Quote (Push22 @ Dec 1 2009 10:30pm)
Ja Bloodpact zapamiętałem, tylko z BC, była to druga top gildia za Final Breath na serwerze, chyba Illidana nawet zabili przed nerfami.
Pytania stąd, że sobie alta w hordzie robię, ale nie wiem czy robić pve char, czy pvp, żeby dojeżdżać kolegów z Amberu.
I jaka jest ta najlepsza gildia ? Bo ogólnie te w hordzie ssą pałkę w progressie przez Czechów.
Bloodpact ma to do siebie, że rozpada się co roku. Najlepsza gildia nazywa się dystopia i robią 4/5 togc25 (chyba) ale ostatnio władzę przejeli jacyś portugalczycy i wypierdolili wiekszość polaków, więc nie wiem jak to teraz jest. Ogólnie jak PvE to nie na Burning Blade u hordy
