d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Warcraft > Repost#3
Prev13563573583593601680Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Dec 3 2009 05:36pm
Musze zavouchowac spiocha :< Vezax to nudna walka ;< W sumie przy takiej ilosci many jaka teraz mamy, to nawet hard jest easy ... spamuje spamuje a na koncu walki i tak 50% many mam ;o ...

Algalon ... to jest zajebista walka dla healera ;P ... albo Anub Hard mode ;>

Aha i kurwa RAGE ...

Wchodze do wowa, a tam nic nie ma ;/ ... tak jakby mi sie pliki w folderze WoWa uszkodzily ... cala baza QA i Auctioneera poszly sie jebac ... wlasnie robie UI od nowa ... ja pierdole

This post was edited by zYwi3c on Dec 3 2009 05:38pm
Member
Posts: 2,912
Joined: Mar 19 2005
Gold: 0.00
Dec 3 2009 05:44pm
i tak ... GREAT NEWS EVERYONE przebije wszystkie walki ;] bo robil ja koles ktory majstrowal przy muru/lezboz twinz i lezboz twinz wotlk edition
Member
Posts: 6,717
Joined: Sep 17 2006
Gold: 899.00
Dec 3 2009 05:45pm
no to w takim razie znam tylko dwie możliwości:

1. albo mnie cauchy - tauren szaman, ole \o - poprze, albo:
2. byłem w zbyt chujowych gilidach, żeby naprawdę wiedzieć, co to znaczy vezaxx.

a po czecie takiego algalona nigdy nie zasmakowałem i pewnie nie zasmakuję.

This post was edited by Cultus on Dec 3 2009 05:45pm
Member
Posts: 8,344
Joined: Nov 28 2006
Gold: 0.00
Dec 3 2009 06:07pm
kurwa, ale failure, kupiłem epic latanie i nie zostało mi golda na mounta :D
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Dec 3 2009 06:16pm
Quote (Anarchy51 @ 4 Dec 2009 02:07)
kurwa, ale failure, kupiłem epic latanie i nie zostało mi golda na mounta :D


ty juz 80 masz tym DK ;/ ?


Kurwa, nie chce mi sie robic tego samego UI od 0 ... dajcie jakies fajne :<
Member
Posts: 8,344
Joined: Nov 28 2006
Gold: 0.00
Dec 3 2009 06:18pm
Quote (zYwi3c @ 4 Dec 2009 01:16)
ty juz 80 masz tym DK ;/ ?


Kurwa, nie chce mi sie robic tego samego UI od 0 ... dajcie jakies fajne :<


77,5 bo ostatnio miałem jakąś niechęć do levelowania
Member
Posts: 6,717
Joined: Sep 17 2006
Gold: 899.00
Dec 3 2009 06:19pm
Quote (zYwi3c @ 4 Dec 2009 01:16)
ty juz 80 masz tym DK ;/ ?


Kurwa, nie chce mi sie robic tego samego UI od 0 ... dajcie jakies fajne :<


http://farm4.static.flickr.com/3455/3919252070_56a1ff83b2_o.jpg

<3
Member
Posts: 11,949
Joined: Apr 19 2006
Gold: 88.00
Dec 3 2009 06:23pm
Quote (zYwi3c @ 4 Dec 2009 01:16)
ty juz 80 masz tym DK ;/ ?


Kurwa, nie chce mi sie robic tego samego UI od 0 ... dajcie jakies fajne :<


przecież i tak te co miałeś ostatnio to ściągnąłeś ~~
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Dec 3 2009 06:30pm
Quote (sleeperek @ 4 Dec 2009 02:23)
przecież i tak te co miałeś ostatnio to ściągnąłeś ~~


y, ale znowu sie pierdolic, z przerabianiem kbpanels, pitbulla, grida i innych syfow ... wlasnie skonczylem z kgpanels ... :<

Quote (Cultus @ 4 Dec 2009 02:19)


bleh :<

This post was edited by zYwi3c on Dec 3 2009 06:37pm
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Dec 3 2009 08:19pm
Quote (zYwi3c @ 4 Dec 2009 00:16)
ty juz 80 masz tym DK ;/ ?


Kurwa, nie chce mi sie robic tego samego UI od 0 ... dajcie jakies fajne :<
polecam spartana oczywko

a co do walk, to nie ma imo takich jakichs super fajnych narazie, w sumie z wotlk moja ulubiona to chyba malygos
tbc to byly najlepsza czasy wowa imo :\
Go Back To Polska Topic List
Prev13563573583593601680Next
Closed New Topic New Poll