d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ogame > Temat Oficjalny
Prev13435363738476Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Jun 30 2010 11:49pm
a ja jeszcze nie spalem zaraz ele lvl 7 robie ^^
galerianki ogladale...
film chuowy jak barszcz
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jun 30 2010 11:50pm
Quote (Patryk1991 @ Jul 1 2010 07:49am)
a ja jeszcze nie spalem zaraz ele lvl 7 robie ^^
galerianki ogladale...
film chuowy jak barszcz


FIlmu nie widzialem.
6/4/1/6 i klikam teraz deuter do 3 przynajmniej...zwlaszcza, ze troche surki jeszcze zostalo...

This post was edited by Grigo on Jun 30 2010 11:51pm
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Jun 30 2010 11:53pm
zastanawiam sie co wybudowac elel vll 7 i isc spac czy jakas koplanie bo i tak jestem -3 z energia xD
a wstane tak za 6h
e. jeszcze musze godzine czekac na 150 krysi zeby elektrowanie zrobic @.@

This post was edited by Patryk1991 on Jun 30 2010 11:56pm
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jul 1 2010 12:00am
Quote (Patryk1991 @ Jul 1 2010 07:53am)
zastanawiam sie co wybudowac elel vll 7 i isc spac czy jakas koplanie bo i tak jestem -3 z energia xD
a wstane tak za 6h
e. jeszcze musze godzine czekac na 150 krysi zeby elektrowanie zrobic @.@


Heh ja poszedlem spac o 1 polskiego czasu. Nie chcialo mi sie czkeac do prawie 3 na surowce...

Widze, ze mam w ukladzie agresywnego gracza- ~200 miejsce. Zaraz go dogonie, bo moze byc potem roznie.

This post was edited by Grigo on Jul 1 2010 12:01am
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Jul 1 2010 01:04am
dobra buduje elektrownie poczekam 1h i kyrsie lvl 5 lub metal lvl 7 xD
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jul 1 2010 01:08am
Ja teraz czekam, zeby deuter na 4 wbic.
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Jul 1 2010 01:13am
Quote (Grigo @ Jul 1 2010 07:08am)
Ja teraz czekam, zeby deuter na 4 wbic.


tak szybko deuter rozwijacie? ;]

Malo nas w klanie, tylko 10 osob.
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jul 1 2010 01:16am
Quote (kefir @ Jul 1 2010 09:13am)
tak szybko deuter rozwijacie? ;]

Malo nas w klanie, tylko 10 osob.


Lepiej 10 aktywnych, niz 30 nie :)
Staram sie jak najszybciej dojsc do MT.
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Jul 1 2010 01:18am
Quote (Grigo @ Jul 1 2010 07:16am)
Lepiej 10 aktywnych, niz 30 nie :)
Staram sie jak najszybciej dojsc do MT.

tylko go szybko nie rozbij ;]

Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Jul 1 2010 01:22am
Quote (kefir @ Jul 1 2010 09:18am)
tylko go szybko nie rozbij ;]


Postaram sie ;)
Go Back To Polska Topic List
Prev13435363738476Next
Add Reply New Topic New Poll