d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Warcraft > Repost#3
Prev13573583593603611680Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 1,265
Joined: Aug 17 2008
Gold: 13.37
Dec 3 2009 09:42pm
Quote (zYwi3c @ 4 Dec 2009 01:16)
Kurwa, nie chce mi sie robic tego samego UI od 0 ... dajcie jakies fajne :<


http://www.wowinterface.com/downloads/info11321-SkullflowersUI.html

// Kurde, faction champions i problem zajebisty, ciągle nam kogoś wycinają ... comp
priest h, resto drut, palla h, rogue, dk, warrior, hunter, lock, sp, shaman enh. Chyba najgorsze combo jakie istnieje >_>.

Co najciekawsze, jest u nas pewna gildia która ma 4/5. Wczoraj 3h wipeów na beastach ;DDD. Powód, za 1 razem zbugował im się icehowl i robił breatha non stop. A na Valkyriach pre-kick casta.

This post was edited by kleksiq on Dec 3 2009 09:42pm
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold: 730.21
Dec 4 2009 12:56am
Quote (kleksiq @ Dec 4 2009 03:42am)
http://www.wowinterface.com/downloads/info11321-SkullflowersUI.html

// Kurde, faction champions i problem zajebisty, ciągle nam kogoś wycinają ... comp
priest h, resto drut, palla h, rogue, dk, warrior, hunter, lock, sp, shaman enh. Chyba najgorsze combo jakie istnieje >_>.

Co najciekawsze, jest u nas pewna gildia która ma 4/5. Wczoraj 3h wipeów na beastach ;DDD. Powód,  za 1 razem zbugował im się icehowl i robił breatha non stop. A na Valkyriach pre-kick casta.


nuke priest->pala h -> resto drut -> shaman ench -> lock -> hunter -> sp ,potem cokolwiek

Banishe na druida, fel houndy na paladyna + może 1 rogal. DKsy do kontrolowania rogala,warka i dk , hunter/lock i sp do sheepów/cyclone'ów.
Member
Posts: 6,970
Joined: May 18 2006
Gold: 2.35
Dec 4 2009 05:31am
ile sie czeka na transfer? (to mój 1 raz :P)
bo to co blizz napisał <5 dni> troche mnie zmartwiło ;s
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Dec 4 2009 07:10am
Quote (xxxRedxxx @ 4 Dec 2009 08:56)
nuke priest->pala h -> resto drut -> shaman ench -> lock -> hunter -> sp ,potem cokolwiek

Banishe na druida, fel houndy na paladyna + może 1 rogal. DKsy do kontrolowania rogala,warka i dk , hunter/lock i sp do sheepów/cyclone'ów.


mhmmm, dziwnie bijecie u nas zawsze zaczynamy od "najlepszego" dpsa ... czyli kolejnosc taka:

Warrior -> Shaman Enh -> DK -> Priest H -> Resto D -> potem co chcecie, imo najlepiej Locka, zeby nie fearowal i przerywal castow

zanim zaczniecie bic DK, niech jakis DK go trzyma na boku, zeby nie bil nikogo ... ofc Rogale na healerach, druid do banisha

This post was edited by zYwi3c on Dec 4 2009 07:11am
Member
Posts: 3,847
Joined: Jun 4 2005
Gold: 4,485.00
Dec 4 2009 07:43am
Quote (zYwi3c @ 4 Dec 2009 01:16)
ty juz 80 masz tym DK ;/ ?


Kurwa, nie chce mi sie robic tego samego UI od 0 ... dajcie jakies fajne :<


http://www.youtube.com/watch?v=6bMPiZzTPj0
LUI 2.0 Najlepsze ever (oprócz Caith 13.1).

This post was edited by Traba on Dec 4 2009 07:43am
Banned
Posts: 1,911
Joined: Aug 15 2009
Gold: 0.02
Warn: 60%
Dec 4 2009 07:51am
Quote (Traba @ Dec 4 2009 03:43pm)
http://www.youtube.com/watch?v=6bMPiZzTPj0
LUI 2.0 Najlepsze ever (oprócz Caith 13.1).


damia > lui > caith :(
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Dec 4 2009 08:18am
Zajebiste UI robia na widescreen :< chyba czas zmienic monitor ;o
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Dec 4 2009 08:38am
chyba dzis swieto jakies w chinach czy co, bo zawsze o tej porze 3 chinczykow stalo na bacznosc przy ah, a teraz cos zadnego nie ma :\
Member
Posts: 3,917
Joined: Feb 15 2007
Gold: 4.00
Dec 4 2009 08:56am
Quote (Pozer @ Dec 4 2009 02:38pm)
chyba dzis swieto jakies w chinach


barbórka
Banned
Posts: 1,911
Joined: Aug 15 2009
Gold: 0.02
Warn: 60%
Dec 4 2009 09:00am
Quote (wielkiburak @ Dec 4 2009 04:56pm)
barbórka


do ciotki sie dodzwon : <
Go Back To Polska Topic List
Prev13573583593603611680Next
Closed New Topic New Poll