Quote (Pozer @ 23 Jul 2016 21:39)
Gram tylko frost, zmiany takie sobie - pustki na paskach.
blood i unholy bardzo przyjemny, frosta jeszce nie probowalem, cuz rl takie ciekawe
Quote (serek10 @ 23 Jul 2016 22:47)
Bez przesady. Frost dk i tak używał max 5 spelli i może 3 macro...
jutro po 18~~ chetnie cos pomoge
/e; mimo wszystko najlepsza zmiana ever bylo wyjebanie blood tapa, typ co wymyslil ta bezsensowna mechanike generowania run napierdalajac w dodatkowe klawisze lamiac sobie przy tym palce powinien zapierdalac na galerze.
This post was edited by Xploosiv on Jul 23 2016 05:31pm