d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Warcraft > Repost#3
Prev13493503513523531680Next
Closed New Topic New Poll
Banned
Posts: 7,954
Joined: Dec 10 2006
Gold: 0.00
Warn: 50%
Dec 1 2009 01:00pm
Quote (wielkiburak @ 1 Dec 2009 13:40)
no ale to chyba dobrze, ze nie kazdy rand pokroju graczajeden bedzie mogl sie wozic z legendarnym nakurwiaczem?


nigdy nie bylo tak ze "ktokolwiek" latal z legendarnym nakurwiaczem :)
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Dec 1 2009 01:10pm
Quote (Verius @ Dec 1 2009 06:18pm)
Alternative, progressują w naxxie 25. Ale przez weekend do Bloodpactu wróciło jakieś 15 osób, w tym ludzie z najlepszej gildii horde side, wczoraj zmienił sie gm, może będzie miło.


:DDDDDDDDDDDDDD
Member
Posts: 8,681
Joined: Nov 10 2008
Gold: 239.99
Dec 1 2009 01:59pm
Quote (myr00n @ Dec 1 2009 09:10pm)
:DDDDDDDDDDDDDD


Byłem tam przez kilka dni, bo nie wiedziałem w co się pakuję. Przez kilka dni byłem najlepszym dpsem w rajdującej gildii!
Member
Posts: 4,983
Joined: Aug 25 2007
Gold: 248.00
Dec 1 2009 02:30pm
Quote (Verius @ 1 Dec 2009 18:18)
Alternative, progressują w naxxie 25. Ale przez weekend do Bloodpactu wróciło jakieś 15 osób, w tym ludzie z najlepszej gildii horde side, wczoraj zmienił sie gm, może będzie miło.


Ja Bloodpact zapamiętałem, tylko z BC, była to druga top gildia za Final Breath na serwerze, chyba Illidana nawet zabili przed nerfami.

Pytania stąd, że sobie alta w hordzie robię, ale nie wiem czy robić pve char, czy pvp, żeby dojeżdżać kolegów z Amberu.

I jaka jest ta najlepsza gildia ? Bo ogólnie te w hordzie ssą pałkę w progressie przez Czechów.
Member
Posts: 16,822
Joined: Apr 22 2007
Gold: 328.12
Dec 1 2009 02:50pm
jutro 3.3 i dlatego taka lagoza od dwóch dni?
Banned
Posts: 1,921
Joined: Jul 27 2008
Gold: 0.32
Dec 1 2009 02:55pm
Quote
Tuesday Question: Is Patch 3.3 this week?
Zarhym (Source)
No, not tomorrow.


;<


Quote (Pozer @ Dec 1 2009 09:01pm)
mam nadzieje, ze za tydzien
tyle gemow juz nakupilem i czekam


im wczesniej tym lepiej :<

Quote (zYwi3c @ Dec 1 2009 09:03pm)
imo nie ma sensu, i tak wypuszczaja tylko 1 wing ;/ ( 2-3 bossy )

ale heroic nowy tez bedzie, a tam masa lootu nowego

This post was edited by graczjeden on Dec 1 2009 03:05pm
Member
Posts: 11,949
Joined: Apr 19 2006
Gold: 88.00
Dec 1 2009 02:56pm
Quote (Kathorga88 @ 1 Dec 2009 21:50)
jutro 3.3 i dlatego taka lagoza od dwóch dni?


not.
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Dec 1 2009 03:01pm
Quote (Kathorga88 @ 1 Dec 2009 20:50)
jutro 3.3 i dlatego taka lagoza od dwóch dni?
mam nadzieje, ze za tydzien
tyle gemow juz nakupilem i czekam
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Dec 1 2009 03:03pm
Quote (Pozer @ 1 Dec 2009 23:01)
mam nadzieje, ze za tydzien
tyle gemow juz nakupilem i czekam


imo nie ma sensu, i tak wypuszczaja tylko 1 wing ;/ ( 2-3 bossy )
Member
Posts: 6,471
Joined: Dec 29 2007
Gold: 5,448.26
Dec 1 2009 03:26pm
Quote (Barre00 @ 1 Dec 2009 19:00)
nigdy nie bylo tak ze "ktokolwiek" latal z legendarnym nakurwiaczem :)


a ja mam sulfurasa
Go Back To Polska Topic List
Prev13493503513523531680Next
Closed New Topic New Poll