d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Warcraft > Repost#3
Prev13513523533543551680Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Dec 2 2009 10:12am
Quote (peXg666 @ Dec 2 2009 03:44pm)
gram tylko po to zeby bic ally w morde kurwa ! moj holy pal > all



:"DDDDDDDDDDDDDD Poczekajmy na opinie spiocha i zywca.
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Dec 2 2009 10:16am
Quote (myr00n @ 2 Dec 2009 18:12)
:"DDDDDDDDDDDDDD Poczekajmy na opinie spiocha i zywca.


pewnie ma racje :PP

btw. pokaz nam tego holy palka :<

Quote (Pozer @ 2 Dec 2009 18:35)
pewnie gra na jakims prywatnym serverze, bo placenia za gry to rzal, lepiej na piwo wydac


hehe, pewnie ta;>

btw. bo mialem wczesniej pytac, na czym teraz glownie robicie golda ;/ bo prospect ( przynajmniej na TMS Ally ) nie ma juz w ogole sensu ;/ ... Saronit po 20-25g a gemy ponizej 15g ... ostatnio skupuje masowe ilosci uncut i przerabiam, ale duzego zysku z tego nie ma ;<

This post was edited by zYwi3c on Dec 2 2009 10:37am
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Dec 2 2009 10:35am
Quote (zYwi3c @ 2 Dec 2009 16:16)
pewnie ma racje :PP

btw. pokaz nam tego holy palka :<
pewnie gra na jakims prywatnym serverze, bo placenia za gry to rzal, lepiej na piwo wydac
Member
Posts: 3,917
Joined: Feb 15 2007
Gold: 4.00
Dec 2 2009 10:47am
Quote (Pozer @ Dec 2 2009 04:35pm)
pewnie gra na jakims prywatnym serverze, bo placenia za gry to rzal, lepiej na piwo wydac


no tu akurat masz racje. ale dobrze jak stac i na jedno i na drugie
Member
Posts: 11,949
Joined: Apr 19 2006
Gold: 88.00
Dec 2 2009 10:48am
Quote (zYwi3c @ 2 Dec 2009 17:16)
btw. bo mialem wczesniej pytac, na czym teraz glownie robicie golda ;/


ja np sprzedaje boosty w uldu :<

This post was edited by sleeperek on Dec 2 2009 10:49am
Banned
Posts: 1,921
Joined: Jul 27 2008
Gold: 0.32
Dec 2 2009 10:50am
Quote (zYwi3c @ Dec 2 2009 04:16pm)
pewnie ma racje :PP

btw. pokaz nam tego holy palka :<



hehe, pewnie ta;>

btw. bo mialem wczesniej pytac, na czym teraz glownie robicie golda ;/ bo prospect ( przynajmniej na TMS Ally ) nie ma juz w ogole sensu ;/ ... Saronit po 20-25g a gemy ponizej 15g ... ostatnio skupuje masowe ilosci uncut i przerabiam, ale duzego zysku z tego nie ma ;<


Jak nie macie tam u siebie jakis chinoli ( tak jak po stronie hordy ) to kupuj uncuty epic gemow, ametriny po 110, dreadstone ambery zirconie po 120 i cardinale po 130 i sprzedawaj cut ( minimum 40g na gemie w przod powinienes byc )
Quote (zYwi3c @ Dec 2 2009 04:51pm)
u nas wszystko idzie do gbanku :angry: ... ale przynajmniej mam naprawy z gbanku otwarte :< moge niszczyc gear ile chce ;o



no tak robie ... i chyba czas zaczac wystawiac gemy na 24h ... bo wiecej wydaje za wystawienie gemow niz potem mam zysku

Jestem ciekawy gdzie te kurwa chinole sie podzialy :<


no to nie narzekaj, dobra kasa jest z tych gemow, tylko ze u nas zal 1000 chinoli i iron to jak 2000 :D

This post was edited by graczjeden on Dec 2 2009 10:54am
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Dec 2 2009 10:51am
Quote (sleeperek @ 2 Dec 2009 18:48)
ja np sprzedaje boosty w uldu :<


u nas wszystko idzie do gbanku :angry: ... ale przynajmniej mam naprawy z gbanku otwarte :< moge niszczyc gear ile chce ;o

Quote (graczjeden @ 2 Dec 2009 18:50)
Jak nie macie tam u siebie jakis chinoli ( tak jak po stronie hordy ) to kupuj uncuty epic gemow, ametriny po 110, dreadstone ambery zirconie po 120 i cardinale po 130 i sprzedawaj cut ( minimum 40g na gemie w przod powinienes byc )


no tak robie ... i chyba czas zaczac wystawiac gemy na 24h ... bo wiecej wydaje za wystawienie gemow niz potem mam zysku

Jestem ciekawy gdzie te kurwa chinole sie podzialy :<

This post was edited by zYwi3c on Dec 2 2009 10:52am
Member
Posts: 11,949
Joined: Apr 19 2006
Gold: 88.00
Dec 2 2009 11:07am
Quote (zYwi3c @ 2 Dec 2009 17:51)
u nas wszystko idzie do gbanku :angry: ... ale przynajmniej mam naprawy z gbanku otwarte :< moge niszczyc gear ile chce ;o


ja mówiłem o 10 man :p
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Dec 2 2009 11:09am
Quote (sleeperek @ 2 Dec 2009 17:07)
ja mówiłem o 10 man :p
nom z tego dobry gold jest jak sie dzieli na 9
np tutaj jak sprzedaje i jak widac co tydzien maja zajecie - http://www.conspiracy-guild.eu/phpBB3/viewtopic.php?f=2&t=614
Member
Posts: 17,923
Joined: Sep 4 2005
Gold: 893.10
Dec 2 2009 11:26am
Quote (Pozer @ 2 Dec 2009 19:09)
nom z tego dobry gold jest jak sie dzieli na 9
np tutaj jak sprzedaje i jak widac co tydzien maja zajecie - http://www.conspiracy-guild.eu/phpBB3/viewtopic.php?f=2&t=614


lol jak ktos moze placic 50 k golda za glupiego boosta ;/
Go Back To Polska Topic List
Prev13513523533543551680Next
Closed New Topic New Poll