d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Buty. > Temat Oficjalny.
Prev13435363738433Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,529
Joined: Jun 27 2011
Gold: 0.01
Warn: 30%
Dec 19 2011 12:39pm
Quote (VolveR @ Dec 19 2011 07:56pm)
Całkiem niegłupie, gdyby nie miały tego czarnego plastiku czy co to tam jest.


Jedyne co mi się w tym bucie nie podoba, to właśnie ten element, gdyby chociaż jakiś fajny kształt miał, a to takie trochę na siłe wstawione tam.
Member
Posts: 18,288
Joined: May 7 2007
Gold: 6.88
Warn: 20%
Dec 19 2011 01:08pm
kurwa, kupilem rozmiar 42, a nie sprawdzilem, ze wszystkie ostatnie buty mam 42,5
teraz but na dlugosc jest ok, ale za to ciezko sie go wklada (w palce nie uwiera).
pytanie brzmi: czy liczyc, ze cos sie jeszcze rozchodza, czy moze od strzala je odeslac i wymienic na pol rozmiaru wieksze :(
Member
Posts: 27,303
Joined: Jun 12 2005
Gold: 73,050.00
Dec 19 2011 01:09pm
Quote (aGnAd @ 19 Dec 2011 21:08)
kurwa, kupilem rozmiar 42, a nie sprawdzilem, ze wszystkie ostatnie buty mam 42,5
teraz but na dlugosc jest ok, ale za to ciezko sie go wklada (w palce nie uwiera).
pytanie brzmi: czy liczyc, ze cos sie jeszcze rozchodza, czy moze od strzala je odeslac i wymienic na pol rozmiaru wieksze :(


mala roznica, imo rozejda sie.
Member
Posts: 5,529
Joined: Jun 27 2011
Gold: 0.01
Warn: 30%
Dec 19 2011 01:15pm
Quote (aGnAd @ Dec 19 2011 09:08pm)
kurwa, kupilem rozmiar 42, a nie sprawdzilem, ze wszystkie ostatnie buty mam 42,5
teraz but na dlugosc jest ok, ale za to ciezko sie go wklada (w palce nie uwiera).
pytanie brzmi: czy liczyc, ze cos sie jeszcze rozchodza, czy moze od strzala je odeslac i wymienic na pol rozmiaru wieksze :(


Rozbiją się, wyluzuj.
Member
Posts: 5,529
Joined: Jun 27 2011
Gold: 0.01
Warn: 30%
Dec 19 2011 06:25pm
Podbijam, bo umrzywa.



:wub:
Member
Posts: 2,999
Joined: Aug 28 2006
Gold: 0.00
Warn: 10%
Dec 19 2011 06:28pm
Quote (krss @ Dec 20 2011 09:25am)
Podbijam, bo umrzywa.

http://farm5.staticflickr.com/4023/4424708779_be54d9aa51_z.jpg

:wub:


Kozaki te nb. Twoje?
Member
Posts: 5,529
Joined: Jun 27 2011
Gold: 0.01
Warn: 30%
Dec 19 2011 06:30pm
Quote (Eldamar @ Dec 20 2011 02:28am)
Kozaki te nb. Twoje?


Kiedyś będą, mam nadzieję. Ja na razie na te jordany się przymierzam

http://tenisufki.eu/feature/7864/air-jordan-iv-retro-2012-whitecement
Banned
Posts: 1,968
Joined: Jun 30 2011
Gold: 45.00
Warn: 80%
Dec 20 2011 12:16am
Quote (krss @ Dec 20 2011 02:25am)
Podbijam, bo umrzywa.

http://farm5.staticflickr.com/4023/4424708779_be54d9aa51_z.jpg

:wub:


kurwa Pendrajwy <333 :wub:
jedne z moich ulubionych butów, których pewnie nigdy nie będę miał ;P

Quote (krss @ Dec 20 2011 02:30am)
Kiedyś będą, mam nadzieję. Ja na razie na te jordany się przymierzam

http://tenisufki.eu/feature/7864/air-jordan-iv-retro-2012-whitecement


już wolę cement white III / szare wilcy :(
jak IV to military blue albo te http://www.newjumpman23.com/images/jordan-4-retro-white-chrome-green.jpg

ewentualnie AJIV x Undefeated
http://i.eebayimg.com/00/$(KGrHqZ,!jgE2urCwJweBN-Q4OvRbQ~~0_3.JPG
z tym że one kosztowały jakoś 18k pln :(
Banned
Posts: 1,968
Joined: Jun 30 2011
Gold: 45.00
Warn: 80%
Dec 20 2011 12:18am
Member
Posts: 4,404
Joined: Oct 26 2009
Gold: 0.00
Dec 20 2011 12:32am
Quote (uksz @ Dec 18 2011 09:16pm)
Dupy nie urywają.
Zwykły but, w którym giba się w chuj ludu, elo!


Zwykły but który mi się podoba ;]
Elo



This post was edited by moofeq on Dec 20 2011 12:34am
Go Back To Polska Topic List
Prev13435363738433Next
Add Reply New Topic New Poll