d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Warcraft > Repost#3
Prev13533543553563571680Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold: 730.21
Dec 2 2009 02:38pm
Quote (matik444 @ Dec 2 2009 05:35pm)
na moim servie ostatnio było głośno o typie, który zapłacił 70k za boosta po Rusted Proto-Drake'a, więc takie ceny to porządek dzienny :PP

E: walnęło mi sie który smok jest za 10 a który za 25 ;s


My ostatnio przebustowaliśmy po iron-bounda gościa za 1k PLN. Jak widać są desperaci. (1k-->100k golda)
Member
Posts: 6,471
Joined: Dec 29 2007
Gold: 5,448.26
Dec 2 2009 04:05pm
generalnie to myslalem ze wroce i bedzie fajnie, po powrocie jednak uznalem ze moja gildia to banda kretynow i chyba jednak poszukam czegos na innym servie. Propozycje?
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Dec 2 2009 04:38pm
diso jakis addon co towar z banku przenosi automatycznie do bagow jak ktos zna :\

Quote (zYwi3c @ 2 Dec 2009 18:18)
ile teraz w ogole golda masz ? przekroczyles juz 1 mio ? ja ostatnio mialem 90k ... ale spadlem do 50k :< wiec znowu trzeba zaczac cos zarabiac ehh
nie mam milliona jeszcze, a teraz trudno powiedziec, bo x0 k golda w gemach :d
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Dec 3 2009 03:36am
Quote (xxxRedxxx @ Dec 2 2009 08:38pm)
My ostatnio przebustowaliśmy po iron-bounda gościa za 1k PLN. Jak widać są desperaci. (1k-->100k golda)


Rotfl :D N1 kretyn.
Member
Posts: 6,717
Joined: Sep 17 2006
Gold: 899.00
Dec 3 2009 05:43am
Powiedz mu to w twarz.
Member
Posts: 8,681
Joined: Nov 10 2008
Gold: 239.99
Dec 3 2009 08:17am
Panowie z battlegroupu Cyclone, kto u was lepiej sobie radzi na bg?
Member
Posts: 3,847
Joined: Jun 4 2005
Gold: 4,485.00
Dec 3 2009 08:50am
Jestem chyba najgorszym healerem na Quel'thalas. Ale musze powiedzieć, że healerem sie fajniej gra :<
Podobał mi się motyw na VoA, jak byłem disc. Padły te low spodnie z uld10 dla spriesta. I ML do mnie, że da mi je bo może przydadza mi się na offspec :<
Member
Posts: 11,949
Joined: Apr 19 2006
Gold: 88.00
Dec 3 2009 10:13am
Quote (Verius @ 3 Dec 2009 15:17)
Panowie z battlegroupu Cyclone, kto u was lepiej sobie radzi na bg?


ja tam gram moim altem o nicku hydrá, może kojarzycie
Member
Posts: 2,912
Joined: Mar 19 2005
Gold: 0.00
Dec 3 2009 10:25am
ok dzis kolejny raid w uldu25 i pewnie tez kolejny bez flare of heavens ;/
Member
Posts: 11,949
Joined: Apr 19 2006
Gold: 88.00
Dec 3 2009 10:32am
Quote (DeathSquadOfVip @ 3 Dec 2009 17:25)
ok dzis kolejny raid w uldu25 i pewnie tez kolejny bez flare of heavens ;/


u nas też ostatnio o to płakali :/ a jeszcze przed tocem to padło kilka razy i 2 razy de'd
Go Back To Polska Topic List
Prev13533543553563571680Next
Closed New Topic New Poll