Quote (Grigo @ 9 Dec 2013 23:58)
dlaczego? ;o
no gra mnie zawiodla po prostu, przy wyjsciu bf3 duzo lepiej sie bawilem.
boli mnie to ze nie ma dopasowanych map do domination (po prostu wycieli fragmenty map do cq) zamiast zrobic cos porzadnego jak w w DLC do bf3
boli mnie sama rozgrywka, jest mniej dynamiczna niz w bf3 (imo) i mi np daje duzo mniej frajdy
a najbardziej bola mnie bugi i crashe, w porownaniu z wyjsciem gry jest juz znacznie lepiej ale jednak gra lubi sie wyjebac do pulpitu i cze
do tego nie wiem czemu ale na mase serwerow nie moge wejsc, jest mnostwo erroro przy probie dolaczenia