Quote (cauchy @ Oct 16 2010 01:23pm)
co do tego nie mam watpiwosdi, wez pod uwage ze serial jest produkcji HBO, a do tej pory wiekszosc seriai ichniej produkcji byla zajebista:
The Sopranos, Six Feet Under, The Wire, Deadwood, True Blood, Carnivale, Rome....
Ciekawe tylko jak dobrze odzwierciedla cala powiesc.
Mam nadzieje ze zdaze przeczytac
Quote (Big_Show @ Oct 18 2010 08:27pm)
om nom nom Piesn Lodu i Ognia

jestem aktualnie w polowie drugiej ksiazki
ta saga rozpierdala system imo, nawet czyta mi sie to przyjemnij niz ksiaki Tolkiena
tylko wkurwila mnie taka szybka smierc Neda, no ale coz... byl zbyt fajny, wiec umrzyl :<
KURWA DOPIERO ZACZYNAM TO CZYTAC.