Quote (zYwi3c @ 4 Dec 2009 00:16)
ty juz 80 masz tym DK ;/ ?
Kurwa, nie chce mi sie robic tego samego UI od 0 ... dajcie jakies fajne :<
polecam spartana oczywko
a co do walk, to nie ma imo takich jakichs super fajnych narazie, w sumie z wotlk moja ulubiona to chyba malygos
tbc to byly najlepsza czasy wowa imo :\