d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Android > Temat Oficjalny
Prev13435363738966Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Mar 19 2011 01:00pm
Quote (Tomeczek @ 19 Mar 2011 20:58)
po chuj chodzic na wyklady i grac w gry na telefonie?


jak mam miedzy cwiczeniami wyklad, a nikt nigdzie nie chce isc, to co mam robic?
Member
Posts: 5,546
Joined: Aug 2 2009
Gold: 260.30
Warn: 100%
Mar 19 2011 01:01pm
Quote (imnoise @ Mar 19 2011 09:00pm)
jak mam miedzy cwiczeniami wyklad, a nikt nigdzie nie chce isc, to co mam robic?


ah :)
zapomnialem ze to tylka ja mam tak dobrze i mieszkam 5minut od uczelni

http://android.com.pl/artykuly/aplikacje/1919-weekendowa-porcja-gier-i-aplikacji-190311.html?showall=1
moze cos cie zaciekawi

This post was edited by Tomeczek on Mar 19 2011 01:02pm
Member
Posts: 14,119
Joined: Jul 4 2006
Gold: 4.00
Mar 19 2011 02:23pm
Quote (imnoise @ 19 Mar 2011 19:53)
ktoś poleci niewymagającą grę 2D? logiczna/zręcznościowa, cuz wykłady nudne są.

Air Control, Robo Defence, Angry Birds? Albo po prostu jakiś ebook i jazda.
Member
Posts: 4,574
Joined: Feb 27 2008
Gold: 1.00
Mar 20 2011 07:50am
witam, zakupilem samsunga galaxy mini i on ma 2.2 androida.
czy ktos ma taki? chcialbym o cos zapytac
Member
Posts: 11,669
Joined: Jun 10 2006
Gold: 985.05
Mar 20 2011 07:58am
Quote (AvE @ Mar 20 2011 07:50am)
witam, zakupilem samsunga galaxy mini i on ma 2.2 androida.
czy ktos ma taki? chcialbym o cos zapytac


Jesli pytanie dotyczy systemu to model nie ma znaczenia.
Member
Posts: 4,574
Joined: Feb 27 2008
Gold: 1.00
Mar 20 2011 08:04am
Quote (nomadwgk @ 20 Mar 2011 14:58)
Jesli pytanie dotyczy systemu to model nie ma znaczenia.


jak go bralem z salonu to gosc powiedizal ze tego typu baterii nie trzeba formatowac
to prawda czy dla pewnosci ja sformatowac?
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Mar 20 2011 08:07am
Quote (AvE @ 20 Mar 2011 16:04)
jak go bralem z salonu to gosc powiedizal ze tego typu baterii nie trzeba formatowac
to prawda czy dla pewnosci ja sformatowac?


baterie sie formuje, w salonie pracuje kretyn. Nie musisz, dla swietego spokoju jak podlaczysz na noc, to nic sie nie stanie. Z drugiej strony tych baterii nie powinno sie rozladowywac do 0%.

This post was edited by markov on Mar 20 2011 08:07am
Member
Posts: 4,574
Joined: Feb 27 2008
Gold: 1.00
Mar 20 2011 08:12am
wlasnie mi pada telefon, podlaczyc go juz i czekac te 12h w ladowaniu czy jak sie do 0 rozladuje ?
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Mar 20 2011 08:14am
Quote (AvE @ 20 Mar 2011 16:12)
wlasnie mi pada telefon, podlaczyc go juz i czekac te 12h w ladowaniu czy jak sie do 0 rozladuje ?


Member
Posts: 4,574
Joined: Feb 27 2008
Gold: 1.00
Mar 20 2011 08:34am
Quote (markov @ 20 Mar 2011 15:14)
http://img259.imageshack.us/img259/7493/124678650480958018.png


i wszystko jasne :) dzieki wielkie
Go Back To Polska Topic List
Prev13435363738966Next
Add Reply New Topic New Poll