Quote (Nensato @ 2 Apr 2014 10:54)
ta, tez pl
moim zdaniem tej muzie blizej do natury i kosmosu niz do typowej psychodeli, jak ich slucham, to przelatuja mi setki obrazow w glowie
jak dla mnie graja idealnie, to nie jest muzyka, ktora ma byc ciezka, za to taka, ktora musi byc dobrze naglosniona, do tego właśnie dzięki spokojnym momentom, te cięższe zyskują 10 razy więcej mocy, ot - dynamika
mysle, ze na koncercie sie zawiedziesz, bo dźwięk i oświetlenie tworza mega klimat, jeszcze nie widziałem tak zajebistej synchronizacji światła z muzyką na koncercie
do tego chłopaki mają w chuj energii grając na żywo
http://www.youtube.com/watch?v=NYiECwi76qo
ten kawalek spoko akurat. Rzeczywiscie, z tym swiatlem i czystym, przestrzennym brzmieniem stworzylo fajny efekt.
pewnie łyknę live... choc ja jestem fanem mrocznego i raczej smutnego grania, a to jest wlasnie takie do tripowania miedzyplanetarnego z bananem na twarzy;)