d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Fallout Online2 > Temat Oficjalny
Prev13435363738598Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold: 0.00
Aug 13 2013 04:48am
Quote (MuFfaS @ 13 Aug 2013 11:45)
nie no jak juz na starej kartce i na maszynie to musisz wyslac golebiem pocztowym, albo gońcem na koniu

mozesz jeszcze jakis kubek ujebany herbatą na niej postawic, troche ją pogniesc, poprzypalac rogi itp. albo jak dupa ma oczojebny zielony lakier to troche wylac, bedzie post nuklearnie



floatera


eee, kubek z kawy to dobre xD

Quote (gnuj618 @ 13 Aug 2013 11:44)
wyslij tez tutaj


Na forum bedzie w dziale roleplay
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Aug 13 2013 04:52am
da sie zakaldac party albo inne tego typu rzeczy?
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
Aug 13 2013 04:53am
Quote (iRetwe @ 13 Aug 2013 12:48)
eee, kubek z kawy to dobre xD



Na forum bedzie w dziale roleplay


Koty mi czesto przynosza rozszarpane myszy, mozesz dorzucic do listu jako kretoszczury sprzed mutacji.
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Aug 13 2013 04:55am
Quote (Atanok @ Aug 13 2013 12:53pm)
Koty mi czesto przynosza rozszarpane myszy, mozesz dorzucic do listu jako kretoszczury sprzed mutacji.


śmiechłem
Mi kotka ostatnio tylko liście i gałązki przynosi ale czekam tylko na pierwszego szczura
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
Aug 13 2013 04:55am
Quote (Lander @ 13 Aug 2013 12:55)
śmiechłem
Mi kotka ostatnio tylko liście i gałązki przynosi ale czekam tylko na pierwszego szczura


NIE KOCHA CIE TAK JAK MOJE MNIE.
Podbijam pytanie o zakladanie party.
Member
Posts: 1,246
Joined: Jun 6 2013
Gold: 0.00
Aug 13 2013 04:56am
mam 12k kto hce ze mna baze zalozyc
Quote (Atanok @ Aug 13 2013 12:55pm)
NIE KOCHA CIE TAK JAK MOJE MNIE.
Podbijam pytanie o zakladanie party.


da sie w kilku po pustkowiach chodzic rozwijasz te liste akcji i dajesz 3 typuw z strzalka

This post was edited by gnuj618 on Aug 13 2013 04:56am
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Aug 13 2013 04:56am
Quote (Atanok @ Aug 13 2013 12:55pm)
NIE KOCHA CIE TAK JAK MOJE MNIE.
Podbijam pytanie o zakladanie party.


Pewnie dlatego, że ona generalnie mięsa nie chce żreć i poluje najwyżej na motylko :(
Można
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
Aug 13 2013 04:57am
Quote (gnuj618 @ 13 Aug 2013 12:56)
mam 12k kto hce ze mna baze zalozyc


Co daje baza i jak dziala.

Quote (Lander @ 13 Aug 2013 12:56)
Pewnie dlatego, że ona generalnie mięsa nie chce żreć i poluje najwyżej na motylko :(
Można


Daj dokladne instrukcje ja sie zaklada party.
Member
Posts: 1,246
Joined: Jun 6 2013
Gold: 0.00
Aug 13 2013 04:57am
Quote (Atanok @ Aug 13 2013 12:57pm)
Co daje baza i jak dziala.



Daj dokladne instrukcje ja sie zaklada party.



da sie w kilku po pustkowiach chodzic rozwijasz te liste akcji i dajesz 3 typuw z strzalka
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Aug 13 2013 04:58am
Quote (Atanok @ Aug 13 2013 12:57pm)
Co daje baza i jak dziala.



Daj dokladne instrukcje ja sie zaklada party.


party musi otagować lidera i wyruszyć z nim na pustynie
otagowanie = lpm na liderze i klikniecie strzaleczki wskazujacej na 3 ludków z menu, wtedy pojawia sie nad nim strzałka i jest twoim liderem
Go Back To Polska Topic List
Prev13435363738598Next
Add Reply New Topic New Poll