Quote (Bonanza @ 30 Aug 2016 11:43)
Witam ziomkowie,
Ktoś gdzieś gra? Bo rozważam wielki powrót, jak co kilka miesięcy. Jakieś mocniejsze raidowanie?
3 użytkowników przegląda ten temat (0 gości i 0 anonimowych użytkowników ): PQA,
Siema Fjub :D
Ja niezmiennie na the maelstrom ally.
Nie wiem czy moge polecic bo nie mam porownania, sam jestem 100% casual ale jestem w duzej polskiej gildii gdzie na pewno sporo ludzi raiduje/gra pvp itd