Quote (Msk @ May 9 2012 08:59pm)
Tegorocznych raczej.
e/ chodzi mi ofc o wartość procentową

a skad mamy to wiedziec?
jeszcze podstawa to ok ale rozszerzenie to same otwarte zadania i nie wiesz przeciez gdzie i za co dostaniesz punkt
no chyba ze w kazdym zadaniu zgadza ci sie wynik to mozesz oszacowac