d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Warcraft > Repost#3
Prev13583593603613621680Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold: 730.21
Dec 4 2009 09:39am
Quote (zYwi3c @ Dec 4 2009 01:10pm)
mhmmm, dziwnie bijecie u nas zawsze zaczynamy od "najlepszego" dpsa ... czyli kolejnosc taka:

Warrior -> Shaman Enh -> DK -> Priest H -> Resto D -> potem co chcecie, imo najlepiej Locka, zeby nie fearowal i przerywal castow

zanim zaczniecie bic DK, niech jakis DK go trzyma na boku, zeby nie bil nikogo ... ofc Rogale na healerach, druid do banisha


U nas tak kontrolują mele, że nic nie robią. Ale jak 2 casterów switchnie się na jeden cel to może go zajebać, a cel od tego nie ucieknie, więc imo są bardziej niebezpieczni.
A heal zazwyczaj bije się jako pierwszy po to żeby walka była dużo krótsza.
Member
Posts: 1,265
Joined: Aug 17 2008
Gold: 13.37
Dec 4 2009 10:36am


Całkiem fajny trailer ;), Red spróbujemy w poniedziałek. Szkoda że nie wyczyścimy chociaż totgc 25 do ic :/. Patch maybe ? od środy.
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold: 730.21
Dec 4 2009 11:06am
Quote (kleksiq @ Dec 4 2009 04:36pm)
http://www.youtube.com/watch?v=WO1QJOooexQ

Całkiem fajny trailer ;), Red spróbujemy w poniedziałek. Szkoda że nie wyczyścimy chociaż totgc 25 do ic :/. Patch maybe ? od środy.


A, zapomniałem o pullu. Najlepiej frost dk niech tam wbije tym skillem który zamraża, lub 2 magów na 3 czte i ry rzuca frost novy, żeby moby spaliły trinkety na początku.
Member
Posts: 4,201
Joined: Mar 4 2006
Gold: 580.23
Dec 4 2009 11:36am
Szukam Addon'ow do wowa a konkretnie
- aby pokazywał mi na mapie lvl mobow
- aby pokazywał gdzie sa jakie minerały (do miningu)

jakie polecacie?
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Dec 4 2009 11:38am
Quote (joshi @ 4 Dec 2009 19:36)
Szukam Addon'ow do wowa a konkretnie
- aby pokazywał mi na mapie lvl mobow
- aby pokazywał gdzie sa jakie minerały (do miningu)

jakie polecacie?


Cartographer

Gartherer ( chyba tak to sie pisze ) z jakas baza danych
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Dec 4 2009 12:50pm
Quote (zYwi3c @ 4 Dec 2009 18:38)
Cartographer

Gartherer ( chyba tak to sie pisze ) z jakas baza danych


Gatherer*
Member
Posts: 8,344
Joined: Nov 28 2006
Gold: 0.00
Dec 4 2009 01:10pm
79 ding, jeszcze jeden lvl ;f
Member
Posts: 4,379
Joined: May 5 2006
Gold: 300.00
Dec 4 2009 01:14pm
Quote (Anarchy51 @ Dec 4 2009 07:10pm)
79 ding, jeszcze jeden lvl ;f

Z nudów się w końcu za alta wziąłem. BOOM-kin już w formie. 45lvl.
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Dec 4 2009 01:22pm
Quote (Elder33 @ 4 Dec 2009 20:14)
Z nudów się w końcu za alta wziąłem. BOOM-kin już w formie. 45lvl.


:) Ja planuje Ele shamana na swojego następnego alta.
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Dec 4 2009 01:23pm
Quote (kleksiq @ 4 Dec 2009 16:36)
http://www.youtube.com/watch?v=WO1QJOooexQ

Całkiem fajny trailer ;), Red spróbujemy w poniedziałek. Szkoda że nie wyczyścimy chociaż totgc 25 do ic :/. Patch maybe ? od środy.
powinien byc niedlugo oficjalny od blizzarda
tylko zeby nieco ciekawszy byl od tego 3.2
i patrze cos biednie z glosami u nich, uther ma taki sam jak kt
Go Back To Polska Topic List
Prev13583593603613621680Next
Closed New Topic New Poll