Quote (Cultus @ 4 Dec 2009 00:16)
no spox, ale ja mówię, że w wotlk, bo w tbc to ja jedynie kara poznałem.
ale z drugiej strony kara >>>> cokolwiek w wotlk.
nigdy nie grałem jako melee, toteż nie wiem - vezaxa wyłącznie leczyłem i naprawdę podobało mi się, że musiałem myśleć jak sporządkować manę, żeby wiedzieć jak wyleczyć mało myślących casterów, którzy się wpierdolili w shadow crashe.
Y, wpierdalanie się w Shadow Crashe, lubię ;D
Szczególnie wkurwiało przed nerfem hard mode ;D
Quote (sleeperek @ 4 Dec 2009 00:19)
ofc, nie ma to jak walka gdzie gdy jesteś melee to stoisz tak jak przed kukłą, a jak jesteś casterem to ruszasz się co jakiś czas, N1
wg mnie to najnudniejsza walka, a z pov healera to walka jest jak każda inna jeżeli robi się normal mode, na hard mode dopiero trzeba coś tam leczyć a tak to stoisz tylko i czasem jakis coh/poh/reju/wg/lhw...
A tam pierdolisz. Naucz się lepiej heroiki healować. ucz się od mistrza (tzn mnie) najlepszego healera QT!
This post was edited by Traba on Dec 3 2009 05:30pm