d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 3 > Temat Oficjalny
Prev134353637382670Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 19,599
Joined: Oct 4 2007
Gold: 20.07
Mar 23 2012 03:24am


Chwalę się, tak :evil:
Teraz tylko poczebny mi jest tylko sam diabeł i l4 na kilka lat. :)

This post was edited by 2007 on Mar 23 2012 03:25am
Member
Posts: 1,754
Joined: May 23 2010
Gold: 3,000.01
Mar 23 2012 03:38am
Raczej kiepski powod do chwalenia sie, dosyc stary komp jakby to nie bylo :)
Member
Posts: 25,170
Joined: Apr 24 2009
Gold: 2,940.00
Mar 23 2012 03:39am
Quote (2007 @ 23 Mar 2012 10:24)
http://i44.tinypic.com/2qw0oxg.jpg

Chwalę się, tak  :evil:
Teraz tylko poczebny mi jest tylko sam diabeł i l4 na kilka lat. :)


słabo w chuj, u mnie spokojnie recommended na lapku, więc na PC ani nie sprawdzam B)
Member
Posts: 19,599
Joined: Oct 4 2007
Gold: 20.07
Mar 23 2012 03:41am
Quote (IHateEverythingAboutYou @ Mar 23 2012 11:38am)
Raczej kiepski powod do chwalenia sie, dosyc stary komp jakby to nie bylo :)


no ale przynajmniej nie będę mieć problemów z graniem w d3 ;)
Komputra kupiłem w '09 z myślą o tej grze właśnie.
Member
Posts: 1,541
Joined: Jan 16 2011
Gold: 830.00
Mar 23 2012 03:53am
Witam też zrobilem sobie test wyszedl po srodku miedzy uruchomienim gry a recomended czy to oznacza ,że będzie sie dalo grac bez wiekszych klatek?
mam 2gb ram
procek 4dzenie phenom 9550
grafika 512mb
Member
Posts: 16,822
Joined: Apr 22 2007
Gold: 328.12
Mar 23 2012 03:59am
Moj boze. Jezeli chodzi o bete to nie biorac pod uwage doctora (bo nei gralem) to dh jest taki slaby ze wlosy deba staja. Do pokoju z ktorych z 4 sztandarow spawnuja sie szkielety z drugim dh nie moglismy nawet wejsc. Przyszedl barb, uzyl kilku skilli i pokoj wyczyszczony :D Ciekawe co bedzie w late game
Member
Posts: 8,842
Joined: Jan 22 2010
Gold: 3,995.00
Mar 23 2012 04:08am
Quote (2007 @ Mar 23 2012 10:41am)
no ale przynajmniej nie będę mieć problemów z graniem w d3 ;)
Komputra kupiłem w '09 z myślą o tej grze właśnie.


rozumiesz ze na tym swoim "super" komputerze z 2009 roku diablo bedzie Ci chodzilo jak gowno? Jakiekolwiek spelle, duzo AOE i bedziesz sie ekscytowal zastraszajaca iloscia 9 fpsow.
Member
Posts: 22,560
Joined: Oct 28 2005
Gold: 530.00
Mar 23 2012 04:46am
laptop h3h3
Member
Posts: 21,831
Joined: Apr 23 2008
Gold: 178.33
Mar 23 2012 05:06am
Quote (Kathorga @ 23 Mar 2012 11:59)
Moj boze. Jezeli chodzi o bete to nie biorac pod uwage doctora (bo nei gralem) to dh jest taki slaby ze wlosy deba staja. Do pokoju z ktorych z 4 sztandarow spawnuja sie szkielety z drugim dh nie moglismy nawet wejsc. Przyszedl barb, uzyl kilku skilli i pokoj wyczyszczony :D Ciekawe co bedzie w late game


graj, graj ;)

fake e/ dziękuję za sam wiesz co ;)
Member
Posts: 17,980
Joined: Jul 25 2006
Gold: 2,680.57
Mar 23 2012 05:11am
Jak to jest, mozna komus pozyczyc klucz do bety na pare godzin?
Chetnie bym sprawdzil czy ruszy na moim sprzecie, jest jakas dobra duszyczka? :rolleyes:
Go Back To Polska Topic List
Prev134353637382670Next
Closed New Topic New Poll