d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Starcraft 2 > Temat Oficjalny
Prev13435363738495Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Jul 29 2010 08:50am
Quote (tusiek @ 29 Jul 2010 16:44)
kurwa, ludzi chyba pojebaƂo, wszyscy tymi cwel teranami graja : /


y, ja nimi juz w becie gralem, a 80% meczy tvt teraz gralem :/ pewnie mysla, ze jak kampanie przeszli to maja skilla
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Jul 29 2010 09:01am
koncze instalowac sp3 i gogogo!:]
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Jul 29 2010 09:51am
Jest wreszcie 10 winow terranem :) Szkoda tylko, ze az 6 porazek :(
Member
Posts: 9,680
Joined: Sep 16 2005
Gold: 8,843.39
Jul 29 2010 09:52am
Liga zalezy od ilosci zwyciestw czy jak sie gra? Gram srednio i wrzucilo mnie do platynowej. Wlasnie mialem 2 mecze przegrane, widze ze to nie jest liga na moj poziom. Ile trzeba przegrac / lamic zeby pojsc do nizszej ligi ?
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Jul 29 2010 10:07am
Brutal jest latwy przynajmniej pierwsze 2 misje. Spodziewalem sie hardcoru. ;]
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
Jul 29 2010 10:09am
Quote (kefir @ 29 Jul 2010 18:07)
Brutal jest latwy przynajmniej pierwsze 2 misje. Spodziewalem sie hardcoru. ;]


NO TO DZIS WIECZOREM WPADAM I BEDE PATRZYL JAK OWNISZ NA BN TAK?
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Jul 29 2010 10:28am
Quote (lszcz @ Jul 29 2010 04:09pm)
NO TO DZIS WIECZOREM WPADAM I BEDE PATRZYL JAK OWNISZ NA BN TAK?


No juz jakiegos nooba zjadlem xD Jako cos to o 20 bede.
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold: 625.00
Jul 29 2010 10:34am
Jak wlasnie jest z tymi meczami rankingowymi ? i jakie sa ligi ?
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
Jul 29 2010 10:36am
Quote (kefir @ 29 Jul 2010 18:28)
No juz jakiegos nooba zjadlem xD Jako cos to o 20 bede.


o 20 slyszalem ze ma drama byc niesamowita
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Jul 29 2010 10:40am
Quote (m4rc1n3k @ 29 Jul 2010 18:34)
Jak wlasnie jest z tymi meczami rankingowymi ? i jakie sa ligi ?


grasz 5 meczy, w zaleznosci od ilosci wygranych meczy kwalifikuje cie do ligi. od dolu sa bronze, silver, gold, platinum i diamond.
Go Back To Polska Topic List
Prev13435363738495Next
Add Reply New Topic New Poll