d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Dota 2 > Temat Oficjalny
Prev13435363738672Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 1,370
Joined: Dec 31 2009
Gold: 0.00
Warn: 30%
Dec 3 2011 09:40am
jeszcze nie przegralem gry ns'em <3

Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Dec 3 2011 09:43am
scepter nie jest zbyt dobra inwestycja imo
Banned
Posts: 1,370
Joined: Dec 31 2009
Gold: 0.00
Warn: 30%
Dec 3 2011 09:49am
czemu nie, jestes ungankable w nocy, sciganie ludzi jest latwiejsze
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Dec 3 2011 09:52am
Quote (rexxer @ Dec 3 2011 04:49pm)
czemu nie, jestes ungankable w nocy, sciganie ludzi jest latwiejsze


bkb i jestes nietykalny w nocy i w dzien : D

s&y - i gotowe :D
Banned
Posts: 1,370
Joined: Dec 31 2009
Gold: 0.00
Warn: 30%
Dec 3 2011 09:54am
Quote (blejdowy @ Dec 3 2011 04:52pm)
bkb i jestes nietykalny w nocy i w dzien : D

s&y - i gotowe :D


no racja ale lubie scepter bo to jest jak mh :<
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Dec 3 2011 09:55am
Quote (rexxer @ Dec 3 2011 04:54pm)
no racja ale lubie scepter bo to jest jak mh :<


hm, zobaczysz w grach z pro, ze scepter Ci sie nie przyda : )
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Dec 3 2011 09:56am
Quote (rexxer @ 3 Dec 2011 16:54)
no racja ale lubie scepter bo to jest jak mh :<


Jakim ty jestes strasznym noskillem to az sie w glowie nie miesci. Dobrze, ze w hona nie grasz.
Banned
Posts: 1,370
Joined: Dec 31 2009
Gold: 0.00
Warn: 30%
Dec 3 2011 09:58am
Quote (Saygon @ Dec 3 2011 04:56pm)
Jakim ty jestes strasznym noskillem to az sie w glowie nie miesci. Dobrze, ze w hona nie grasz.


;DDDDDDDD jakim ty jestes ****** zeby nie zrozumiec ze nie musze trzymac sie standardowych buildow w normal game, lubie sobie skladac itemy na ktore mam ochote ;o
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Dec 3 2011 10:00am
Quote (rexxer @ 3 Dec 2011 16:58)
;DDDDDDDD  jakim ty jestes ****** zeby nie zrozumiec ze nie musze trzymac sie standardowych buildow w normal game, lubie sobie skladac itemy na ktore mam ochote ;o


Skladanie vlada na bs/10
Do tego twoje epickie gry w lolu, ktorego tez nie ogarniasz. Piekna sprawa.
Member
Posts: 7,539
Joined: Dec 22 2010
Gold: 208.00
Dec 3 2011 10:07am
Quote (Saygon @ Dec 3 2011 06:00pm)
Skladanie vlada na bs/10
Do tego twoje epickie gry w lolu, ktorego tez nie ogarniasz. Piekna sprawa.


y;D
Go Back To Polska Topic List
Prev13435363738672Next
Add Reply New Topic New Poll