d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Buty. > Temat Oficjalny.
Prev1355356357358359433Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 27,889
Joined: Aug 7 2008
Gold: 100.00
Mar 5 2014 09:42am
Quote (Rafalek @ Mar 5 2014 05:38pm)
Props, w końcu jakieś stylowe buty ktoś wrzucił.


Props za props.
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Mar 5 2014 11:00am
Quote (dawid9400 @ Mar 5 2014 04:50pm)
to są buty do biegania, wy spierdoleńce życiowe, ale co możecie wiedzieć o takim czymś jak sport mając pewnie po 40k+ postów na jsp, tasując się na showupie wysyłając typiarom wirtualne żetony kupione za pieniążki od mamy. Zawsze miałem polską sekcję za totalne spierdoliny, ogarniętych ludzi można policzyć na palcach jednej ręki. Te buty nie mają zajebiście wyglądać, a jestem pewien, że połowa z was popierdala w jakichś shoxach, czy air maxach z 2013/14 roku, nike dunkach, nike capri i szybkich czapeczkach.

btw, wy dwaj, ~unsatiable, mlody, mysz -  to są osoby, które zapadły mi w pamięci jako totalne... nawet nie wiem jak was nazwać, nie wiem, czy każdy wasz post to prowo, czy jesteście takimi zjebami. Tak, wiem, że dostane warna od dzielnego moderatora, ale średnio mnie interesuje forum, na które wchodzę raz na jakiś czas.



Jeśli każdy brałby na poważnie twoje statystki, to sam prawdopodobnie jesteś nieodzywioną pizdą.


dzieny za wyroznienie biedaku

Quote (dawid9400 @ Mar 5 2014 04:50pm)
to są buty do biegania, wy spierdoleńce życiowe, ale co możecie wiedzieć o takim czymś jak sport mając pewnie po 40k+ postów na jsp, tasując się na showupie wysyłając typiarom wirtualne żetony kupione za pieniążki od mamy.Zawsze miałem polską sekcję za totalne spierdoliny, ogarniętych ludzi można policzyć na palcach jednej ręki. Te buty nie mają zajebiście wyglądać, a jestem pewien, że połowa z was popierdala w jakichś shoxach, czy air maxach z 2013/14 roku, nike dunkach, nike capri i szybkich czapeczkach.

btw, wy dwaj, ~unsatiable, mlody, mysz -  to są osoby, które zapadły mi w pamięci jako totalne... nawet nie wiem jak was nazwać, nie wiem, czy każdy wasz post to prowo, czy jesteście takimi zjebami. Tak, wiem, że dostane warna od dzielnego moderatora, ale średnio mnie interesuje forum, na które wchodzę raz na jakiś czas.



Jeśli każdy brałby na poważnie twoje statystki, to sam prawdopodobnie jesteś nieodzywioną pizdą.


dawid9400


Poza tym nie mozna zapomniec o tym jak dawid9400 kupowal czarne am, a raczej marzyl o nich. Przez dlugi czas zastanawial sie czy kupic je za 450 z, szukal podobnych modeli w nizszej ceniel, a pozniej jak juz umysl biedaka pokonal bariere 450 zl za obuw, butow nie bylo.

This post was edited by Unsatiable on Mar 5 2014 11:14am
Member
Posts: 5,372
Joined: Jun 15 2007
Gold: 15.00
Warn: 10%
Mar 5 2014 11:13am
jaki kurwa cry ;'DDDDDDDDDDDDDDDD
takiego epic placzu dawno nie widzialem. nie znam sie na butach, ale te asicsy srednio wygladaja jak buty do biegania kurwa xd
Member
Posts: 1,364
Joined: Feb 19 2013
Gold: 0.00
Warn: 10%
Mar 5 2014 11:14am
okiem laika - te asicsy sa bardzo spoko, ale wolalbym jakies czarne albo granatowe.

i zapamietajcie pleby - lepsze sa hajpbistowe pantofle od tych waszych zjebanych, dresiarskich gowien w ktorych zapierdalaja licealisci.

This post was edited by Czlowiek_Interesu on Mar 5 2014 11:15am
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Mar 5 2014 11:15am
ej dawid a jakbym poprosil kumpla o bana dla ciebie na SHC to dlugo bys plakal?
Member
Posts: 21,176
Joined: Mar 2 2007
Gold: 8,081.30
Mar 5 2014 11:19am
ja jebie co tu się odjebało ;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
dawid9400/10
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Mar 5 2014 11:54am
Quote (dawid9400 @ Mar 25 2012 08:37pm)
Jakie macie zdanie nt. nike capri?


xDDDDDDDDDDDD

WIELKI ZNAWCA BUTUW

This post was edited by Unsatiable on Mar 5 2014 11:54am
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Mar 5 2014 12:08pm
Quote (Unsatiable @ 5 Mar 2014 18:54)
xDDDDDDDDDDDD

WIELKI ZNAWCA BUTUW


Nike Capri dobre na siłownie :/ zajebiscie sie martwy ciag w nich robi :< takze propsuje !
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Mar 5 2014 12:10pm
Quote (zYwi3c @ Mar 5 2014 08:08pm)
Nike Capri dobre na siłownie :/ zajebiscie sie martwy ciag w nich robi :< takze propsuje !


Mnie nie obchodzi kto w czym chodzi. Dla mnie to ludzie moga sobie zakladac martwe plody na stopy, ich sprawa. Chodzi raczej o to, ze dawid w #3552 nasmiewal sie z nike capri, a sam myslal o zakupie capri.

This post was edited by Unsatiable on Mar 5 2014 12:11pm
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Mar 5 2014 12:12pm
Quote (Unsatiable @ 5 Mar 2014 19:10)
Mnie nie obchodzi kto w czym chodzi. Dla mnie to ludzie moga sobie zakladac martwe plody na stopy, ich sprawa. Chodzi raczej o to, ze dawid w #3552 nasmiewal sie z nike capri, a sam myslal o zakupie capri.


Dlatego nei czytam postow randow - stad, tez moja niewiedza i komentarz :< Musisz tez zaczac tak robic :D
Go Back To Polska Topic List
Prev1355356357358359433Next
Add Reply New Topic New Poll