d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Piłka Nożna > Temat Oficjalny
Prev134353637385001Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 17,981
Joined: Mar 16 2006
Gold: 17.16
Aug 28 2010 02:34pm
Quote (zYwi3c @ 28 Aug 2010 20:21)
Jestem ciekawy kto bardziej wymusil sprzedaz Ibry, czy pep czy Rossell w stylu "Sluchaj Pep, Laporta rozjebal nam budzet wiec musimy sprzedac Ibre bo za duzo zarabia a u Ciebie i tak nie gra..."


tutaj nie chodzi o sam transfer Ibry
jeśli Guardiola stwierdził, że Zlatan nie jest potrzebny to ok
tutaj chodzi o sposób przeprowadzenia transferu, na kilka dni przed końcem okienka transferowego
kwota za jaką oddano do Milanu tej klasy napastnika jest śmieszna
po co Pep wali teksty w stylu "Ibra może zagrać tyle słabych meczów ile zechce"?
wyjebać tyle kapuchy na zawodnika żeby po sezonie oddać go prawie darmo?
coś tutaj kurwa jest nie halo :(

This post was edited by SleepNowInThe Fire on Aug 28 2010 02:34pm
Member
Posts: 21,836
Joined: Jan 15 2008
Gold: 70,000.00
Aug 29 2010 03:01am
Również nie podoba mi się to że sprzedali Ibrę, ale plus w tym taki że Pedro/Bojan więcej pograją, co z pewnością będzie coraz bardziej pozytywnie wpływać na grę zespołu.

This post was edited by Dami on Aug 29 2010 03:02am
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Aug 29 2010 03:04am
Quote (Dami @ 29 Aug 2010 11:01)
Również nie podoba mi się to że sprzedali Ibrę, ale plus w tym taki że Pedro/Bojan więcej pograją.


Nie wiem czy to tutaj ktos zauwazyl, czy na innym forum, ale juz coraz wiecej druzyn/trenerow znalazlo sposob zeby powstrzymac "Malych" napastnikow Barcy, i IMO w tym sezonie bedzie jeszcze trudniej ... potrzebowalismy wlasnie takiego jednego wysokiego ktory by poszalal w polu karnym przy wrzutkach Alvesa/Xaviego ... Henrego nie ma, Ibra out ... najwyzszym napastnikiem u nas jest teraz Villa z 175 cm wzrostu ;d
I do tego tacy zawodnicy jak Pedro/Bojan z klubami angielnskimi, albo w ogole w meczach gdzie sedzia pozwoli pograc bardziej agresywnie to nie maja szans ;(

No nic, zobaczymy co dzisiaj Barca pokaze z Racingiem ( ofc nie zeby to byl jakis ultra trudny przeciwnik, ale zawsze ... )

This post was edited by zYwi3c on Aug 29 2010 03:13am
Member
Posts: 8,015
Joined: Oct 22 2008
Gold: 35.00
Aug 29 2010 05:11am
Quote (zYwi3c @ Aug 29 2010 09:04am)
Nie wiem czy to tutaj ktos zauwazyl, czy na innym forum, ale juz coraz wiecej druzyn/trenerow znalazlo sposob zeby powstrzymac "Malych" napastnikow Barcy, i IMO w tym sezonie bedzie jeszcze trudniej ... potrzebowalismy wlasnie takiego jednego wysokiego ktory by poszalal w polu karnym przy wrzutkach Alvesa/Xaviego ... Henrego nie ma, Ibra out ... najwyzszym napastnikiem u nas jest teraz Villa z 175 cm wzrostu ;d
I do tego tacy zawodnicy jak Pedro/Bojan z klubami angielnskimi, albo w ogole w meczach gdzie sedzia pozwoli pograc bardziej agresywnie to nie maja szans ;(

No nic, zobaczymy co dzisiaj Barca pokaze z Racingiem ( ofc nie zeby to byl jakis ultra trudny przeciwnik, ale zawsze ... )


prawda jest taka ze o wynik Barcelony raczej mozecie być spokojni ;f
Real stoi przed duzo trudniejszym wyzwaniem, nowy trener, nowy sklad i odrazu Mallorca na wyjedzie, ktora byla 5-ta w poprzednim sezonie i trenuje ją teraz Laudrup
mimo wszystko jestem dobrej myśli :) Vamos Madridistas!
Member
Posts: 5,417
Joined: Aug 19 2008
Gold: 0.00
Warn: 30%
Aug 29 2010 10:21am
FT Sunderland 1 - 0 Manchester C.

chyba jeszcze trzeba w trenera zainwestować <_<
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Aug 29 2010 10:26am
Quote (kr90 @ 29 Aug 2010 12:21)
FT Sunderland 1 - 0 Manchester C.

chyba jeszcze trzeba w trenera zainwestować  <_<


narrazie nie dopiero jak lech 2 mecze wygra:D
Member
Posts: 3,689
Joined: Jul 30 2010
Gold: 0.00
Aug 29 2010 11:00am
No Wielkiburaku Jadzia was rozjebała ;)
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Aug 29 2010 11:01am
Jaga 2-0 Lech :DDDDD
Member
Posts: 5,417
Joined: Aug 19 2008
Gold: 0.00
Warn: 30%
Aug 29 2010 11:07am
1' [0 - 1] L. Messi

sezon rozpoczęty ;)
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Aug 29 2010 11:47am
Quote (kr90 @ 29 Aug 2010 19:07)
1' [0 - 1]  L. Messi

sezon rozpoczęty ;)


2-0 Iniesta i cos czuje, ze zaraz Villa strzeli :>

Quote (kr90 @ 29 Aug 2010 19:48)
był karny z dupy dla racingu, ale los okazał się sprawiedliwy. oczywiście, przyda się więcej bramek ;]


Y, widzialem :< ogladam na C+

This post was edited by zYwi3c on Aug 29 2010 11:49am
Go Back To Polska Topic List
Prev134353637385001Next
Closed New Topic New Poll