Quote (Rushe @ 1 Aug 2016 07:32)
Oplaca sie wracac? Ostatnio gralem z rok temu i srednio sie bawilem.. jako ktos kto zaczynal od bety wowa bylem troche zasmucony obecna forma tej gry
No nie wiem. Ja zaczalem grac w vanilla wow, a na emertyure poszedlem w polowie wotlk. Jak wrocilem do wowa w WoD to przez pierwsze dwa miesiace dodatek byl wykurwisty.