Quote (Kserkes @ Thu, 16 Jul 2009, 00:54)
Włączyłem sobie pierwszy raz w ogóle grę, sit&go i w sumie mogło być gorzej, bo 3 miejsce zająłem, a było 6graczy.Części rzeczy nie rozumiem jeszcze niestety.
Czyli jakbys gral DoNa to bys wygral

A o to czego nie rozumiesz smialo mozesz tutaj pytac, bedziemy probowac Ci pomoc.