Quote (Patryk1991 @ Jul 1 2010 07:53am)
zastanawiam sie co wybudowac elel vll 7 i isc spac czy jakas koplanie bo i tak jestem -3 z energia xD
a wstane tak za 6h
e. jeszcze musze godzine czekac na 150 krysi zeby elektrowanie zrobic @.@
Heh ja poszedlem spac o 1 polskiego czasu. Nie chcialo mi sie czkeac do prawie 3 na surowce...
Widze, ze mam w ukladzie agresywnego gracza- ~200 miejsce. Zaraz go dogonie, bo moze byc potem roznie.
This post was edited by Grigo on Jul 1 2010 12:01am