d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Zakłady Bukmacherskie > Temat Oficjalny
Prev1343536373886Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 13,743
Joined: May 19 2009
Gold: 0.40
Sep 24 2011 06:12am
Quote (krss @ 24 Sep 2011 14:05)
@Kuba: raczej y, mam podobny, ale

Arsenal - Bolton 1
Man Utd - Stoke 1
Barca vs Atl. Over 3.5

Imo MC z Evertonem tez powinno gladko wejsc i Chelsea.

E: Co do Man Utd z hc tak jak wspomnial
Shapiro, Stoke u siebie na pewno latwo nie odpusci, no ale kto nie ryzykuje ten nie pije szampana ; D


Cze misiaku
ja jednak nie ide
ale jakbym szedł to tamto + lyon
Wbij no na aima albo gg :wub:
Member
Posts: 5,529
Joined: Jun 27 2011
Gold: 0.01
Warn: 30%
Sep 24 2011 06:16am
Ok to spodziewaj sie hot fotek na GG za chwile :wub:
Member
Posts: 9,356
Joined: Feb 22 2007
Gold: 14,595.00
Sep 24 2011 08:30am
Kilka typów na dziś:
Lierse - Westerlo - 2 - 3,50
NK Zadar - NK Zagrzeb - 2 - 5,00
Stoke - Man U - 1 - 6,00
Bilbao - Villareal - 2 - 3,40
Sevilla - Valencia - 2 - 3,40
Newcaste - Blackburn - 2 - 4,33

Powodzenia
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Sep 24 2011 08:31am
Quote (Methodboy @ 24 Sep 2011 16:30)
Kilka typów na dziś:
Lierse - Westerlo - 2 - 3,50
NK Zadar - NK Zagrzeb - 2 - 5,00
Stoke - Man U - 1 - 6,00
Bilbao - Villareal - 2 - 3,40
Sevilla - Valencia - 2 - 3,40
Newcaste - Blackburn - 2 - 4,33

Powodzenia


wow.
Member
Posts: 29,056
Joined: Dec 6 2006
Gold: 2,203.60
Sep 24 2011 10:24am
Quote (Methodboy @ Sep 24 2011 03:30pm)
Kilka typów na dziś:
Lierse - Westerlo - 2 - 3,50
NK Zadar - NK Zagrzeb - 2 - 5,00
Stoke - Man U - 1 - 6,00
Bilbao - Villareal - 2 - 3,40
Sevilla - Valencia - 2 - 3,40
Newcaste - Blackburn - 2 - 4,33

Powodzenia


Szukanie na siłę underdogow na dobre nie wychodzi. Powodzenia...
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold: 0.00
Sep 24 2011 11:13am
Quote (Methodboy @ Sep 24 2011 03:30pm)
Kilka typów na dziś:
Lierse - Westerlo - 2 - 3,50
NK Zadar - NK Zagrzeb - 2 - 5,00
Stoke - Man U - 1 - 6,00
Bilbao - Villareal - 2 - 3,40
Sevilla - Valencia - 2 - 3,40
Newcaste - Blackburn - 2 - 4,33

Powodzenia


bardzo ladnie. 3 newcastle przegrywa u siebie z blackburn.. -_-
Member
Posts: 21,831
Joined: Apr 23 2008
Gold: 178.33
Sep 24 2011 12:14pm
Quote (Cannabisek @ 24 Sep 2011 13:38)
zjebalem wlasnie kurwa :(

3 kupony:
2 zdarzenia
4 zdarzenia
7 zdarzen

i wszedzie ten tottenham ladnie odjebalem wszystko przez alkohol!


po pijaku Ci całkiem dobrze idzie ;)
Member
Posts: 21,831
Joined: Apr 23 2008
Gold: 178.33
Sep 24 2011 01:08pm
nie mogę już edytować-

Panowie w meczu Barca - Atletico 4,20zł!! na X2 :o
Member
Posts: 9,356
Joined: Feb 22 2007
Gold: 14,595.00
Sep 24 2011 01:56pm
Jak zwykle sobota w plecy
Ale Stoke chociaż dobrze grało
Member
Posts: 13,743
Joined: May 19 2009
Gold: 0.40
Sep 24 2011 02:53pm
Quote (tamburyn @ 24 Sep 2011 21:08)
nie mogę już edytować-

Panowie w meczu Barca - Atletico 4,20zł!! na  X2 :o


Mam nadzieje że postawiłeś :wub:
Go Back To Polska Topic List
Prev1343536373886Next
Add Reply New Topic New Poll