d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Poker. > Temat Oficjalny.
Prev13536373839491Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold: 0.00
Jul 15 2009 03:11pm
Quote (Daydr3am @ Wed, Jul 15 2009, 10:11pm)
bettor status ? co to ?


Na zaklady sportowe np. mecze pilki noznej. Pozer tam ma trusted ;)
Member
Posts: 2,051
Joined: Jun 3 2005
Gold: 0.00
Warn: 10%
Jul 15 2009 03:12pm
jestem noobem ale chetnie zagram o jakies male stawki 100-200fg ktos chetny?
Member
Posts: 6,438
Joined: May 14 2008
Gold: 1.01
Warn: 20%
Jul 15 2009 03:13pm
nie gram w to kurwa!
Member
Posts: 28,468
Joined: Nov 25 2006
Gold: 199.00
Jul 15 2009 03:21pm
Tyle macie fgzordow a nikt nawet nie da zebym sie odbil od dna :(
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Jul 15 2009 04:13pm
jaka jest różnica między holdem, a sit&go?
Member
Posts: 41,701
Joined: May 5 2007
Gold: 3.00
Jul 15 2009 04:14pm
Quote (Daniek92 @ Wed, 15 Jul 2009, 22:21)
Tyle macie fgzordow a nikt nawet nie da zebym sie odbil od dna :(


15 lipiec 2009 23:44:41 Sent -9.20 (399.20 -> 390.00) to Daniek92 (0.00 -> 9.20) masz ;x
:Angry:
Member
Posts: 12,890
Joined: Jan 19 2009
Gold: 700.00
Jul 15 2009 04:14pm
Quote (Daniek92 @ Wed, Jul 15 2009, 09:21pm)
Tyle macie fgzordow a nikt nawet nie da zebym sie odbil od dna :(


mozemy zagrac o 4fg a/i lub h/u :angry:
Member
Posts: 28,468
Joined: Nov 25 2006
Gold: 199.00
Jul 15 2009 04:42pm
Quote (Kserkes @ Thu, 16 Jul 2009, 00:13)
jaka jest różnica między holdem, a sit&go?


To sa w ogole 2rozne rzeczy. Texas holdem jest rodzajem pokera a sit&go rodzajem turnieju ( Tak wiem, ze to dziwnie brzmi lecz to prawda ).
Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Jul 15 2009 04:54pm
Włączyłem sobie pierwszy raz w ogóle grę, sit&go i w sumie mogło być gorzej, bo 3 miejsce zająłem, a było 6graczy.Części rzeczy nie rozumiem jeszcze niestety.
Member
Posts: 28,468
Joined: Nov 25 2006
Gold: 199.00
Jul 15 2009 04:58pm
Quote (Kserkes @ Thu, 16 Jul 2009, 00:54)
Włączyłem sobie pierwszy raz w ogóle grę, sit&go i w sumie mogło być gorzej, bo 3 miejsce zająłem, a było 6graczy.Części rzeczy nie rozumiem jeszcze niestety.


Czyli jakbys gral DoNa to bys wygral ;) A o to czego nie rozumiesz smialo mozesz tutaj pytac, bedziemy probowac Ci pomoc.
Go Back To Polska Topic List
Prev13536373839491Next
Add Reply New Topic New Poll