☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> World Of Warcraft > Temat Oficjalny
Prev
1
355
356
357
358
359
412
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 86649
Replies: 4117
Track Topic
serek10
Member
Posts: 1,551
Joined: Nov 2 2011
Gold
:
0.00
#3561
Aug 14 2016 01:41pm
Quote (Elder33 @ 10 Aug 2016 19:26)
Jak tam demon huntardy? ;)
Na bg taki wysyp tego gowna. Im mniej dh w teamie tym pewniejsza wygrana.
Insane_guy_with_the_cheese
Member
Posts: 5,302
Joined: Mar 26 2011
Gold
:
290.01
Warn: 30%
#3562
Aug 14 2016 02:08pm
po co wy w gry gracie komputerowe?
Elder33
Member
Posts: 4,379
Joined: May 5 2006
Gold
:
300.00
#3563
Aug 14 2016 02:14pm
Quote (Insane_guy_with_the_cheese @ Aug 14 2016 08:08pm)
po co wy w gry gracie komputerowe?
żeby się głupcy pytali
serek10
Member
Posts: 1,551
Joined: Nov 2 2011
Gold
:
0.00
#3564
Aug 16 2016 05:13am
nie podobaja mi sie te zmiany w CRZ
cOr
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold
:
2,777.00
#3565
Aug 16 2016 08:08am
Wypadaja wam bronie z inwazji? Zrobilem juz ze 20 a nie padla zadna.
A maja fajne modele :/
wlkb
Member
Posts: 194
Joined: Sep 18 2015
Gold
:
95.11
#3566
Aug 16 2016 08:42am
no nie wiem czy jestem na stare lata na tyle plastyczny zeby sie naumiec leczenia przez nakurwianie diskiem
serek10
Member
Posts: 1,551
Joined: Nov 2 2011
Gold
:
0.00
#3567
Aug 16 2016 10:36am
dla wowowych swirow
https://www.youtube.com/watch?v=QJtxnu5Wmag
Latwiak
Banned
Posts: 4,418
Joined: Jun 27 2011
Gold
:
3.56
Warn: 70%
#3568
Aug 16 2016 12:06pm
Ktos tu gra na bl horde? Zaamierzam pograc w legionie tam jakims warkiem/monkiem. Glownie pvo ale moze cos poraiduje ze swirami.
serek10
Member
Posts: 1,551
Joined: Nov 2 2011
Gold
:
0.00
#3569
Aug 16 2016 12:07pm
Quote (Latwiak @ 16 Aug 2016 19:06)
Ktos tu gra na bl horde? Zaamierzam pograc w legionie tam jakims warkiem/monkiem. Glownie pvo ale moze cos poraiduje ze swirami.
BL to jebane scierwo
Rushe
Member
Posts: 5,567
Joined: Apr 30 2006
Gold
:
0.00
#3570
Aug 16 2016 12:11pm
Ktos na Kazzaku [H] tutaj gra? Doladowalem dzisiaj konto i pewnie troche popykam w legionie
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
355
356
357
358
359
412
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact