☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Starcraft 2 > Temat Oficjalny
Prev
1
34
35
36
37
38
495
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 83429
Replies: 4947
Track Topic
fro5tbite
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold
:
1.31
#351
Jul 29 2010 08:50am
Quote (tusiek @ 29 Jul 2010 16:44)
kurwa, ludzi chyba pojebaĆo, wszyscy tymi cwel teranami graja : /
y, ja nimi juz w becie gralem, a 80% meczy tvt teraz gralem :/ pewnie mysla, ze jak kampanie przeszli to maja skilla
KinderKorwinista
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold
:
373.32
Warn: 10%
#352
Jul 29 2010 09:01am
koncze instalowac sp3 i gogogo!:]
fro5tbite
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold
:
1.31
#353
Jul 29 2010 09:51am
Jest wreszcie 10 winow terranem
Szkoda tylko, ze az 6 porazek
Szejdi
Member
Posts: 9,680
Joined: Sep 16 2005
Gold
:
8,843.39
#354
Jul 29 2010 09:52am
Liga zalezy od ilosci zwyciestw czy jak sie gra? Gram srednio i wrzucilo mnie do platynowej. Wlasnie mialem 2 mecze przegrane, widze ze to nie jest liga na moj poziom. Ile trzeba przegrac / lamic zeby pojsc do nizszej ligi ?
KinderKorwinista
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold
:
373.32
Warn: 10%
#355
Jul 29 2010 10:07am
Brutal jest latwy przynajmniej pierwsze 2 misje. Spodziewalem sie hardcoru. ;]
lszcz
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold
:
0.00
#356
Jul 29 2010 10:09am
Quote (kefir @ 29 Jul 2010 18:07)
Brutal jest latwy przynajmniej pierwsze 2 misje. Spodziewalem sie hardcoru. ;]
NO TO DZIS WIECZOREM WPADAM I BEDE PATRZYL JAK OWNISZ NA BN TAK?
KinderKorwinista
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold
:
373.32
Warn: 10%
#357
Jul 29 2010 10:28am
Quote (lszcz @ Jul 29 2010 04:09pm)
NO TO DZIS WIECZOREM WPADAM I BEDE PATRZYL JAK OWNISZ NA BN TAK?
No juz jakiegos nooba zjadlem xD Jako cos to o 20 bede.
m4rc1n3k
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold
:
625.00
#358
Jul 29 2010 10:34am
Jak wlasnie jest z tymi meczami rankingowymi ? i jakie sa ligi ?
lszcz
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold
:
0.00
#359
Jul 29 2010 10:36am
Quote (kefir @ 29 Jul 2010 18:28)
No juz jakiegos nooba zjadlem xD Jako cos to o 20 bede.
o 20 slyszalem ze ma drama byc niesamowita
fro5tbite
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold
:
1.31
#360
Jul 29 2010 10:40am
Quote (m4rc1n3k @ 29 Jul 2010 18:34)
Jak wlasnie jest z tymi meczami rankingowymi ? i jakie sa ligi ?
grasz 5 meczy, w zaleznosci od ilosci wygranych meczy kwalifikuje cie do ligi. od dolu sa bronze, silver, gold, platinum i diamond.
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
34
35
36
37
38
495
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact