d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Apple > Temat Oficjalny
Prev13435363738339Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,754
Joined: May 23 2010
Gold: 3,000.01
Jan 8 2012 04:18am
Quote (SLAWOMIR_TOCZEK @ Jan 8 2012 11:15am)
czemu
nikt
mi
nie
odpowiada

zaraz
bede
musial
wyciagnac
konsekwencje


Jak nie 4s, to tylko 4. Osobiscie nie inwestowal bym pieniedzy w 3GS, bo to juz troche nie ta generacja ;/
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Jan 8 2012 04:19am
Quote (Redel_To_Wielki_Biedag_Nom @ 8 Jan 2012 00:34)
skąd mogło się wziąść 2$ na moim koncie ?
apple dawało jakieś prezenty na święta ?


moze zwrocili ci kase ze aplikacje ktora kupiles, a usuneli ja z app store?

Quote (SLAWOMIR_TOCZEK @ 8 Jan 2012 00:51)
ktory z dostepnych na rynku iphone jest najlepszy uwzgledniajac stosunek jakosci / dostepnosci / mozliwosci do ceny
od razu mowie, ze najnowszy 4s (czy jaki tam jest najnowszy) mnie nie interesuje, bo szkoda mi tyle pieniedzy na telefon


ip3gs kupisz za 800zl uzywanego a na chwile obecna wszystkie pozycje z app store dzialaja plynnie i szybko.
ip4 trwalszy + retina i troche szybszy, ale 2 razy drozszy
ip4s sie nie oplaca absolutnie kupowac bo z siri i tak nie skorzystasz a nie ma jeszcze gier ktorych nie pociagnie 3gs/4

This post was edited by elfisher on Jan 8 2012 04:20am
Banned
Posts: 585
Joined: Nov 18 2011
Gold: 0.00
Warn: 70%
Jan 8 2012 04:20am
Quote (IHateEverythingAboutYou @ Jan 8 2012 11:18am)
Jak nie 4s, to tylko 4. Osobiscie nie inwestowal bym pieniedzy w 3GS, bo to juz troche nie ta generacja ;/


rozumiem, dzieki.
widze, ze roznica w cenie miedzy 4, a 4s jest dosc spora. czy ona wynika po prostu z kosmicznych cen apple czy naprawde ten 4s oferuje o niebo lepsze funkcje od zwyklej czworki?

e;
no wlasnie chodzilo mi o to co elfisher napisal. co to jest ta retina w ogole?


This post was edited by SLAWOMIR_TOCZEK on Jan 8 2012 04:21am
Member
Posts: 5,567
Joined: Apr 30 2006
Gold: 0.00
Jan 8 2012 04:23am
Wszystkie ceny produktow apple wynikaja tylko i wylacznie z kosmicznych cen tej firmy:)
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Jan 8 2012 04:24am
Quote (SLAWOMIR_TOCZEK @ 8 Jan 2012 11:20)
rozumiem, dzieki.
widze, ze roznica w cenie miedzy 4, a 4s jest dosc spora. czy ona wynika po prostu z kosmicznych cen apple czy naprawde ten 4s oferuje o niebo lepsze funkcje od zwyklej czworki?

e;
no wlasnie chodzilo mi o to co elfisher napisal. co to jest ta retina w ogole?


jak cie nie stac na najnowszego ajfona to nie kupuj go
Banned
Posts: 585
Joined: Nov 18 2011
Gold: 0.00
Warn: 70%
Jan 8 2012 04:24am
Quote (Rushe @ Jan 8 2012 11:23am)
Wszystkie ceny produktow apple wynikaja tylko i wylacznie z kosmicznych cen tej firmy:)


teraz mamy xperie, ale mi sie nudzi. oddam komus albo sprzedam.
kupie sobie iphone i bede patrzyl na polaczkow biedaczkow.

Quote (EustachyMotyka @ Jan 8 2012 11:24am)
jak cie nie stac na najnowszego ajfona to nie kupuj go


stac mnie, ale nie widze sensu wydawac 3 k (czy ile to tam stoi) na telefon. i tak nie potrafilbym uzyc wszystkich jego funkcji.

This post was edited by SLAWOMIR_TOCZEK on Jan 8 2012 04:25am
Member
Posts: 5,567
Joined: Apr 30 2006
Gold: 0.00
Jan 8 2012 04:25am
Quote (SLAWOMIR_TOCZEK @ Jan 8 2012 10:24am)
teraz mamy xperie, ale mi sie nudzi. oddam komus albo sprzedam.
kupie sobie iphone i bede patrzyl na polaczkow biedaczkow.


Prawde powiedziawszy postepujac w ten sposob zachowujesz sie jeszcze bardziej jak typowy polaczek... no ale twoj wybor;)
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Jan 8 2012 04:26am
Quote (SLAWOMIR_TOCZEK @ 8 Jan 2012 11:24)
teraz mamy xperie, ale mi sie nudzi. oddam komus albo sprzedam.
kupie sobie iphone i bede patrzyl na polaczkow biedaczkow.



stac mnie, ale nie widze sensu wydawac 3 k (czy ile to tam stoi) na telefon. i tak nie potrafilbym uzyc wszystkich jego funkcji.


skoro cie stac i kupujesz tylko po to zeby sie lansowac to jedyna opcja to najnowszy ajfon + stacja dokująca na iss
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Jan 8 2012 04:27am
Quote (SLAWOMIR_TOCZEK @ 8 Jan 2012 11:20)
rozumiem, dzieki.
widze, ze roznica w cenie miedzy 4, a 4s jest dosc spora. czy ona wynika po prostu z kosmicznych cen apple czy naprawde ten 4s oferuje o niebo lepsze funkcje od zwyklej czworki?

e;
no wlasnie chodzilo mi o to co elfisher napisal. co to jest ta retina w ogole?


wyswietlacz :) retina ma dwukrotnie wieksza rozdzielczosc od 3gs (640x960 vs 320x480).
4s jest drogi bo jest nowy. malo kto ma je w polsce i ciezko trafic tania uzywke. wyglada tak samo jak 4, zbudowany z tych samych materialow. rozni sie jedynie procesorem (a5, dwurdzeniowy 800mhz vs a4 1ghz) i siri + nie ma jeszcze untethered jb dla 4s. dodatkowo 4s zjada dwukrotnie wiecej danych przy przegladaniu internetu.
Banned
Posts: 585
Joined: Nov 18 2011
Gold: 0.00
Warn: 70%
Jan 8 2012 04:31am
Quote (Rushe @ Jan 8 2012 11:25am)
Prawde powiedziawszy postepujac w ten sposob zachowujesz sie jeszcze bardziej jak typowy polaczek... no ale twoj wybor;)


kurwa...
prawde powiedziawszy to jak bys mnie kojarzyl na tym forum to bys inaczej spojrzal na mojego posta

Quote (elfisher @ Jan 8 2012 11:27am)
wyswietlacz :) retina ma dwukrotnie wieksza rozdzielczosc od 3gs (640x960 vs 320x480).
4s jest drogi bo jest nowy. malo kto ma je w polsce i ciezko trafic tania uzywke. wyglada tak samo jak 4, zbudowany z tych samych materialow. rozni sie jedynie procesorem (a5, dwurdzeniowy 800mhz vs a4 1ghz) i siri + nie ma jeszcze untethered jb dla 4s. dodatkowo 4s zjada dwukrotnie wiecej danych przy przegladaniu internetu.


moglbys podac przykladowe ceny uzywek 3gs (to juz wiem, ze ~800 zl ;d), a uzywki 4?
ponadto ten wyswietlacz to naprawde taka istotna zmiana czy moge komfortowo przegladac neta na trojce?
Go Back To Polska Topic List
Prev13435363738339Next
Add Reply New Topic New Poll