d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Topic O Literaturze Fantasy #3 > Kolejny Repost.
Prev13435363738205Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,043
Joined: Sep 2 2009
Gold: 3.43
Oct 14 2010 09:18am
Quote (cauchy @ Oct 6 2010 05:36pm)
http://winter-is-coming.net/

jakbyscie nie wiedzieli, w przyszlym roku Gra o Tron na HBO ;-)


Mam nadzieje ze bedzie lepsze jak np. wiedzmin.
Member
Posts: 3,904
Joined: Jul 3 2005
Gold: 0.00
Oct 16 2010 05:23am
Quote (NADCIONGAJONCY_WUL_PIRZMOWY @ 14 Oct 2010 17:18)
Mam nadzieje ze bedzie lepsze jak np. wiedzmin.


co do tego nie mam watpiwosdi, wez pod uwage ze serial jest produkcji HBO, a do tej pory wiekszosc seriai ichniej produkcji byla zajebista:

The Sopranos, Six Feet Under, The Wire, Deadwood, True Blood, Carnivale, Rome....

Ciekawe tylko jak dobrze odzwierciedla cala powiesc.
Banned
Posts: 1,722
Joined: Aug 1 2010
Gold: 0.00
Oct 16 2010 05:25am
Quote (cauchy @ Oct 16 2010 01:23pm)
co do tego nie mam watpiwosdi, wez pod uwage ze serial jest produkcji HBO, a do tej pory wiekszosc seriai ichniej produkcji byla zajebista:

The Sopranos, Six Feet Under, The Wire, Deadwood, True Blood, Carnivale, Rome....

Ciekawe tylko jak dobrze odzwierciedla cala powiesc.


I dość ciekawa obsada jest, tylko Eddarda Starka wyobrazalem sobie jako mlodszego.
Banned
Posts: 3,931
Joined: Apr 29 2010
Gold: 43.47
Warn: 40%
Oct 18 2010 12:27pm
om nom nom Piesn Lodu i Ognia <3
jestem aktualnie w polowie drugiej ksiazki
ta saga rozpierdala system imo, nawet czyta mi sie to przyjemnij niz ksiaki Tolkiena
tylko wkurwila mnie taka szybka smierc Neda, no ale coz... byl zbyt fajny, wiec umrzyl :<
Member
Posts: 9,043
Joined: Sep 2 2009
Gold: 3.43
Oct 18 2010 02:50pm
Quote (cauchy @ Oct 16 2010 01:23pm)
co do tego nie mam watpiwosdi, wez pod uwage ze serial jest produkcji HBO, a do tej pory wiekszosc seriai ichniej produkcji byla zajebista:

The Sopranos, Six Feet Under, The Wire, Deadwood, True Blood, Carnivale, Rome....

Ciekawe tylko jak dobrze odzwierciedla cala powiesc.


Mam nadzieje ze zdaze przeczytac :o

Quote (Big_Show @ Oct 18 2010 08:27pm)
om nom nom Piesn Lodu i Ognia <3
jestem aktualnie w polowie drugiej ksiazki
ta saga rozpierdala system imo, nawet czyta mi sie to przyjemnij niz ksiaki Tolkiena
tylko wkurwila mnie taka szybka smierc Neda, no ale coz... byl zbyt fajny, wiec umrzyl :<


KURWA DOPIERO ZACZYNAM TO CZYTAC.
Banned
Posts: 1,722
Joined: Aug 1 2010
Gold: 0.00
Oct 18 2010 02:54pm
Quote (Big_Show @ Oct 18 2010 08:27pm)
om nom nom Piesn Lodu i Ognia <3
jestem aktualnie w polowie drugiej ksiazki
ta saga rozpierdala system imo, nawet czyta mi sie to przyjemnij niz ksiaki Tolkiena


NIE CZYTAJCIE TEGO POSTU CUZ SPOJLER JAK CHUJ
Big_Show zjebales chlopakom niezly fun.


This post was edited by ARRY on Oct 18 2010 02:54pm
Member
Posts: 3,904
Joined: Jul 3 2005
Gold: 0.00
Oct 25 2010 05:14am
Quote (ARRY @ 18 Oct 2010 22:54)
NIE CZYTAJCIE TEGO POSTU CUZ SPOJLER JAK CHUJ
Big_Show zjebales chlopakom niezly fun.


lol spoiler :D
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Oct 25 2010 06:01am
Dzisiaj może skończe pierwszą cześć tomu 1 żywostatków.
Member
Posts: 3,904
Joined: Jul 3 2005
Gold: 0.00
Oct 29 2010 05:03pm
http://www.imdb.com/title/tt1482463/

wlasnie znalazlem :> ciekawe kto bedzie kogo gral, mam tylko nadzieje, ze nikt znany, bo bym nie przezyl jakby jakas znana morda zamazala mi obraz bochaterow ktorych znam.
Member
Posts: 12,278
Joined: Jul 12 2007
Gold: 1,155.59
Oct 30 2010 01:11am
Quote (cauchy @ Oct 29 2010 11:03pm)
http://www.imdb.com/title/tt1482463/

wlasnie znalazlem :> ciekawe kto bedzie kogo gral, mam tylko nadzieje, ze nikt znany, bo bym nie przezyl jakby jakas znana morda zamazala mi obraz bochaterow ktorych znam.


i prawdopodobnie masz racje ^^
Go Back To Polska Topic List
Prev13435363738205Next
Add Reply New Topic New Poll