Quote (Pozer @ 11 Dec 2014 00:13)
Minuta ciszy dla fanow fc barcelony tego forum, ktorzy juz swietowali odpadniecie Man City z rozgrywek [*].
mimo tego ze liga angielska jest najciekawsza do ogladania to jednak zawsze wole zeby wchodzily kluby wloskie (poza interem)
dzis np roma lepiej sie prezentowala i mam smuteczek ze odpadla.
juve z drugiego miejsca tez pewnie zaraz wylosuje jakis bayern albo real i bedzie zamiecione