Quote (Sultan94 @ 21 Jul 2010 18:45)
zastanawiam się nad kupnem tego pożeracza czasu- możecie mi przedstawić listę rzeczy, w których x-pudło czysta sześćdzieśąt jest lepsze od konkurencji (ps3, wii)??????????????
wii? oh god..
Co do ps3, mialem, wszystko fajnie, ale koszt gier mnie przerastal, dlatego przesiadlem sie na przerobionego xboxa, i mam z glowy.
PS3 ma lepsze exclusive, dla mnie osobiscie, lepszy pad - krzyzak w xboxie to jakas padaka, wiadomo, dysk wiekszy - tanszy, wbudowane wifi, darmowy net i rozgrywka online.
Jak masz zamiar sam grac sobie w domu, to lepiej kupic sobie xboxa i sie nie martwic, a jak chcesz grac po necie, kupowac org gry, itd, itd, to wybralbym ps3.