d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Xbox 360 > Temat Oficjalny
Prev13435363738207Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Jul 21 2010 12:06pm
1k mam w mw2
pierwsze 1k ever :blush:
Member
Posts: 41,017
Joined: Jul 4 2005
Gold: 871.28
Jul 21 2010 12:58pm
Quote (Sultan94 @ 21 Jul 2010 18:45)
zastanawiam się nad kupnem tego pożeracza czasu- możecie mi przedstawić listę rzeczy, w których x-pudło czysta sześćdzieśąt jest lepsze od konkurencji (ps3, wii)??????????????


wii? oh god..

Co do ps3, mialem, wszystko fajnie, ale koszt gier mnie przerastal, dlatego przesiadlem sie na przerobionego xboxa, i mam z glowy.
PS3 ma lepsze exclusive, dla mnie osobiscie, lepszy pad - krzyzak w xboxie to jakas padaka, wiadomo, dysk wiekszy - tanszy, wbudowane wifi, darmowy net i rozgrywka online.

Jak masz zamiar sam grac sobie w domu, to lepiej kupic sobie xboxa i sie nie martwic, a jak chcesz grac po necie, kupowac org gry, itd, itd, to wybralbym ps3.
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold: 625.00
Jul 21 2010 11:48pm
gz patryk
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Jul 21 2010 11:59pm
chlopie kocham ta gre !!!!!
grales ?
troche glitchowata ale fajnie sie gra
Member
Posts: 12,672
Joined: Apr 7 2007
Gold: 150.00
Jul 22 2010 12:55am
Wczoraj grałem w UFC 2010 z kolegami. Zajebista gra!
Member
Posts: 13,860
Joined: Dec 30 2007
Gold: 625.00
Jul 22 2010 01:37am
Quote (Patryk1991 @ 22 Jul 2010 07:59)
chlopie kocham ta gre !!!!!
grales ?
troche glitchowata ale fajnie sie gra


o jakiej grze mowisz ?
Member
Posts: 4,242
Joined: Mar 4 2006
Gold: 20.00
Warn: 100%
Jul 22 2010 03:16am
Quote (Sultan94 @ 21 Jul 2010 17:45)
zastanawiam się nad kupnem tego pożeracza czasu- możecie mi przedstawić listę rzeczy, w których x-pudło czysta sześćdzieśąt jest lepsze od konkurencji (ps3, wii)??????????????


krotka pilka - jesli masz kase na oryginalne gry - wybierz ps3.
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Jul 25 2010 09:07am
Na poczatku sierpnia kupuje Xboxa ( na allegro fajna oferta, nowy Xbox + 2 pady + 3 gry, Kinetic ready ) za 1200 zl ( z dostawa juz )

Ale mam problem z wyborem TV do niego, nie chce wydac wiecej niz 2k i nie potrzebny mi wiekszy niz 32"

Sharp 32 FS 510
Panasonic 32 G 10
Panasonic 32 S 10

Z tych 3, ma ktos moze jakis i moze cos o nim powiedziec ? albo jakis inny moze polecacie ? z gory thx.

fake edit:

Jak jest z ogladaniem Divixow na nim ? Bez problemu odrazu pojda ( + napisy ) czy trzeba cos instalowac ( przerabiac ;/ ? )
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Jul 25 2010 09:14am
na telewizoarch zabardzo sie nie znam
ale wez ten co bedzie mial
1080p
wtedy lepszy obraz bedziesz mial

a filmy divix mozn ogladac napisy chyba tez beda chodzic

jakie gry btw ?
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Jul 25 2010 09:16am
Quote (Patryk1991 @ 25 Jul 2010 17:14)
na telewizoarch zabardzo sie nie znam
ale wez ten co bedzie mial
1080p
wtedy lepszy obraz bedziesz mial

a filmy divix mozn ogladac napisy chyba tez beda chodzic

jakie gry btw ?


/item1154628218_xbox_360_250gb_kinect_2pady_hdmi_3gry_wys24h.html

Forza 3 Motorsport, Halo 3 ODST, NHL2k8!

Ale pierwsze co, to biore PES'a 2010 + UFC 2010 ( Kumpel ma i sie napalilem :D )

e; Ofc rozumiem, ze nie warto przerabiac, zeby odtwarzalo pirackie gry nie ? cuz slyszalem, ze traci sie gwarancje + zajebisty fun z rozgrywek online i pobierania dem z xbox live czy cos

This post was edited by zYwi3c on Jul 25 2010 09:20am
Go Back To Polska Topic List
Prev13435363738207Next
Add Reply New Topic New Poll