Quote (zYwi3c @ 28 Aug 2010 20:21)
Jestem ciekawy kto bardziej wymusil sprzedaz Ibry, czy pep czy Rossell w stylu "Sluchaj Pep, Laporta rozjebal nam budzet wiec musimy sprzedac Ibre bo za duzo zarabia a u Ciebie i tak nie gra..."
tutaj nie chodzi o sam transfer Ibry
jeśli Guardiola stwierdził, że Zlatan nie jest potrzebny to ok
tutaj chodzi o sposób przeprowadzenia transferu, na kilka dni przed końcem okienka transferowego
kwota za jaką oddano do Milanu tej klasy napastnika jest śmieszna
po co Pep wali teksty w stylu "Ibra może zagrać tyle słabych meczów ile zechce"?
wyjebać tyle kapuchy na zawodnika żeby po sezonie oddać go prawie darmo?
coś tutaj kurwa jest nie halo
This post was edited by SleepNowInThe Fire on Aug 28 2010 02:34pm