Quote (zYwi3c @ Dec 4 2009 01:10pm)
mhmmm, dziwnie bijecie u nas zawsze zaczynamy od "najlepszego" dpsa ... czyli kolejnosc taka:
Warrior -> Shaman Enh -> DK -> Priest H -> Resto D -> potem co chcecie, imo najlepiej Locka, zeby nie fearowal i przerywal castow
zanim zaczniecie bic DK, niech jakis DK go trzyma na boku, zeby nie bil nikogo ... ofc Rogale na healerach, druid do banisha
U nas tak kontrolują mele, że nic nie robią. Ale jak 2 casterów switchnie się na jeden cel to może go zajebać, a cel od tego nie ucieknie, więc imo są bardziej niebezpieczni.
A heal zazwyczaj bije się jako pierwszy po to żeby walka była dużo krótsza.