d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Heroes Of The Storm > Temat Oficjalny
Prev13435363738120Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,671
Joined: Feb 12 2014
Gold: 0.00
Feb 9 2015 09:21am
Quote (lszcz @ Feb 9 2015 04:18pm)
od czego zalezy "mechanika" w statystykach i dlaczego enemy diablo moze solowac cala moja druzyne


od wykorzystania przed danego gracza mechaniki w rozgrywce, aka na mapie, gdzie zbierasz doublony kazdy zdeponowany doublon = +1 do mechaniki, mapa z golemem/kopalniami kazda zebrana czaszka +1 do mechaniki etc

e/ a diablo po prostu gra na 5 ruskuw, nic latwiejszego

This post was edited by WickedBlossom on Feb 9 2015 09:21am
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Feb 9 2015 09:22am
Quote (lszcz @ 9 Feb 2015 16:18)
od czego zalezy "mechanika" w statystykach i dlaczego enemy diablo moze solowac cala moja druzyne


mechanika to ilosc zebranych monet/czaszek/ziulek i przejetych swiatyn/smokow na mapach, a diablo na chwile obecna jest bardzo slaby, wiec musisz miec 1lvl z chujowymi talentami lub silver II w go
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
Feb 9 2015 09:33am
czterech zabilem hohoho
Member
Posts: 11,404
Joined: Jul 24 2013
Gold: 0.00
Feb 9 2015 09:58am
Quote (Xploosiv @ Feb 9 2015 05:22pm)
mechanika to ilosc zebranych monet/czaszek/ziulek i przejetych swiatyn/smokow na mapach, a diablo na chwile obecna jest bardzo slaby, wiec musisz miec 1lvl z chujowymi talentami lub silver II w go
e tam. diabel jest ok pod warunkiem ze ma oslone

Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Feb 9 2015 10:00am
Quote (hehehehehe @ 9 Feb 2015 16:58)
e tam. diabel jest ok pod warunkiem ze ma oslone


z tym, ze tank przewaznie powinien tworzyc ta oslone, a nie na odwrut :D
Member
Posts: 11,404
Joined: Jul 24 2013
Gold: 0.00
Feb 9 2015 10:02am
dobra robie prube numer 5 do wygrania pierwszego meczu XD


e. czy w practice mode daily quests dziala? :D


This post was edited by hehehehehe on Feb 9 2015 10:02am
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
Feb 9 2015 10:03am
kurwa postawil tyfus tego czolga co bije i zabil typa od nas i drugi zamiast dobic czolg to zbiera dublony i tez pada a potem trzeci tak samo xdddddddddddddd
Member
Posts: 11,404
Joined: Jul 24 2013
Gold: 0.00
Feb 9 2015 10:06am
Quote (lszcz @ Feb 9 2015 06:03pm)
kurwa postawil tyfus tego czolga co bije i zabil typa od nas i drugi zamiast dobic czolg to zbiera dublony i tez pada a potem trzeci tak samo xdddddddddddddd
nic nowego nie odkryes.

Member
Posts: 1,671
Joined: Feb 12 2014
Gold: 0.00
Feb 9 2015 10:09am
Quote (lszcz @ Feb 9 2015 05:03pm)
kurwa postawil tyfus tego czolga co bije i zabil typa od nas i drugi zamiast dobic czolg to zbiera dublony i tez pada a potem trzeci tak samo xdddddddddddddd


pro tip : niszcz healing warda, nikt w twoim teamie tego nie zrobi
leczy skurwesyn 3% max hp wszystko aoe, a na dodatek schodzi na 1 aa, wiec jebaj to jebaj
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
Feb 9 2015 10:10am
Quote (WickedBlossom @ 9 Feb 2015 18:09)
pro tip : niszcz healing warda, nikt w twoim teamie tego nie zrobi
leczy skurwesyn 3% max hp wszystko aoe, a na dodatek schodzi na 1 aa, wiec jebaj to jebaj


a kto to stawia bo nie wiem
Go Back To Polska Topic List
Prev13435363738120Next
Add Reply New Topic New Poll