Quote (Verius @ 1 Dec 2009 18:18)
Alternative, progressują w naxxie 25. Ale przez weekend do Bloodpactu wróciło jakieś 15 osób, w tym ludzie z najlepszej gildii horde side, wczoraj zmienił sie gm, może będzie miło.
Ja Bloodpact zapamiętałem, tylko z BC, była to druga top gildia za Final Breath na serwerze, chyba Illidana nawet zabili przed nerfami.
Pytania stąd, że sobie alta w hordzie robię, ale nie wiem czy robić pve char, czy pvp, żeby dojeżdżać kolegów z Amberu.
I jaka jest ta najlepsza gildia ? Bo ogólnie te w hordzie ssą pałkę w progressie przez Czechów.