d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Warcraft > Repost#3
Prev13523533543553561680Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 6,970
Joined: May 18 2006
Gold: 2.35
Dec 2 2009 11:35am
Quote (Alyx @ Dec 2 2009 06:26pm)
lol jak ktos moze placic 50 k golda za glupiego boosta ;/


na moim servie ostatnio było głośno o typie, który zapłacił 70k za boosta po Rusted Proto-Drake'a, więc takie ceny to porządek dzienny :PP

E: walnęło mi sie który smok jest za 10 a który za 25 ;s

This post was edited by matik444 on Dec 2 2009 11:39am
Banned
Posts: 1,921
Joined: Jul 27 2008
Gold: 0.32
Dec 2 2009 11:36am
Quote (Alyx @ Dec 2 2009 05:26pm)
lol jak ktos moze placic 50 k golda za glupiego boosta ;/


y drogo, na tms gildia po 30 albo 20 k boostowala ;<
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Dec 2 2009 11:40am
Quote (sleeperek @ 2 Dec 2009 19:07)
ja mówiłem o 10 man :p


z 10 man tez idzie do gbanku ... gdyby nie to, to nawet gemow nie musialbym ciachac :PP .. co tydzien boostujemy 1-2 osoby ( boost + dodatkowa oplaca za Algalona ( 5k ) ) - czyli razem 25k golda * 1 lub 2 ... na 9 / 8 mhmm ;d

This post was edited by zYwi3c on Dec 2 2009 11:41am
Member
Posts: 6,970
Joined: May 18 2006
Gold: 2.35
Dec 2 2009 11:43am
Quote (zYwi3c @ Dec 2 2009 06:40pm)
z 10 man tez idzie do gbanku ... gdyby nie to, to nawet gemow nie musialbym ciachac :PP .. co tydzien boostujemy 1-2 osoby ( boost + dodatkowa oplaca za Algalona ( 5k ) ) - czyli razem 25k golda * 1 lub 2 ... na 9 / 8 mhmm ;d


a same boosty na Algalona też oferujecie?

This post was edited by matik444 on Dec 2 2009 11:45am
Member
Posts: 8,681
Joined: Nov 10 2008
Gold: 239.99
Dec 2 2009 11:44am
Quote (zYwi3c @ Dec 2 2009 06:16pm)

btw. bo mialem wczesniej pytac, na czym teraz glownie robicie golda ;/ bo prospect ( przynajmniej na TMS Ally ) nie ma juz w ogole sensu ;/ ... Saronit po 20-25g a gemy ponizej 15g ... ostatnio skupuje masowe ilosci uncut i przerabiam, ale duzego zysku z tego nie ma ;<


Ja latam za titanium ;<
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Dec 2 2009 11:52am
Quote (matik444 @ 2 Dec 2009 19:43)
a same boosty na Algalona też oferujecie?


tez, 5k na 10tce, z tego co widze wszystkie boosty na 25 ( uldu ) odwolane i tylko 10tki zostaja w ofercie
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Dec 2 2009 12:12pm
Quote (Pozer @ 1 Dec 2009 21:01)
mam nadzieje, ze za tydzien
tyle gemow juz nakupilem i czekam
dodam jeszcze kolejny powod dla ktorych ceny gemow zdrozeja
narazie ludzie robia heroici i wlasnie za badge sprzedaja je, a w 3.3 nowe badge z heroicow i beda chcieli najpierw sobie tier 9 wykupic ten za sam badge, moze jeszcze jakies crusader orby na poczaku
czyli mniej gemow na ah uncut = wieksze ceny = wieksze ceny cut gemow
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Dec 2 2009 12:18pm
Quote (Pozer @ 2 Dec 2009 20:12)
dodam jeszcze kolejny powod dla ktorych ceny gemow zdrozeja
narazie ludzie robia heroici i wlasnie za badge sprzedaja je, a w 3.3 nowe badge z heroicow i beda chcieli najpierw sobie tier 9 wykupic ten za sam badge, moze jeszcze jakies crusader orby na poczaku
czyli mniej gemow na ah uncut = wieksze ceny = wieksze ceny cut gemow


W sumie na Kazzaku to moze wyjsc, macie bardzo duzo BARDZO DOBRYCH gildi tam, gdzie praktycznie ludzie ubieraja swoje alty juz w endgamowe itemy ( tak jak u mnie ;/ kolesie maja juz po 1-2 alty, ktore moga spokojnie czyscic Totc 25 hard ) ... wy macie takich gildi z 5 ? na TMS ( ally ) jest 1 moze 2 ... wiec tutaj gemy az tak bardzo nie schodza :< wszystko zalezy od serva ehh :<

e; kurwa mial byc edit ;<

Quote (Pozer @ 2 Dec 2009 20:20)
na vashj zawsze jak wychodzil nowy sezon pvp to bylo prawie jak swieta, a vashj tez maly server
zobaczymy za tydzien, we wtorek wrzuce screena ile mam gemow i jesli nie sprzedam towaru przynamniej za 50k we srode, to bedzie fail


ile teraz w ogole golda masz ? przekroczyles juz 1 mio ? ja ostatnio mialem 90k ... ale spadlem do 50k :< wiec znowu trzeba zaczac cos zarabiac ehh

Quote (sleeperek @ 2 Dec 2009 20:20)
u mnie to zazwyczaj 2-3 osoby boostowaliśmy w uldu więc niezła kasa była + czasem algalon :P


taaa, Rey mi sie chwali, ze nie musi herbow latac zbierac, bo za boosty golda dostaje ... chuje ;d

This post was edited by zYwi3c on Dec 2 2009 12:22pm
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Dec 2 2009 12:20pm
Quote (zYwi3c @ 2 Dec 2009 18:18)
W sumie na Kazzaku to moze wyjsc, macie bardzo duzo BARDZO DOBRYCH gildi tam, gdzie praktycznie ludzie ubieraja swoje alty juz w endgamowe itemy ( tak jak u mnie ;/ kolesie maja juz po 1-2 alty, ktore moga spokojnie czyscic Totc 25 hard ) ... wy macie takich gildi z 5 ? na TMS ( ally ) jest 1 moze 2 ... wiec tutaj gemy az tak bardzo nie schodza :< wszystko zalezy od serva ehh :<

e; kurwa mial byc edit ;<
na vashj zawsze jak wychodzil nowy sezon pvp to bylo prawie jak swieta, a vashj tez maly server
zobaczymy za tydzien, we wtorek wrzuce screena ile mam gemow i jesli nie sprzedam towaru przynamniej za 50k we srode, to bedzie fail
Member
Posts: 11,949
Joined: Apr 19 2006
Gold: 88.00
Dec 2 2009 12:20pm
Quote (Pozer @ 2 Dec 2009 18:09)
nom z tego dobry gold jest jak sie dzieli na 9
np tutaj jak sprzedaje i jak widac co tydzien maja zajecie - http://www.conspiracy-guild.eu/phpBB3/viewtopic.php?f=2&t=614


u mnie to zazwyczaj 2-3 osoby boostowaliśmy w uldu więc niezła kasa była + czasem algalon :P
Go Back To Polska Topic List
Prev13523533543553561680Next
Closed New Topic New Poll