☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Muzyka > Youtube, Etc..
Prev
1
354
355
356
357
358
468
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 88760
Replies: 4675
Track Topic
sow_ozi
Member
Posts: 8,810
Joined: Nov 15 2006
Gold
:
0.00
#3551
Jul 30 2024 01:16am
już w ten piątek live
extravagant
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold
:
1,040.00
#3552
Aug 4 2024 05:29am
Ostatnio często przed snem słucham częstotliwości solfeggio.
rurzowiak
Member
Posts: 10,511
Joined: Sep 24 2012
Gold
:
0.00
Warn: 20%
#3553
Aug 10 2024 11:25am
Wybitny secik.
This post was edited by rurzowiak on Aug 10 2024 11:25am
rurzowiak
Member
Posts: 10,511
Joined: Sep 24 2012
Gold
:
0.00
Warn: 20%
#3554
Aug 11 2024 09:00pm
rurzowiak
Member
Posts: 10,511
Joined: Sep 24 2012
Gold
:
0.00
Warn: 20%
#3555
Aug 11 2024 09:03pm
Cukierka bym zjadł, lecz nie mam.
extravagant
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold
:
1,040.00
#3556
Aug 11 2024 09:09pm
Quote (rurzowiak @ Aug 12 2024 05:03am)
https://www.youtube.com/watch?v=l0Qsb52FkY0
Cukierka bym zjadł, lecz nie mam. :(
Rurzowiak, czemu nie śpisz?
rurzowiak
Member
Posts: 10,511
Joined: Sep 24 2012
Gold
:
0.00
Warn: 20%
#3557
Aug 11 2024 10:40pm
Quote (fafnirek @ Aug 12 2024 05:09am)
Rurzowiak, czemu nie śpisz? :angry:
Już jednak cukierka zdobyłem, zaraz wejdzie, bo dosłownie z 10 minut temu zjadłem.
rurzowiak
Member
Posts: 10,511
Joined: Sep 24 2012
Gold
:
0.00
Warn: 20%
#3558
Aug 11 2024 10:57pm
Quote (fafnirek @ Aug 12 2024 05:09am)
Rurzowiak, czemu nie śpisz? :angry:
I teraz powoli mnie zaczyna wypierdalać.
Gorąca herbatka i papieros czynią cuda, pozdro, nie ma mnie.
extravagant
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold
:
1,040.00
#3559
Aug 11 2024 11:08pm
Quote (rurzowiak @ Aug 12 2024 06:57am)
https://www.youtube.com/watch?v=gq38Dm3jaRU
I teraz powoli mnie zaczyna wypierdalać. :D Gorąca herbatka i papieros czynią cuda, pozdro, nie ma mnie.
Dropsik z rana jak śmietana.
rurzowiak
Member
Posts: 10,511
Joined: Sep 24 2012
Gold
:
0.00
Warn: 20%
#3560
Aug 12 2024 02:08am
Quote (fafnirek @ Aug 12 2024 07:08am)
Dropsik z rana jak śmietana.
Puściło mnie to, ale w pewnym momencie, to myślałem, że mi serducho pierdolnie.
Hajzel miszcz.
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
354
355
356
357
358
468
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact