d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Warcraft > Repost#3
Prev13503513523533541680Next
Closed New Topic New Poll
Banned
Posts: 7,954
Joined: Dec 10 2006
Gold: 0.00
Warn: 50%
Dec 1 2009 03:29pm
Quote (Cavalorn @ 1 Dec 2009 23:26)
a ja mam sulfurasa


widocznie nie jestes kimkolwiek :D
Member
Posts: 4,657
Joined: Feb 11 2007
Gold: 0.00
Dec 1 2009 03:30pm
Quote (graczjeden @ Dec 1 2009 08:55pm)
ale heroic nowy tez bedzie, a tam masa lootu nowego


Bosko sobie alty wygearuje :D

This post was edited by ner on Dec 1 2009 03:30pm
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Dec 1 2009 03:31pm
Quote (zYwi3c @ 1 Dec 2009 21:03)
imo nie ma sensu, i tak wypuszczaja tylko 1 wing ;/ ( 2-3 bossy )
nie chodzi mi o wing
bardziej o te nowe instancje 5 many :d
chociaz sa przeciez bossy i na 10 i 25

This post was edited by Pozer on Dec 1 2009 03:31pm
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Dec 1 2009 03:33pm
Quote (Pozer @ 1 Dec 2009 23:31)
nie chodzi mi o wing
bardziej o te nowe instancje 5 many :d
chociaz sa przeciez bossy i na 10 i 25


y, ale tez tak duzo gemow schodzic nie bedzie, chyba ze dla altow, bo te itemy z 10tek i 5tek nie sa w ogole lepsze od tych co maja teraz gracze "progressujacych gildi"
Member
Posts: 8,681
Joined: Nov 10 2008
Gold: 239.99
Dec 1 2009 03:56pm
Quote (Push22 @ Dec 1 2009 10:30pm)
Ja Bloodpact zapamiętałem, tylko z BC, była to druga top gildia za Final Breath na serwerze, chyba Illidana nawet zabili przed nerfami.

Pytania stąd, że sobie alta w hordzie robię, ale nie wiem czy robić pve char, czy pvp, żeby dojeżdżać kolegów z Amberu.

I jaka jest ta najlepsza gildia ? Bo ogólnie te w hordzie ssą pałkę w progressie przez Czechów.


Bloodpact ma to do siebie, że rozpada się co roku. Najlepsza gildia nazywa się dystopia i robią 4/5 togc25 (chyba) ale ostatnio władzę przejeli jacyś portugalczycy i wypierdolili wiekszość polaków, więc nie wiem jak to teraz jest. Ogólnie jak PvE to nie na Burning Blade u hordy :D
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Dec 1 2009 04:08pm
Quote (zYwi3c @ 1 Dec 2009 21:33)
y, ale tez tak duzo gemow schodzic nie bedzie, chyba ze dla altow, bo te itemy z 10tek i 5tek nie sa w ogole lepsze od tych co maja teraz gracze "progressujacych gildi"
tego gearu sporo jest i ludzie beda farmic norm po 100 razy dziennie i heroic
tak samo jak kazda gildia bedzie robic icecrown jak tylko moze, zeby expa z putricide bo sa tylko 4 proby na tydzien
zreszta jeszcze nigdy sie nie pomylilem jak kupowalem gemy na zapas :d
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Dec 2 2009 12:10am
Quote (zYwi3c @ Dec 1 2009 09:03pm)
imo nie ma sensu, i tak wypuszczaja tylko 1 wing ;/ ( 2-3 bossy )


Twierdzisz ,że Pozer nie wie jak zarabiać ?
Member
Posts: 4,983
Joined: Aug 25 2007
Gold: 248.00
Dec 2 2009 02:16am
Quote (Verius @ 1 Dec 2009 21:56)
Bloodpact ma to do siebie, że rozpada się co roku. Najlepsza gildia nazywa się dystopia i robią 4/5 togc25 (chyba) ale ostatnio władzę przejeli jacyś portugalczycy i wypierdolili wiekszość polaków, więc nie wiem jak to teraz jest. Ogólnie jak PvE to nie na Burning Blade u hordy :D


Portugalczycy ? O.o Chyba lepiej jakby na Hiszpańskich serwerach grali nie ? Zresztą, BB pojebany serwer, nigdy nie zrozumiem ludzi którzy tam grają. mam nadzieję że darmowa migracja stamtąd będzie kiedyś.
Member
Posts: 8,681
Joined: Nov 10 2008
Gold: 239.99
Dec 2 2009 09:18am
Quote (Push22 @ Dec 2 2009 10:16am)
Portugalczycy ? O.o Chyba lepiej jakby na Hiszpańskich serwerach grali nie ? Zresztą, BB pojebany serwer, nigdy nie zrozumiem ludzi którzy tam grają. mam nadzieję że darmowa migracja stamtąd będzie kiedyś.


Żałuję tylko, że serwer wybierałem za pomocą wyliczanki ;<
Banned
Posts: 11,478
Joined: May 2 2009
Gold: 0.00
Warn: 90%
Dec 2 2009 09:44am
gram tylko po to zeby bic ally w morde kurwa ! moj holy pal > all
Go Back To Polska Topic List
Prev13503513523533541680Next
Closed New Topic New Poll