Quote (dawid9400 @ Mar 5 2014 04:50pm)
to są buty do biegania, wy spierdoleńce życiowe, ale co możecie wiedzieć o takim czymś jak sport mając pewnie po 40k+ postów na jsp, tasując się na showupie wysyłając typiarom wirtualne żetony kupione za pieniążki od mamy. Zawsze miałem polską sekcję za totalne spierdoliny, ogarniętych ludzi można policzyć na palcach jednej ręki. Te buty nie mają zajebiście wyglądać, a jestem pewien, że połowa z was popierdala w jakichś shoxach, czy air maxach z 2013/14 roku, nike dunkach, nike capri i szybkich czapeczkach.
btw, wy dwaj, ~unsatiable, mlody, mysz - to są osoby, które zapadły mi w pamięci jako totalne... nawet nie wiem jak was nazwać, nie wiem, czy każdy wasz post to prowo, czy jesteście takimi zjebami. Tak, wiem, że dostane warna od dzielnego moderatora, ale średnio mnie interesuje forum, na które wchodzę raz na jakiś czas.
Jeśli każdy brałby na poważnie twoje statystki, to sam prawdopodobnie jesteś nieodzywioną pizdą.
dzieny za wyroznienie biedaku
Quote (dawid9400 @ Mar 5 2014 04:50pm)
to są buty do biegania, wy spierdoleńce życiowe, ale co możecie wiedzieć o takim czymś jak sport mając pewnie po 40k+ postów na jsp, tasując się na showupie wysyłając typiarom wirtualne żetony kupione za pieniążki od mamy.Zawsze miałem polską sekcję za totalne spierdoliny, ogarniętych ludzi można policzyć na palcach jednej ręki. Te buty nie mają zajebiście wyglądać, a jestem pewien, że połowa z was popierdala w jakichś shoxach, czy air maxach z 2013/14 roku, nike dunkach, nike capri i szybkich czapeczkach.
btw, wy dwaj, ~unsatiable, mlody, mysz - to są osoby, które zapadły mi w pamięci jako totalne... nawet nie wiem jak was nazwać, nie wiem, czy każdy wasz post to prowo, czy jesteście takimi zjebami. Tak, wiem, że dostane warna od dzielnego moderatora, ale średnio mnie interesuje forum, na które wchodzę raz na jakiś czas.
Jeśli każdy brałby na poważnie twoje statystki, to sam prawdopodobnie jesteś nieodzywioną pizdą.
dawid
9400
Poza tym nie mozna zapomniec o tym jak dawid9400 kupowal czarne am, a raczej marzyl o nich. Przez dlugi czas zastanawial sie czy kupic je za 450 z, szukal podobnych modeli w nizszej ceniel, a pozniej jak juz umysl biedaka pokonal bariere 450 zl za obuw, butow nie bylo.
This post was edited by Unsatiable on Mar 5 2014 11:14am