Quote (zYwi3c @ Dec 2 2009 04:16pm)
pewnie ma racje :PP
btw. pokaz nam tego holy palka :<
hehe, pewnie ta;>
btw. bo mialem wczesniej pytac, na czym teraz glownie robicie golda ;/ bo prospect ( przynajmniej na TMS Ally ) nie ma juz w ogole sensu ;/ ... Saronit po 20-25g a gemy ponizej 15g ... ostatnio skupuje masowe ilosci uncut i przerabiam, ale duzego zysku z tego nie ma ;<
Jak nie macie tam u siebie jakis chinoli ( tak jak po stronie hordy ) to kupuj uncuty epic gemow, ametriny po 110, dreadstone ambery zirconie po 120 i cardinale po 130 i sprzedawaj cut ( minimum 40g na gemie w przod powinienes byc )
Quote (zYwi3c @ Dec 2 2009 04:51pm)
u nas wszystko idzie do gbanku

... ale przynajmniej mam naprawy z gbanku otwarte :< moge niszczyc gear ile chce ;o
no tak robie ... i chyba czas zaczac wystawiac gemy na 24h ... bo wiecej wydaje za wystawienie gemow niz potem mam zysku
Jestem ciekawy gdzie te kurwa chinole sie podzialy :<
no to nie narzekaj, dobra kasa jest z tych gemow, tylko ze u nas zal 1000 chinoli i iron to jak 2000
This post was edited by graczjeden on Dec 2 2009 10:54am