Quote (arcylite @ 4 Jun 2010 21:41)
:x DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
dziękuje dobranoc a ty to ten mniejszy frajer czy większy?
groźni 15 latkowie nadciągają

fejk eeeeeeeeeeee: powiedz że z lewej to nie będę się smiał (aż tak)
to jakis idiota z e dramy co wrzuca cudze zdjecia ktore mysli ze sa smieszne i udaje ze sa jego
az tak trudno to zauwazyc
