d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Warcraft > Temat Oficjalny
Prev1356357358359360412Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,674
Joined: Jul 10 2016
Gold: 269.00
Aug 16 2016 12:11pm
Quote (serek10 @ Aug 16 2016 07:07pm)
BL to jebane scierwo


tak jak caly wow xd
Member
Posts: 1,551
Joined: Nov 2 2011
Gold: 0.00
Aug 16 2016 12:16pm
Quote (cOr @ 16 Aug 2016 15:08)
Wypadaja wam bronie z inwazji? Zrobilem juz ze 20 a nie padla zadna.

A maja fajne modele :/


tak:P na magu dostalem juz warglaives, 2x one hand sword :/
Member
Posts: 1,674
Joined: Jul 10 2016
Gold: 269.00
Aug 16 2016 12:19pm
Ja chcialem staffa na magu i chuja do dupy w koncu dostalem
Member
Posts: 1,551
Joined: Nov 2 2011
Gold: 0.00
Aug 16 2016 12:31pm
Quote (SpoilsSeeker @ 16 Aug 2016 19:19)
Ja chcialem staffa na magu i chuja do dupy w koncu dostalem


u mnie to samo. w dodatku w ogole warforged mi nie leca
Member
Posts: 5,567
Joined: Apr 30 2006
Gold: 0.00
Aug 16 2016 12:34pm
I tak jak wyjdzie dodatek to wszystkie te itemy beda do wyjebania po 1 lvlu lol xP
Member
Posts: 1,551
Joined: Nov 2 2011
Gold: 0.00
Aug 16 2016 12:35pm
Quote (Rushe @ 16 Aug 2016 19:34)
I tak jak wyjdzie dodatek to wszystkie te itemy beda do wyjebania po 1 lvlu lol xP


transmog + jesli masz postac na ~740 ilvlu to bedziesz mogl grac tymi itemami do ~105 lvl czy cos:P

This post was edited by serek10 on Aug 16 2016 12:36pm
Member
Posts: 1,674
Joined: Jul 10 2016
Gold: 269.00
Aug 16 2016 12:36pm
Quote (serek10 @ Aug 16 2016 07:35pm)
transmog + jesli masz postac na ~740 ilvlu to bedziesz mogl grac tymi itemami do ~105 lvla czy cos:P


czy serek to qba69?
Member
Posts: 1,551
Joined: Nov 2 2011
Gold: 0.00
Aug 16 2016 01:01pm
Quote (SpoilsSeeker @ 16 Aug 2016 19:36)
czy serek to qba69?


qby nie ma z nami juz od 1700 dni Patryk.

Co do inwazji to troche mi sie zbugowaly na magu. Napierdalam inwazje i po 5 stage nie znika i moge znowu ja robic.
Banned
Posts: 4,418
Joined: Jun 27 2011
Gold: 3.56
Warn: 70%
Aug 16 2016 11:11pm
Quote (serek10 @ Aug 16 2016 08:07pm)
BL to jebane scierwo


Wiem, ale boolean dupy mozliwy do wywolania jest tego wart. Raz siedzialem ze 3 godziny i czytalem wojne o jakies pierdolone uczelnie w warszawie. Typ nawet zapraszal na wpierdol. Jestem gotow uwierzyc ze to nie troll, bo nick pokroju swientakrowa.
Member
Posts: 13,050
Joined: Dec 1 2004
Gold: 434.00
Aug 17 2016 12:34am
Quote (cOr @ 16 Aug 2016 16:08)
Wypadaja wam bronie z inwazji? Zrobilem juz ze 20 a nie padla zadna.

A maja fajne modele :/


Mi z 6 inwazji dwie polecialy
Go Back To Polska Topic List
Prev1356357358359360412Next
Add Reply New Topic New Poll