Quote (UnDeR_CoVeR @ Sat, Oct 3 2009, 09:58pm)
Jak tak możesz mówić do kejosa :/
wstydź się.
Że jest debilem? Łatwo. Co on kurwa matka boska jest?
Quote (BjNsux @ Sat, Oct 3 2009, 10:07pm)
W skrócie, to wciąż płaczesz

Stwierdzam, że jesteś debilem. Jeśli to jest płacz, to ty jesteś największą płaczką na tej sekcji
