d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Battlefield: Bad Company 2 - Temat Oficjalny > + Pozostałe Części Bf
Prev1343536373899Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,180
Joined: May 19 2007
Gold: 24.00
Dec 19 2010 11:10am
Quote (l1pa @ Dec 19 2010 06:01pm)
ej macie takiego buga, ze jak wchodze do gry to mam 1lvl i zero broni :OO


wczoraj tak bylo - teraz chyba ok
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold: 3.02
Dec 19 2010 11:11am
Quote (NuterX @ Dec 19 2010 06:10pm)
wczoraj tak bylo - teraz chyba ok


zagrałem kilka dm wyszedłem
teraz chciałem znów i BOOOMM 1lvl i erororo non stopo
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Dec 19 2010 11:14am
Quote (l1pa @ 19 Dec 2010 19:11)
zagrałem kilka dm wyszedłem
teraz chciałem znów i BOOOMM 1lvl i erororo non stopo


tez tak mam kurwa, co jest do kurwy nedzy?
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold: 3.02
Dec 19 2010 11:15am
Quote (imnoise @ Dec 19 2010 06:14pm)
tez tak mam kurwa, co jest do kurwy nedzy?


wczoraj tak samo było wieczorem.
jak padniesz kilka razy to powraca wszystko,
ale my wczoraj jak graliśmy to na HC nikogo zabić nie mogłem takie zwisy/lagi
Member
Posts: 6,180
Joined: May 19 2007
Gold: 24.00
Dec 19 2010 11:18am
Quote (l1pa @ Dec 19 2010 06:11pm)
zagrałem kilka dm wyszedłem
teraz chciałem znów i BOOOMM 1lvl i erororo non stopo


a jednak cos sie pochrzanilo :(
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold: 3.02
Dec 19 2010 11:21am
Quote (NuterX @ Dec 19 2010 06:18pm)
a jednak  cos sie pochrzanilo :(


a tak mi ladnie dm wychodził :/ dwie rundki i dwa razy ace pin :o
ide w dote :/
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Dec 19 2010 11:24am
Quote (l1pa @ 19 Dec 2010 13:11)
zagrałem kilka dm wyszedłem
teraz chciałem znów i BOOOMM 1lvl i erororo non stopo


cos z serwerami maja zapewne :(
Member
Posts: 45,874
Joined: Jun 1 2008
Gold: 3.02
Dec 20 2010 08:12am
http://bfbc2.statsverse.com/stats/pc/SvenTuuva%252e%252e/
niech mi ktoś powie co za cheater z niego ?
jak można tyle fragów najebać w tak małej ilości gier
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Dec 20 2010 09:06pm
na steam sobie zakupilem to chce zagrac :wub:
steam id tallkido
Member
Posts: 9,303
Joined: Nov 28 2006
Gold: 1.31
Dec 21 2010 03:25am
Quote (Patryk1991 @ 21 Dec 2010 05:06)
na steam sobie zakupilem to chce zagrac :wub:
steam id tallkido


podaj nick w grze, cuz wiekszosc ludzi pewnie nie ma ze steama tylko z ea store
Go Back To Polska Topic List
Prev1343536373899Next
Add Reply New Topic New Poll