d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Piłka Nożna 2 > Oficjalny Repost
Prev134353637381879Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 21,836
Joined: Jan 15 2008
Gold: 71,020.00
Dec 10 2014 03:19pm
Suuuuuuuuaaaaaaareeeeeeeeeez!!!
Member
Posts: 38,390
Joined: Jan 14 2009
Gold: 2,000.00
Dec 10 2014 03:30pm
"wszawi z messim" ;D
Member
Posts: 21,831
Joined: Apr 23 2008
Gold: 178.33
Dec 10 2014 03:31pm
Quote (Dami @ 10 Dec 2014 22:26)
Ulala,  Neymar  :hail:


Quote (Dami @ 10 Dec 2014 23:19)
Suuuuuuuuaaaaaaareeeeeeeeeez!!!


walisz konia barcelono

Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Dec 10 2014 04:13pm
Minuta ciszy dla fanow fc barcelony tego forum, ktorzy juz swietowali odpadniecie Man City z rozgrywek [*].
Member
Posts: 38,390
Joined: Jan 14 2009
Gold: 2,000.00
Dec 10 2014 04:14pm
Quote (Pozer @ 11 Dec 2014 00:13)
Minuta ciszy dla fanow fc barcelony tego forum, ktorzy juz swietowali odpadniecie Man City z rozgrywek [*].


całe szczęście, że united nie może odpaść, cnie? :)
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Dec 10 2014 04:19pm
Quote (Pozer @ 11 Dec 2014 00:13)
Minuta ciszy dla fanow fc barcelony tego forum, ktorzy juz swietowali odpadniecie Man City z rozgrywek [*].


mimo tego ze liga angielska jest najciekawsza do ogladania to jednak zawsze wole zeby wchodzily kluby wloskie (poza interem)
dzis np roma lepiej sie prezentowala i mam smuteczek ze odpadla.

juve z drugiego miejsca tez pewnie zaraz wylosuje jakis bayern albo real i bedzie zamiecione
Member
Posts: 21,836
Joined: Jan 15 2008
Gold: 71,020.00
Dec 10 2014 04:33pm
Quote (Pozer @ 11 Dec 2014 00:13)
Minuta ciszy dla fanow fc barcelony tego forum, ktorzy juz swietowali odpadniecie Man City z rozgrywek [*].


Zespoly z menczesteru nigdy nie sprawiały problemów Barcelonie :)
Member
Posts: 17,981
Joined: Mar 16 2006
Gold: 17.16
Dec 11 2014 10:16am
Member
Posts: 11,404
Joined: Jul 24 2013
Gold: 0.00
Dec 12 2014 03:51am
Nie wiem czy ktoś oglądał ale 1 bramka dla legii to niezły bilard. :d A w poniedziałek losowanie, nie mogę się doczekać.
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Dec 12 2014 04:03am
Quote (hehehehehe @ 12 Dec 2014 11:51)
Nie wiem czy ktoś oglądał ale 1 bramka dla legii to niezły bilard. :d A w poniedziałek losowanie, nie mogę się doczekać.


Bardziej mnie zniszczyla zmarnowana akcja kilka minut wczesniej. Tak czy owak fajny mecz legii. Sedzia powinien dac po karnym i tranzonowi gola uznac. Dziwnie sie zachowywal
Go Back To Polska Topic List
Prev134353637381879Next
Add Reply New Topic New Poll