d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Battlefield 3 > Temat Oficjalny
Prev13435363738211Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Oct 11 2011 08:29am
Quote (zYwi3c @ 11 Oct 2011 15:38)
Raczej procesory, myszki, klawiatury, sluchawki, monitory i inne :]


o kurdę
ale wejściówka pewnie ze 100 dolcze i szansa że coś dostaniesz to jak wygrać w totka? :(
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Oct 11 2011 10:13am
Quote (EustachyMotyka @ 11 Oct 2011 16:29)
o kurdę
ale wejściówka pewnie ze 100 dolcze i szansa że coś dostaniesz to jak wygrać w totka? :(


Z tego co wiem to sa targi, wejsciowka nie wiecej niz 10$
Member
Posts: 4,457
Joined: Dec 20 2010
Gold: 5.00
Oct 11 2011 10:29am
Jak myslicie BF 3 w angli bedzie tanszy niz w polsce ;p ?
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Oct 11 2011 10:41am
Quote (zYwi3c @ Oct 11 2011 12:13pm)
Z tego co wiem to sa targi, wejsciowka nie wiecej niz 10$


chcialbym :P

30-50 dolarow za dzien a targi trwaja 3 dni :P

13 dni do bf3 :drool:
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Oct 11 2011 10:47am
Quote (Patryk1991 @ 11 Oct 2011 18:41)
chcialbym :P

30-50 dolarow za  dzien a targi trwaja 3 dni :P

13 dni do bf3 :drool:


O to drogo, jak u Niemcow byly te targi ( Cologne ) to wejsciowka za 5 euro byla, wiec zgadywalem :P ( W sumie to GamesCon byl polaczony z tym )
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Oct 11 2011 05:45pm
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Oct 12 2011 11:16am


This post was edited by Patryk1991 on Oct 12 2011 11:16am
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Oct 14 2011 07:47am
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Oct 17 2011 03:29pm
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Oct 17 2011 03:37pm
Go Back To Polska Topic List
Prev13435363738211Next
Add Reply New Topic New Poll