Quote (Pumer @ 10 Apr 2011 13:12)
hi, mam taka skrzynkę, czy ktoś może mi ją wycenić? kupiony 2 lata temu, płyta miesiąc temu.
CPU
Intel Core 2 Duo E6550 @ 2.33GHz 34 °C
Conroe 65nm Technology
RAM
2.0GB Single-Channel DDR2 @ 332MHz (5-5-5-13) - pentagram
Motherboard
ASRock P5B-DE (CPUSocket)
Graphics
SyncMaster @ 1920x1080
256MB GeForce 8600 GTS (Gigabyte) 58 °C
Hard Drives
244GB Seagate ST3250410AS (SATA) 30 °C
244GB Seagate ST3250410AS (SATA) 31 °C
Optical Drives
HL-DT-ST CD-ROM GCR-8521B
BCTS PUVK52Z0H SCSI CdRom Device
Jak widać wszystko skopiowane z programu wraz z temperaturami. Może ktoś powie co można ulepszyć w nim? Chciałbym dołożyć 2gb ramu i chłodzenie jakieś, jakaś porada specjalisty ?:D
a dołoż ale imo kup grafe lepszą
a później q6600 może, o ile chcesz ciągle na 775 siedzieć