov 21 2011 12:40pm)
Dlatego jest lockout :rofl:


nie rozumiem Ciebie
Member
Posts: 16,529
Joined: Apr 11 2006
Gold: 63,960.00
Nov 21 2011 09:57am
Quote (Patryk1991 @ 21 Nov 2011 12:40)
Dlatego jest lockout :rofl:


Łatwo w chuj ;D
Member
Posts: 18,319
Joined: Jun 11 2008
Gold: 24,735.00
Nov 22 2011 01:57am
3:1 z Argentyną B)
Member
Posts: 7,651
Joined: Nov 26 2006
Gold: 2.83
Nov 22 2011 08:57am
Nie mogę oglądać meczyków na żywo przez tą jebaną porę... a powtórki na polsat sport są zjebane - wczoraj od pierwszej przerwy technicznej każdego seta puszczali, a dziś dopiero jakoś koło 21 puszczą, zamiast teraz na przykład. Muszę tv do auta zamontować chyba ;)
Go Back To Polska Topic List
Prev1353637383975Next
Add Reply New Topic New Poll