d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Warcraft > Temat Oficjalny
Prev1358359360361362412Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 934
Joined: Sep 14 2010
Gold: 447.00
Aug 30 2016 03:43am
Witam ziomkowie,

Ktoś gdzieś gra? Bo rozważam wielki powrót, jak co kilka miesięcy. Jakieś mocniejsze raidowanie?

3 użytkowników przegląda ten temat (0 gości i 0 anonimowych użytkowników ): PQA,

Siema Fjub :D

This post was edited by Bonanza on Aug 30 2016 03:52am
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Aug 30 2016 04:04am
Quote (Bonanza @ 30 Aug 2016 11:43)
Witam ziomkowie,

Ktoś gdzieś gra? Bo rozważam wielki powrót, jak co kilka miesięcy. Jakieś mocniejsze raidowanie?

3 użytkowników przegląda ten temat (0 gości i 0 anonimowych użytkowników ): PQA,

Siema Fjub :D


Ja niezmiennie na the maelstrom ally.
Nie wiem czy moge polecic bo nie mam porownania, sam jestem 100% casual ale jestem w duzej polskiej gildii gdzie na pewno sporo ludzi raiduje/gra pvp itd
Member
Posts: 934
Joined: Sep 14 2010
Gold: 447.00
Aug 30 2016 04:10am
Niezmiennie ally nie lubię, tylko horda :D
Member
Posts: 1,674
Joined: Jul 10 2016
Gold: 269.00
Aug 30 2016 08:10am
Quote (cOr @ Aug 30 2016 11:04am)
Ja niezmiennie na the maelstrom ally.
Nie wiem czy moge polecic bo nie mam porownania, sam jestem 100% casual ale jestem w duzej polskiej gildii gdzie na pewno sporo ludzi raiduje/gra pvp itd


Duża polska gildia, czyżby Noobs From Proland xd
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Aug 30 2016 08:28am
Quote (SpoilsSeeker @ 30 Aug 2016 15:10)
Duża polska gildia, czyżby Noobs From Proland xd


Dragon Poland Warriorz????

A nie czekaj
Member
Posts: 1,674
Joined: Jul 10 2016
Gold: 269.00
Aug 30 2016 08:32am
Quote (Lander @ Aug 30 2016 03:28pm)
Dragon Poland Warriorz????

A nie czekaj


To szwedzi byli, nie?
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Aug 30 2016 08:32am
Quote (SpoilsSeeker @ 30 Aug 2016 15:32)
To szwedzi byli, nie?


chyba y
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Aug 30 2016 08:43am
Quote (SpoilsSeeker @ 30 Aug 2016 16:10)
Duża polska gildia, czyżby Noobs From Proland xd


Mozna o tej gildii mowic rozne rzeczy ale na pewno jest spora :D
Member
Posts: 1,674
Joined: Jul 10 2016
Gold: 269.00
Aug 30 2016 08:47am
Quote (cOr @ Aug 30 2016 03:43pm)
Mozna o tej gildii mowic rozne rzeczy ale na pewno jest spora :D


Kiedyś było tam całkiem przyjemnie.
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Aug 30 2016 10:29am
Najfajniej bylo na karazhanie, dopóki sien ie okazalo ze u aliantow nikt nie gra
Go Back To Polska Topic List
Prev1358359360361362412Next
Add Reply New Topic New Poll