d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > __ Siatkówka > Temt Oficjalny
Prev1343536373875Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,651
Joined: Nov 26 2006
Gold: 2.83
May 28 2011 02:41am
Quote (Patryk1991 @ 28 May 2011 02:18)
liga swiatowa sie rozpoczela i pierwsza wygrana :D

Wymarzony początek Ligi Światowej dla polskich siatkarzy. Podopieczni Andrei Anastasiego zagrali bez największych gwiazd, a bez problemu rozbili mistrzów olimpijskich z USA 3:0. Rewanż w sobotę o godz. 17.


Chciałem się nawet wybrać, ale termin mi nie pasuje. Do Płocka na Portoryko pojadę. Mecz widziałem i przyznam, że Żygadło pokazał klasę, podobnie jak Bartman, dla którego atak jest zdecydowanie lepszą pozycją. Jako średni przyjmujący za bardzo denerwował się błędami w przyjęciu, przez co nie mógł skupić się na ataku, teraz takich problemów nie ma i jest o wiele skuteczniejszy. Zobaczymy jak dziś im pójdzie.
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Jun 3 2011 06:54am
teraz czas na brazylie :O
moze 1-1 bedzie
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Jun 3 2011 06:56am
Quote (Patryk1991 @ 3 Jun 2011 14:54)
teraz czas na brazylie :O
moze 1-1 bedzie


kiedy graja
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Jun 3 2011 07:01am
Quote (zYwi3c @ Jun 3 2011 08:56am)
kiedy graja


jutro i w niedziele pewnie w nocy bo w brazyli graja
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Jul 15 2011 02:15pm
Jest 3 miejsce nie spodziewalem sie i bardzo ladnie z rosja nawet grali :)
Member
Posts: 8,617
Joined: Oct 17 2006
Gold: 5.55
Jul 15 2011 02:16pm
Quote (Patryk1991 @ Jul 15 2011 09:15pm)
Jest 3 miejsce nie spodziewalem sie i bardzo ladnie z rosja nawet grali :)


Dopisz jeszcze, że w finale Mistrzostw Europy dobrze z Francją zagraliśmy.
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Jul 16 2011 08:57am
"- FIVB chce systemu powtórek, lecz globalnego, a nie tylko na jeden turniej. Nad takim pracujemy - mówi prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej Mirosław Przedpełski.

- To jest mój zawód, któremu poświęcam się w stu procentach. Nie potrafię zaakceptować faktu, że jeden błąd arbitrów może zmienić wszystko. Uważam, że należy do siatkówki wprowadzić nowe technologie, które pomogą rozstrzygać sporne sytuacje – mówił w trakcie turnieju finałowego Ligi Światowej selekcjoner Italii Mauro Berruto, który był zażenowany pomyłkami rozjemców.

Włoch był za to pod wrażeniem powtórek przygotowanych przez telewizję Polsat, które rozstrzygały niemal wszystkie wątpliwości. Kamery wielokrotnie potwierdzały, że choć w Gdańsku pracowali najlepsi sędziowie świata, to jednak mylili się na potęgę. – Gratuluję polskiej telewizji, bo na jej powtórkach nie ma litości dla ludzkiego oka. Chciałbym, żeby wykorzystywano je do pomocy sędziom – dodawał Berruto. Okazuje się, że jest szansa, by taką technologię wprowadzić na stałe do siatkówki. Wszystko dzięki uporowi Polaków.

Pomysł popierają szefowie PZPS oraz PlusLigi. – Rozmawiałem z władzami FIVB, które są zainteresowane naszym projektem. Dostałem jasny przekaz: stwórzcie system, który będzie mógł być wykorzystywany na całym świecie, a nie tylko tam, gdzie są rozstawione kamery telewizyjne – opowiada prezes Przedpełski."
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Aug 5 2011 11:44am
Polki od zwyciestwa zaczely walke w grand prix !!!

Polska - Argentyna 3:0 (25:20, 25:17, 25:22)
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Sep 18 2011 10:55am
do gory

drugi bronz w tym roku oby tak dalej !!!
Member
Posts: 5,546
Joined: Aug 2 2009
Gold: 260.30
Warn: 100%
Sep 18 2011 10:59am
Quote (Patryk1991 @ Sep 18 2011 06:55pm)
do gory

drugi bronz w tym roku oby tak dalej !!!


oby wkoncu cos wygrali :D
Go Back To Polska Topic List
Prev1343536373875Next
Add Reply New Topic New Poll