d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Zdjęcia Użytkowników - Temat Oficjalny
Prev1343536373847Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 16,117
Joined: Aug 26 2008
Gold: 0.00
Warn: 30%
Jun 4 2010 02:17pm
Quote (Pozer @ Jun 4 2010 07:39pm)
wydaje mi sie z kiedys juz wrzucal, jak jeszcze nie byl trustedem/modem
ale nie zapisalem, pochwale sie tylko ze mam fotki wroniaka i baldurdasha


zdjecie rogala mozna znalezc na polskiej sekcji innego forum, dziekuje dobranoc.
Member
Posts: 22,560
Joined: Oct 28 2005
Gold: 530.00
Jun 4 2010 02:20pm
Quote (Pozer @ 4 Jun 2010 21:39)
wydaje mi sie z kiedys juz wrzucal, jak jeszcze nie byl trustedem/modem
ale nie zapisalem, pochwale sie tylko ze mam fotki wroniaka i baldurdasha
to slabiutko pozerku

Member
Posts: 2,286
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.50
Jun 4 2010 02:22pm
zdjecie dosc stare



Member
Posts: 2,948
Joined: Oct 4 2009
Gold: 0.00
Jun 4 2010 02:23pm
z dobrym kumplem:
Banned
Posts: 1,141
Joined: Apr 14 2009
Gold: 0.00
Warn: 60%
Jun 4 2010 02:24pm
Quote (Komandos @ Jun 4 2010 10:23pm)
z dobrym kumplem:
http://img534.imageshack.us/img534/6510/21190e9215.jpg


<Hejt>
Member
Posts: 2,948
Joined: Oct 4 2009
Gold: 0.00
Jun 4 2010 02:28pm
Quote (waszkagjee @ Jun 4 2010 10:24pm)
<Hejt>


o co ci chodzi?
Banned
Posts: 8,084
Joined: Feb 3 2006
Gold: 769.00
Jun 4 2010 02:41pm
Quote (Komandos @ 4 Jun 2010 22:23)
z dobrym kumplem:
http://img534.imageshack.us/img534/6510/21190e9215.jpg


:x DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
dziękuje dobranoc a ty to ten mniejszy frajer czy większy?
groźni 15 latkowie nadciągają :(
fejk eeeeeeeeeeee: powiedz że z lewej to nie będę się smiał (aż tak)
Member
Posts: 20,577
Joined: May 16 2006
Gold: 6.66
Jun 4 2010 02:42pm
Quote (arcylite @ Jun 4 2010 10:41pm)
:x DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
dziękuje dobranoc a ty to ten mniejszy frajer czy większy?
groźni 15 latkowie nadciągają :(
fejk eeeeeeeeeeee: powiedz że z lewej to nie będę się smiał (aż tak)


on jest z prawej xD
Banned
Posts: 6,120
Joined: Mar 25 2010
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 30%
Jun 4 2010 02:42pm
Quote (arcylite @ Jun 4 2010 09:41pm)
:x DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
dziękuje dobranoc a ty to ten mniejszy frajer czy większy?
groźni 15 latkowie nadciągają :(
fejk eeeeeeeeeeee: powiedz że z lewej to nie będę się smiał (aż tak)


imo z prawej :)
Member
Posts: 2,948
Joined: Oct 4 2009
Gold: 0.00
Jun 4 2010 02:43pm
JA TO TEN Z PRAWEJ
Go Back To Polska Topic List
Prev1343536373847Next
Closed New Topic New Poll