d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Warcraft > Repost#3
Prev13553563573583591680Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 15,431
Joined: May 28 2006
Gold: 0.00
Dec 3 2009 12:40pm
Quote (Anarchy51 @ 3 Dec 2009 19:36)
tą z mbanku można


mowisz o tej virtualnej (ekarcie) tak ?
Member
Posts: 8,344
Joined: Nov 28 2006
Gold: 0.00
Dec 3 2009 12:56pm
Quote (Nitek @ 3 Dec 2009 19:40)
mowisz o tej virtualnej (ekarcie) tak ?


tak
Member
Posts: 2,912
Joined: Mar 19 2005
Gold: 0.00
Dec 3 2009 03:13pm
vezax hm time give trinket kurwa ...

no i kurwa znow zjebany neck padl ...

This post was edited by DeathSquadOfVip on Dec 3 2009 03:20pm
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Dec 3 2009 03:32pm
Quote (DeathSquadOfVip @ 3 Dec 2009 23:13)
vezax hm time give trinket kurwa ...

no i kurwa znow zjebany neck padl ...


az taki dobry dla shadow priesta ? :O myslalem ze dla was to lepiej te trinkety ktore stackuja SP
Member
Posts: 2,912
Joined: Mar 19 2005
Gold: 0.00
Dec 3 2009 04:40pm
napewno lepszy od EoB bo juz po IotDS niechce mi sie chodzic ;p chyba ze poczekam na heroica RoU ;p
Member
Posts: 6,717
Joined: Sep 17 2006
Gold: 899.00
Dec 3 2009 05:03pm
vezax = najlepsza walka w wotlk.
Member
Posts: 3,847
Joined: Jun 4 2005
Gold: 4,485.00
Dec 3 2009 05:14pm
Quote (Cultus @ 4 Dec 2009 00:03)
vezax = najlepsza walka w wotlk.


Meh, M'uru pre 3.0 nadal gwałci ;>
Member
Posts: 6,717
Joined: Sep 17 2006
Gold: 899.00
Dec 3 2009 05:16pm
no spox, ale ja mówię, że w wotlk, bo w tbc to ja jedynie kara poznałem.

ale z drugiej strony kara >>>> cokolwiek w wotlk.



Quote (sleeperek @ 4 Dec 2009 00:19)
ofc, nie ma to jak walka gdzie gdy jesteś melee to stoisz tak jak przed kukłą, a jak jesteś casterem to ruszasz się co jakiś czas, N1


nigdy nie grałem jako melee, toteż nie wiem - vezaxa wyłącznie leczyłem i naprawdę podobało mi się, że musiałem myśleć jak sporządkować manę, żeby wiedzieć jak wyleczyć mało myślących casterów, którzy się wpierdolili w shadow crashe.

This post was edited by Cultus on Dec 3 2009 05:23pm
Member
Posts: 11,949
Joined: Apr 19 2006
Gold: 88.00
Dec 3 2009 05:19pm
Quote (Cultus @ 4 Dec 2009 00:03)
vezax = najlepsza walka w wotlk.


ofc, nie ma to jak walka gdzie gdy jesteś melee to stoisz tak jak przed kukłą, a jak jesteś casterem to ruszasz się co jakiś czas, N1



Quote (Cultus @ 4 Dec 2009 00:16)
nigdy nie grałem jako melee, toteż nie wiem - vezaxa wyłącznie leczyłem i naprawdę podobało mi się, że musiałem myśleć jak sporządkować manę, żeby wiedzieć jak wyleczyć mało myślących casterów, którzy się wpierdolili w shadow crashe.


wg mnie to najnudniejsza walka, a z pov healera to walka jest jak każda inna jeżeli robi się normal mode, na hard mode dopiero trzeba coś tam leczyć a tak to stoisz tylko i czasem jakis coh/poh/reju/wg/lhw...

This post was edited by sleeperek on Dec 3 2009 05:28pm
Member
Posts: 3,847
Joined: Jun 4 2005
Gold: 4,485.00
Dec 3 2009 05:29pm
Quote (Cultus @ 4 Dec 2009 00:16)
no spox, ale ja mówię, że  w wotlk, bo w tbc to ja jedynie kara poznałem.

ale z drugiej strony kara >>>> cokolwiek w wotlk.





nigdy nie grałem jako melee, toteż nie wiem - vezaxa wyłącznie leczyłem i naprawdę podobało mi się, że musiałem myśleć jak sporządkować manę, żeby wiedzieć jak wyleczyć mało myślących casterów, którzy się wpierdolili w shadow crashe.


Y, wpierdalanie się w Shadow Crashe, lubię ;D
Szczególnie wkurwiało przed nerfem hard mode ;D

Quote (sleeperek @ 4 Dec 2009 00:19)
ofc, nie ma to jak walka gdzie gdy jesteś melee to stoisz tak jak przed kukłą, a jak jesteś casterem to ruszasz się co jakiś czas, N1





wg mnie to najnudniejsza walka, a z pov healera to walka jest jak każda inna jeżeli robi się normal mode, na hard mode dopiero trzeba coś tam leczyć a tak to stoisz tylko i czasem jakis coh/poh/reju/wg/lhw...


A tam pierdolisz. Naucz się lepiej heroiki healować. ucz się od mistrza (tzn mnie) najlepszego healera QT!

This post was edited by Traba on Dec 3 2009 05:30pm
Go Back To Polska Topic List
Prev13553563573583591680Next
Closed New Topic New Poll