d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Zdjęcia Użytkowników - Temat Oficjalny
Prev1353637383947Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 6,712
Joined: Feb 18 2008
Gold: 102.46
Jun 4 2010 02:44pm
Quote (Komandos @ Jun 4 2010 08:23pm)
z dobrym kumplem:
http://img534.imageshack.us/img534/6510/21190e9215.jpg


witamy rowniez gimnazjalistow :)

/e
Quote (Komandos @ Jun 4 2010 08:43pm)
JA TO TEN Z PRAWEJ


a czemu taki smutny? :cry:

This post was edited by kapishon on Jun 4 2010 02:45pm
Member
Posts: 2,948
Joined: Oct 4 2009
Gold: 0.00
Jun 4 2010 02:49pm
a bo mnie wkurzacie i sie smiejecie ze mnie
Member
Posts: 62,491
Joined: Dec 28 2006
Gold: 11,225.00
Jun 4 2010 02:50pm
Quote (Komandos @ 4 Jun 2010 21:49)
a bo mnie wkurzacie i sie smiejecie ze mnie


bo to gównażeria ;)
Member
Posts: 24,956
Joined: Dec 25 2007
Gold: 0.00
Jun 4 2010 03:03pm
Quote (Komandos @ Jun 4 2010 10:43pm)
JA TO TEN Z PRAWEJ


Jak ktoś kiedyś w świecie równoległym powiedział ''wyglądacie'' jak powodzianie :D
Member
Posts: 7,512
Joined: Aug 28 2009
Gold: 186.18
Jun 4 2010 03:07pm
Quote (Komandos @ Jun 4 2010 09:43pm)
JA TO TEN Z PRAWEJ


hahahah, n1 ryło :D
Banned
Posts: 8,084
Joined: Feb 3 2006
Gold: 769.00
Jun 4 2010 03:09pm
Quote (Komandos @ 4 Jun 2010 22:49)
a bo mnie wkurzacie i sie smiejecie ze mnie


dziwisz się?
nie chodzi mi o twarz, tylko o tę elo kozacką 15 letnią pozę z piFkiem, btw. mama ci kupiła?
jesteś zły i straszny :(
Member
Posts: 10,865
Joined: Aug 15 2009
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Jun 4 2010 03:11pm
Quote (Nimf @ Jun 4 2010 11:07pm)
hahahah, n1 ryło :D


emo-martyno a gdzie twoja słitaśna focia? :DDDDDDD
Member
Posts: 2,948
Joined: Oct 4 2009
Gold: 0.00
Jun 4 2010 03:13pm
Quote (arcylite @ Jun 4 2010 11:09pm)
dziwisz się?
nie chodzi mi o twarz, tylko o tę elo kozacką 15 letnią pozę z piFkiem, btw.  mama ci kupiła?
jesteś zły i straszny :(


sam zarobiłem a jak!
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Jun 4 2010 03:15pm
Quote (arcylite @ 4 Jun 2010 21:41)
:x DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
dziękuje dobranoc a ty to ten mniejszy frajer czy większy?
groźni 15 latkowie nadciągają :(
fejk eeeeeeeeeeee: powiedz że z lewej to nie będę się smiał (aż tak)
to jakis idiota z e dramy co wrzuca cudze zdjecia ktore mysli ze sa smieszne i udaje ze sa jego
az tak trudno to zauwazyc -_-
Banned
Posts: 1,141
Joined: Apr 14 2009
Gold: 0.00
Warn: 60%
Jun 4 2010 03:20pm
Quote (Komandos @ Jun 4 2010 10:28pm)
o co ci chodzi?


ahaHAHA ; dddddddd

ale hejtują ludzie ; D

Go Back To Polska Topic List
Prev1353637383947Next
Closed New Topic New Poll