Quote (2007 @ Mar 23 2012 10:41am)
no ale przynajmniej nie będę mieć problemów z graniem w d3

Komputra kupiłem w '09 z myślą o tej grze właśnie.
rozumiesz ze na tym swoim "super" komputerze z 2009 roku diablo bedzie Ci chodzilo jak gowno? Jakiekolwiek spelle, duzo AOE i bedziesz sie ekscytowal zastraszajaca iloscia 9 fpsow.