d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Warcraft > Temat Oficjalny
Prev1355356357358359412Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,551
Joined: Nov 2 2011
Gold: 0.00
Aug 14 2016 01:41pm
Quote (Elder33 @ 10 Aug 2016 19:26)
Jak tam demon huntardy? ;)



Na bg taki wysyp tego gowna. Im mniej dh w teamie tym pewniejsza wygrana.
Member
Posts: 5,302
Joined: Mar 26 2011
Gold: 290.01
Warn: 30%
Aug 14 2016 02:08pm
po co wy w gry gracie komputerowe?
Member
Posts: 4,379
Joined: May 5 2006
Gold: 300.00
Aug 14 2016 02:14pm
Quote (Insane_guy_with_the_cheese @ Aug 14 2016 08:08pm)
po co wy w gry gracie komputerowe?


żeby się głupcy pytali
Member
Posts: 1,551
Joined: Nov 2 2011
Gold: 0.00
Aug 16 2016 05:13am
nie podobaja mi sie te zmiany w CRZ :(
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Aug 16 2016 08:08am
Wypadaja wam bronie z inwazji? Zrobilem juz ze 20 a nie padla zadna.

A maja fajne modele :/
Member
Posts: 194
Joined: Sep 18 2015
Gold: 95.11
Aug 16 2016 08:42am
no nie wiem czy jestem na stare lata na tyle plastyczny zeby sie naumiec leczenia przez nakurwianie diskiem
Member
Posts: 1,551
Joined: Nov 2 2011
Gold: 0.00
Aug 16 2016 10:36am
Banned
Posts: 4,418
Joined: Jun 27 2011
Gold: 3.56
Warn: 70%
Aug 16 2016 12:06pm
Ktos tu gra na bl horde? Zaamierzam pograc w legionie tam jakims warkiem/monkiem. Glownie pvo ale moze cos poraiduje ze swirami.
Member
Posts: 1,551
Joined: Nov 2 2011
Gold: 0.00
Aug 16 2016 12:07pm
Quote (Latwiak @ 16 Aug 2016 19:06)
Ktos tu gra na bl horde? Zaamierzam pograc w legionie tam jakims warkiem/monkiem. Glownie pvo ale moze cos poraiduje ze swirami.


BL to jebane scierwo
Member
Posts: 5,567
Joined: Apr 30 2006
Gold: 0.00
Aug 16 2016 12:11pm
Ktos na Kazzaku [H] tutaj gra? Doladowalem dzisiaj konto i pewnie troche popykam w legionie
Go Back To Polska Topic List
Prev1355356357358359412Next
Add Reply New Topic New Poll